Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
3D studio max KNJIGA

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyky-Zu



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 2

PostPosted: 26.10.2003 22:12    Post subject: 3D studio max KNJIGA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel netko zna gdje ima za nabaviti knjiga o 3D studio max-u na HRVATSKOM jeziku? Question
Back to top
View user's profile Send private message
SEVERINA



Joined: 31 Oct 2003
Posts: 4

PostPosted: 31.10.2003 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

naravno da postoji: polevoi,rob 3d studio max r3 i woods, cat majstor za 3ds max 4 ali na srpskom (latinica) ako razumijes srpski uzivaj
Quote:
hasta la victoria siempre
Back to top
View user's profile Send private message
Kyky-Zu



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 2

PostPosted: 01.11.2003 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SEVERINA wrote:
naravno da postoji: polevoi,rob 3d studio max r3 i woods, cat majstor za 3ds max 4 ali na srpskom (latinica) ako razumijes srpski uzivaj
Quote:
hasta la victoria siempre


Znaš li gdje ima za kupi ili tko ima za prodati Question
Back to top
View user's profile Send private message
kilometer



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 7
Location: Middle Earth

PostPosted: 17.12.2003 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam bas i nisam siguran u srpska ili bilo kakva hrvatska izdanja kaj se tice 3D scene...
sve ono kaj sam ja nabavil (a tice se maye) bilo je na amazonu...
pa ak mozes onda ti to ja preporucam...
brijach ti je kupil neke knjige na amazonu kaj se tice maxa pa njega upitaj...

_________________
Can I dream in pixels?
Back to top
View user's profile Send private message
amusic



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 82
Location: Zagreb

PostPosted: 17.12.2003 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam mastering 3ds max 4 i modeling a character in 3ds masks by Paul Steed....pa ak ti to kaj govori...Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
kilometer



Joined: 17 Dec 2003
Posts: 7
Location: Middle Earth

PostPosted: 17.12.2003 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ne Smile al Kyky-Zu mozda da Smile
sala-mala

_________________
Can I dream in pixels?
Back to top
View user's profile Send private message
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 18.12.2003 14:15    Post subject: Re: 3D studio max KNJIGA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kyky-Zu wrote:
Jel netko zna gdje ima za nabaviti knjiga o 3D studio max-u na HRVATSKOM jeziku? Question



Imam ti ja 3D studio Max BIBLE za 5 al ti je pdf document na engleskom tezak 35MB .... poshaljem ti ako mozes nekako primiti !!!!
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 18.12.2003 15:10    Post subject: Re: 3D studio max KNJIGA Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
Kyky-Zu wrote:
Jel netko zna gdje ima za nabaviti knjiga o 3D studio max-u na HRVATSKOM jeziku? Question



Imam ti ja 3D studio Max BIBLE za 5 al ti je pdf document na engleskom tezak 35MB .... poshaljem ti ako mozes nekako primiti !!!!


Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 18.12.2003 15:27    Post subject: Uci, uci dok ti se ne smuci a kad ti se smuci opet uci! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa nek covjek uzme nekakav brzi kurs Engleskog, nema druge .... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 18.12.2003 17:38    Post subject: Re: 3D studio max KNJIGA Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
Kyky-Zu wrote:
Jel netko zna gdje ima za nabaviti knjiga o 3D studio max-u na HRVATSKOM jeziku? Question



Imam ti ja 3D studio Max BIBLE za 5 al ti je pdf document na engleskom tezak 35MB .... poshaljem ti ako mozes nekako primiti !!!!


jel ima to negdje na netu za skinuti..jer ako cu se vec ja patiti i skidati cijeli dan..nemoras ti slati cijeli dan Smile

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 18.12.2003 17:49    Post subject: Ako imas kaazu lite ja ga stavim u share folder pa ga skidaj Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nije meni problem slanja, nego ne vjerujem da je tvoj mail box dovoljno velik da ga primis, a nevolim da mi se bauncira ....
Back to top
View user's profile Send private message
kk
Guest





PostPosted: 19.03.2004 10:13    Post subject: Reply with quote

odi na krstarica.co.yu e tamo ces naci na srpskom, latinica naravno, oko 27 eura. trenutno pregovaram oko knjige, pa ako nabavim cujemo se pa ti posaljem kopiju.
Back to top
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 19.03.2004 17:02    Post subject: Re: 3D studio max KNJIGA Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
Kyky-Zu wrote:
Jel netko zna gdje ima za nabaviti knjiga o 3D studio max-u na HRVATSKOM jeziku? Question



Imam ti ja 3D studio Max BIBLE za 5 al ti je pdf document na engleskom tezak 35MB .... poshaljem ti ako mozes nekako primiti !!!!


Ajd to stavi negdje na net, ak nije problem...
ak je, javi mi na mail, pa ti ja dam prostor za to...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group