Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
teen portal
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  

Što mislite jel treba hrv teen portal?
Da
48%
 48%  [ 13 ]
Ne
51%
 51%  [ 14 ]
Total Votes : 27

Author Message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 28.01.2005 20:19    Post subject: teen portal Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što mislite ljudi jel treba hrvatskoj mladoj populaciji teen portal? (dobro znam za teen385) ali nesto malo ljepše osmišljeno i sa malo više sadržaja?

I da ga sklepam bi li tko bio voljan na suradnju na njemu?

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 28.01.2005 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi smo se raspitivali o njemu i švrljali okolo jer smo ga mislili napravit.. nije baš nešto kikes isplativ..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 28.01.2005 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja ga radim upravo, sa još nekim ljudima, mislim da ce site uspjet ako ga dobro razglasimo! Very Happy

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.01.2005 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Ja ga radim upravo, sa još nekim ljudima, mislim da ce site uspjet ako ga dobro razglasimo! Very Happy


Nemoj biti toliko siguran Wink Radio sam na doista velikom projektu dotične tematike za nacionalnu nam radio kuću + izdavačke kuće + sponzori +...... i nije upalilo.
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 28.01.2005 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ha bar cu pokusat ako nista drugo! Javim vam kada bude gotovo da malo bacite koju kritiku na dizajn jer ce ih sigurno biti!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.01.2005 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo bi bezveze da te obesrabrujemo. Samo naprijed! Možda upali Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 28.01.2005 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Bilo bi bezveze da te obesrabrujemo. Samo naprijed! Možda upali Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.01.2005 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
mi smo se raspitivali o njemu i švrljali okolo jer smo ga mislili napravit.. nije baš nešto kikes isplativ..

ali pazi sad ars , jedno pojavljivanje ventila ne telki i vidi koliko teen problema je izronilo na tvom webu.
sve se ispalti trust me Wink samo treba zapakirat i prodat fino ..
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.01.2005 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
ars wrote:
mi smo se raspitivali o njemu i švrljali okolo jer smo ga mislili napravit.. nije baš nešto kikes isplativ..

ali pazi sad ars , jedno pojavljivanje ventila ne telki i vidi koliko teen problema je izronilo na tvom webu.
sve se ispalti trust me Wink samo treba zapakirat i prodat fino ..


Da, ali to je bio splet sretnih okolnosti i ...upalilo je. No nešto tako se zalomi iz svakog pedesetog pokušaja.
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 28.01.2005 22:16    Post subject: Treba??? Pa.....DA Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fakat treba, ja radim na stranici sa mnostvom slika kao shtpo je npr kapaljka, ali planiram vishe obnavljati podatke. Plan mi je , ako che nam ichi dobro povezati disco clubove Hrvatske... mozda uspijemo, ali to je prevelik project...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 28.01.2005 22:17    Post subject: Usput... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne spada u ovu kategoriju, ali mislio sam vas pitati kako vam se svidja moj novi logotip???
Ovaj ispod nicka...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 28.01.2005 22:22    Post subject: Re: Usput... Reply with quote

Julius wrote:
Ne spada u ovu kategoriju, ali mislio sam vas pitati kako vam se svidja moj novi logotip???
Ovaj ispod nicka...

Moš ga još ubacit u onaj mi3dot.org avatar template.

A za ono che zh, sh i slične gluposti, molim te prestani tako pisati, pliz. To iritira mnoge ljude. A i nepismeno je.
Back to top
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.01.2005 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nema bada, to mi je prošlo u naviku izmaila jer mi Yahoo ne prepoznaje hrvatske slova... mislim da me razumiješ, probat ću se suzdržati....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.01.2005 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Moš ga još ubacit u onaj mi3dot.org avatar template.


Kako to staviti??? Inače ti je OK avatar???
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 29.01.2005 01:06    Post subject: Reply with quote

Julius wrote:
Kako to staviti???


Vidiš ovaj frejm di ima malo sjene i onaj trokutić? To ti ovdje imaju skoro svi i preporučljivo je (pročitaj faq, btw) a to možeš nabavit tako da odeš gore u izborniku na faq > avatari i tamo imaš taj template za skinut pa napraviš svoj u Photoshopu.
Back to top
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 29.01.2005 01:10    Post subject: Re Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala, hvala...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 29.01.2005 01:24    Post subject: Re: Usput... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
Ne spada u ovu kategoriju, ali mislio sam vas pitati kako vam se svidja moj novi logotip???
Ovaj ispod nicka...


Question Ja ne mogu doć' nikome pa ni sebi: trebalo ti je tri threada da skreneš pažnju na to remek- djelo. Ako nije tajna: koliko si vremena potrošio na avatar ? Dan, dva tri ? Wink
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 29.01.2005 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi malo ste otišli off topic! Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 30.01.2005 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ako nije tajna: koliko si vremena potrošio na avatar ? Dan, dva tri ?

Potrosio sam oko pola sata. . . niti toliko, ali sam bio jako nadahnut, pa... ono, mislim da je stvarno OK, samog sebe sam iznenadio...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 30.01.2005 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
Quote:
Ako nije tajna: koliko si vremena potrošio na avatar ? Dan, dva tri ?

Potrosio sam oko pola sata. . . niti toliko, ali sam bio jako nadahnut, pa... ono, mislim da je stvarno OK, samog sebe sam iznenadio...


Jes ti siguran da su oni dojnzi iza imena tvoje djelo?
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 30.01.2005 17:58    Post subject: Da.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, ono je moje dijelo, to mi je stil, obozavam tu "igru krugova", evo ti link na jedan moj rad ako ne vjeruješ... 26. mi je bio rođendan 18, pa sam si za dušu wallpaper napravio.
http://www.geocities.com/ivandimnjakovic/dsa.gif
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 31.01.2005 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:

Da, ali to je bio splet sretnih okolnosti i ...upalilo je. No nešto tako se zalomi iz svakog pedesetog pokušaja.

sretne okolnosti : zimski praznici i djeca pred televizorom - jutarnja emisija - nacionalni program
i nije nešto nemoguće za rekreirati Wink
Back to top
View user's profile Send private message
targetICQ



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 117
Location: Zagreb

PostPosted: 06.02.2005 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da se vratimo na topic... Smile
Da se mene pita, mislim da bi dobro dosao... Istina da postoji tako nesto na vecim portalima tipa tportal, pa na tom teen385, al moglo bi se probati.
Skupi prave ideje, pravi materijal, pravu ekipu i vrlo lako mozete uspjeti.
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 07.02.2005 10:00    Post subject: RE: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Da se mene pita, mislim da bi dobro dosao... Istina da postoji tako nesto na vecim portalima tipa tportal, pa na tom teen385, al moglo bi se probati.
Skupi prave ideje, pravi materijal, pravu ekipu i vrlo lako mozete uspjeti.


Ma dalo bi se to, kaj se tice suradnje, mene se moze zvati. . . nema bada...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.02.2005 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta ljudi nitko nema vise nista za reci??? Arrow

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group