Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
apartmani kupres - molim komentar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
klupko



Joined: 26 Jan 2005
Posts: 4
Location: split

PostPosted: 26.01.2005 20:26    Post subject: apartmani kupres - molim komentar Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pregledavao sam ovaj forum, i jako su mi se svidjeli komentari, pa bih volio cuti "strucne" kritike o ovoj stranici..

p.s. Nisam dizajner nego programer, tj pocetnik programer:) i uz ovu stranicu koja je jos uvijek u fazi izrade sam ucio kako se to radi, eksperimentirao...
stranica je radjena u cistom html, malo se sporije ucitava...
hvala

http://www.geocities.com/kupres100/stipe.html
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 26.01.2005 21:46    Post subject: Nije moj tip. . . Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se ne svidja, ne znamkakve veze ima ovo dijete sa apartmanima, ali dobro...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
klupko



Joined: 26 Jan 2005
Posts: 4
Location: split

PostPosted: 26.01.2005 22:52    Post subject: Re: Nije moj tip. . . Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
ne znam kakve veze ima ovo dijete sa apartmanima...

Dopustit cu si objasnjenje - jedno dijete je zbog kupreske narodne nosnje.. a drugo ukras:) (za koji sam priznajem dvojio da li ga ostaviti) .. ali kako je stranica obiteljska, a djeca su clanovi te obitelji, pa cvijece... cilj je bio da stranica zraci toplinom i sugerira isti takav odnos prema gostima..

Julius wrote:
Meni se ne svidja

btw, hvala, ali u subjectu nisam trazio komentare tipa "svidja mi se" ili ne.. i molim da se inace suzdrzite od takvih komentara, jer to nikoga ne zanima... nego konstruktivnu:) i eventualno strucnu kritiku...
jer je, barem mislim, cilj svega ovoga da nesto naucimo?!... ja na svojim, a drugi na mojim pogreskama..
ovako, ni meni ni drugim citateljima nisi nista pomogao...
osim ako nije bas toliko losa da ne vrijedi trositi rijeci.. ali onda barem to naglasi..
( i ovo ne govorim zato sto ti se ne svidja, isto bih reagirao i da si napisao da ti se svidja)

p.s. osobno mi se, barem kad je rijec o (pojedinacnim) turistickim ponudama, ne svidjaju hladne info stranice..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 26.01.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a sto tebe smeta toliko sto se nekome ne svidja .. da si se raspisao uzduz i poprijeko .. sta da ti covjek kaze .. super ti je programiranje? (koje?) .. mislim covjek ima pravo reci svidja mu se ne svidja .. evo i meni se ne svidja .. tj. sajt izgleda po designu i kompleksnosti coda kao da je radio mladji osnovnoskolac sin od gazde u ms frontpage'u .. ebiga mozda sam na krivoj nozi .. ajd zzivijo Smile

.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
klupko



Joined: 26 Jan 2005
Posts: 4
Location: split

PostPosted: 26.01.2005 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ez-rider wrote:
a sto tebe smeta toliko sto se nekome ne svidja ..

e jbga.. a bas sam mislio da sam to objasnio gore.. Smile
i upao u zamku "raspisavanja"...

ez-rider wrote:
mislim covjek ima pravo reci svidja mu se ne svidja

Naravno da ima pravo.. ali to nitko nije trazio od njega, ( niti to ikoga zanima u smislu neke nove spoznaje, barem na forumu ovakvog tipa).. kao sto, kako rekoh, nitko nije trazio ni da kaze da mu se svidja, tj samo to..

Forum gubi svoj smisao ako je 80% komentara tog tipa..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 26.01.2005 23:47    Post subject: ??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ili sam ja slijep ili nemam ochi??? Hochesh promovirati kao neki obiteljski turizam, a malo prije si rekao da je to obiteljska stranica. Malo povezi sadrzaj stranice, ono dijete u noshnji ti odskache od svega, a ono drugo dijete u cvijechu nechu niti komentirati. Malo poslozi boje. One bijelo sive nekih tekstova malo poljepshaj. bilo bi i korisno da napravish neke okvire slika. Inache bi ti semogla stranica sastojati i od vishe stranica povezanih linkovima, a ne samo od jedne na kojoj su nagomilane sve gluposti. Mislim da ti je sada jashno zashto sam rekao da mi se ne svidja??? Pa sada ti potuci moje tvrdnje. Svaka ti chast ako uspijesh, a i ostali koji che komentirati stranicu shloze se s time. . .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
klupko



Joined: 26 Jan 2005
Posts: 4
Location: split

PostPosted: 26.01.2005 23:50    Post subject: Re: ??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

da si odmah tako napisao, ne bih ni rijec rekao Smile
hvala
btw, (mada znam da neces vise odgovarati) ali moram pitati koje " bijelo sive" boje textova?
Julius wrote:
Pa sada ti potuci moje tvrdnje. Svaka ti chast ako uspijesh, a i ostali koji che komentirati stranicu shloze se s time. . .

Hebemu, ti idalje inzistiras na "tko je u pravu" odnosno "tko je pobjednik" - pristupu...
Ogradjujem se od toga.. zelim cuti (ne samo ovdje, nego i inace na forumu) konstruktivne kritike bez obzira tko je u pravu.. a pogotovo ne pretendiram da ja to budem..

p.s. u prvu si misljah na "obiteljski turizam".. pogresno rekoh obiteljska stranica..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 27.01.2005 00:15    Post subject: Re: ??? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
p.s. u prvu si misljah na "obiteljski turizam".. pogresno rekoh obiteljska stranica..


a zashto onda promoviras apartmane i govorish o cijenama i o tome???

Quote:
btw, (mada znam da neces vise odgovarati) ali moram pitati koje " bijelo sive" boje textova?


A ti si isto lik, a zashto ti ne bih odgovarao, nsiam niti ja iskusan u svemu tome, godina-dvije, ali dosta znam...
Ma u svemu tome treba biti samo uporan i to je to...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 27.01.2005 01:13    Post subject: Reply with quote

hihi imam rodbinu u kupresu. kupres rockssssssssssssssss...
a sad o sajtu da nebi ispalo da offtopikašim,
nekak mi sve izgleda nabacano, nema neke organizacije.
i ove pahuljice padaju samo s lijeve strane. neznam zašto , snjeg inace pada svuda Very Happy
i da, ta beba s cvjecem, nije mi jasna. makar sam procito sta znaci opet ta beba meni ne budi sliku obitelji, sliku topline, vec , sliku djeteta koje se igra... ako zelis toplinu, probaj malo s bojama kombinirat, nije sve bijelo u zivotu Very Happy
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 27.01.2005 01:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj tata ima tisucu milijuna bilijuna i jaci je od tvog...

Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group