Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ćirilica
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 15.01.2005 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Petre da nije to slucajno cirilicni font Smile pls neki translator online i eto ti komunikacije , ti njemu mamu on tebi na engleskom lijepo objasni da on t ebi cjelu familiju Smile
sve je to slavenstina jedino kaj su oni nasli zasrat s nekim dodatnim glasovima i slovima Smile
Skoro ko "zlovenci" Smile (bez uvrede jel) iako mi je Slovenski totalno kul!

borko koji fax ides?

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.01.2005 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

milosh wrote:


keye... znas lepi francuski, pa se to sto lose stojis s cirilicom oprasta.


gle bas sam nedavno odlucila da cim budem imala vremena idem uciti ruski i ponovo njemacki tako da budem prava europljanka Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 15.01.2005 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@keye,
Ajde dodjem ja u Paris kod tebe ti me uci fra ja cu tebe cirilicu, srpski, ruski sta god zelisssss.....

....aaa francuska... paris.... pepe.... priiiimiiiiii meeeee.....
Back to top
View user's profile Send private message
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 15.01.2005 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye... ako zatreba pomoc oko ruskog, tu sam! mogu i oko nemackog. ali, ruski mi nekako u srcu.

dev/nul... gde zivis u BL?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 15.01.2005 21:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Laughing jbt pun net profesora


ja na The University of Sheffield... istureno odelenje u Solunu Wink

BTW [ch3wie], zaboravih da ti kazem... shkola nam je umrla Crying or Very sad sad je u toj zgradi Srednja Turisticka, a Lenjin je [sa svim djacima & profesorima] prebacen u novoizgradjenu O.S. Borislav Pekic... [koja je FAKIN HJUUUUUDZ]


BTW... za ruski mi nije ni malo zhao shto sam ga zaboravio... sa rusima uspevam sasvim fino da se sporazumem i ovako...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 15.01.2005 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

milosh wrote:

bozob... sto mislis da ti ne treba cirilica?

Dosada mi nikad nije trebala niti mi sad treba, al tko zna što život nosi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 16.01.2005 15:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@bozob,
u tom slucajmo mozda je dobro da budes spreman kada ti zatreba Wink

@milosh,
u boriku.
Back to top
View user's profile Send private message
mia



Joined: 04 Feb 2004
Posts: 52
Location: Zagreb

PostPosted: 16.01.2005 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam dio one starije "ćirilica obavezna" generacije, a i stari je iz bg... ipak sporije čitam jer je rijetko susrećem.
još se sjećam azbuke koju sam jedvice naučila napamet... stalno mi se petljala sa abecedom. uspjela sam tek uz pomoć jedne pjesmice od branka kockice Smile
sad kad počnem vrtiti slova azbuke u glavi obavezno mi svira i ta muzika Smile
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 16.01.2005 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/nul/... znas tolju pomorceva? novinar, iz moskve... perfektno zna srpski i dosta je u BL...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 17.01.2005 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da znam da je umrla ... jebga bilo mi pun kurac zao ... znas ono 1. razred nikad ne zaboravljas Smile
ajd uzivaj

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 17.01.2005 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

milosh wrote:
kliker... pa... ti se onda i ne racunas... ti si kao i bilo ko drugi ko je odrastao u beogradu.


e jbga,...ja se nikako ne racunam Confused Smile em sam ostario Smile em sam pisao zadacnicu pola-pola, jedan list latinica - jedan cirilica,....koja je to tlaka bila....napises dvije zadacnice a dobijes jednu ocjenu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 17.01.2005 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@kliker, Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

@milosh, ne znam.
Back to top
View user's profile Send private message
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 19.01.2005 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null/... cudi me da ga ne znas.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 20.01.2005 01:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

milosh wrote:
/dev/null/... cudi me da ga ne znas.


bash chudno... ladno zhive u istom gradu i ne znaju se Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kamassy



Joined: 16 Jan 2005
Posts: 40
Location: Novi Sad

PostPosted: 20.01.2005 02:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

milosh wrote:
ch3wie... skroz pametno zboris!

kad smo kod ruskog... govori li ga iko? i medju nama mladjim srbima je malo nas koji ga bas dobro znamo.


Heheh Smile kakva tema.
No ne mogu da odolim... dva puta mi se desilo da kad neki stranci dolaze u BGD zovu na telefon i kazhu "Hey man, we are near some place called pektopah. (Restoran na cirilici Smile))

Elem, koristim je retko i to kad hocu neshto posebno da naglasim.. deluje mi arhaichno, a i englezi ne umeju da je prochitaju Twisted Evil

Pozdrav svima,
Daniel, NS

_________________
Daniel Kamassy - http://www.arraystudio.com
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
milosh



Joined: 27 Aug 2004
Posts: 55

PostPosted: 21.01.2005 01:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borko... pitam zato sto su prakticno komsije, a i rus je jedna od legendi BL.

zanimljiv pectopah... <;
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group