Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Designers been had...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lik



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 39
Location: Zgb

PostPosted: 14.01.2005 18:30    Post subject: Designers been had... Add user to your forum ignore list Reply with quote

...derren brown u "inside your mind"

...Za one koji ne znaju tko je Derren Brown (i ja sam bio jedan od tih do prije 48 sati)...on je...
valjda najbliže rečeno iluzionist ili neki teški telepat ili kaj ti ja znam....
...naime ...tip izvodi stvari (neću to još nazvat trikovima) koje balansiraju na granici između trikova, iznimnih kognitivnih i motoričkih mogućnosti i zbilje uopće....
...čisto da vam opišem neš...tip je uspio studenta medicine uvjerit da si probode kožu na nadlanici iglom, blagajnicu na trkalištu da mu za izgubljeni listić isplati pobjedničku svotu Twisted Evil itd...
...počeo sam to gledati s klasičnom skepsom koju imaju ljudi prema illuzionistima, ali je tip počeo izvoditi stvari koje imaju apsolutnu podlogu u znastvenim objašnjenjima...što ga svodi, po meni, na cca jedan sat dobro proveden ispred ekrana...

...no što me dovodi na ovaj forum s ovom temom je zadnja "stvar" koju je izveo sa dva grafička dizajnera....taj trik totalno računa na psihološku prirodu vizualno orjentiranog čovjeka....Brown je uspio predvidjeti u detalje kakav će dizajn taj dvojac smisliti...i to dizajn za firmu koja preparira preminule kućne ljubimce (nije baš uobičajno)....

....a opet... možda je sve odglumljeno,... u svakom slučaju je 2 much Wink

(700Mb na p2p)

_________________
c...?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 15.01.2005 05:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledao, jedan od boljih divx-ova koje sam pogledao u zadnje vrijeme, no kao što si i rekao nitko ne može znati koliko je toga gluma... Mada bi se meni najviše svidjelo kada bih mogao izvoditi slične stvari u kockarnici ili na kladionici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group