Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Nove cijene DSLa
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 31.01.2005 16:58    Post subject: Nove cijene DSLa Add user to your forum ignore list Reply with quote

Its ofisl, fenkju

http://www.tportal.hr/tehnologija/internet/fset.html

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 31.01.2005 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uu, 768Kbps flatrate za pola hiljade...funky Razz

i naravno, te mrežne resurse smiješ koristiti samo 'razumno', inače te blokiraju Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 31.01.2005 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to kažu i za xnet Very Happy
konačno fala krcu Cool

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 31.01.2005 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Petar wrote:

fala krcu Cool


nema on nista s time (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 31.01.2005 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cekaj sta spada pod razumno koristenje? Smile
neka me netko obrazuje... Smile

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 31.01.2005 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakaj, ak ja platim flatrate, onda ocu skidat miljon gb, nek me ne jebu...
inace neg stave pakete od 5-10-50-100

glupo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 31.01.2005 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

500 kunica za flat / 768 nije puno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 31.01.2005 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2312 wrote:
cekaj sta spada pod razumno koristenje? Smile
neka me netko obrazuje... Smile

'razumno korištenje' mrežnih resursa je izraz za neiskorištavanje punog potencijala tehnologije u punom vremenu zbog puke činjenice da to u stvari nije moguće zbog toga što je ukupni bandwidth ograničen - tako neki hardcoreovci uzimaju puno veći dio kolača na štetu drugih koji onda imaju usporen download.

Da bi se to spriječilo provider ti smanji brzinu ili te totalno blokira da bi te opametio da ne radiš to više.

Drugim riječima, 'fair use' je qrac koji tu stoji čisto kao dokaz da ljudi kupuju usluge ili stvari koju tako i tako neće moći (odnosno ne smiju) iskoristiti do kraja - internet; pojačalo i zvučnike za liniju za koje susjedi već na pola volume-a imaju pravo zvat policiju; (netrkaći) auti i motori kojima brzinomjer višestruko obara zakonske propise čak i na autocesti; CD/DVD pržilice; pištolje i dr.

@ars: ja mislim da još uvijek je... kao zagrebački taxi; da je jeftiniji, više bi ga ljudi koristilo pa bi se više njima isplatilo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 31.01.2005 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ah okej, vec sam se uplasio Smile thx

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 31.01.2005 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E a sad the good part: iako cjenik vrijedi od 1.2., svi novi tarifni modeli biti će aktivirani tek od 1.3. Zašto je to tako? Jer nisu u stanju prebaciti tarifni model usred mjeseca (citiram Krunu s helpdeska). A to što u ovom trenu još nije veljača ne znači ništa jer "akcija još nije počela".

Ma užaš. Na kraju mi je još tip tvrdio da ako se sutra (1.2.) pretplati novi korisnik, da taj isti neće imat aktivan "flat rate" model do 1.3., nego će u veljači platiti puni promet

Ako je to stvarno tako (a da kažem da mi je tip zvučao nesigurno bi bio understatement) - jadna majka onima koji se pretplate u 2. mj i počnu pošteno skidat....

Ma oni su svi tako zbunjeni i nepripremljeni da je to neopisivo...

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 31.01.2005 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve je to lijepo i krasno ali ja nikako da ne zaboravim neovisnu akciju od prije godina kojima su surferi kako tako natjerali tada HT da prepolovi cijene impulsa ne spajanjem na net određenim danima itd. Sjeća li se tko toga? Tek kada se to ponovi cijene idu 50%! Samo im treba poslati jasnu poruku!

PS: a ti ars-e uzmi jeftini flat za 500 Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 31.01.2005 23:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh, a ovdje u sloveniji je 1024/256 kbit/s bez limita i svih sranja sa pravilima samo 250kn za fizične osobe, a za studente i učenike 180kn mjesečno. Ahhhhh.... Smile) Samo je bedara kaj nema svugdje pa smo morali sa frendom tražit minimalno 20 potpisa od ljudi koji žele adsl da nam ga ugrade, što smo i uspjeli (dok je akcija 0kn) i tako da ga dobivam za mjesec dana. Ahhhhhh....finally.
Imam komp od 333mhz sa 160 rama na kojem nemam ni net ni nemogu igre igrat pa moram ić na javna mjesta na net uploadat stvari i to na skrivačke da me ne vide zaposlenici sa disketama. Napokon ću sad ako već nemogu igrat igre, surfat i bezbrižno skidat. Programe. Jer igre ne rade Smile) No, i filmove i flasheve Wink Ok al dosta o tome, malo sam fulo temu. Zanjelo me. Cya.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 31.01.2005 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma nebu nish dok moram iskesirat 550!!! kn za instalaciju, trebaju sad akciju dat, doslo bi fakat brdo ljudi, opet sami sebe skure - sad kad bi ljudi isli odbije ih instalacija

Bas se pitam tko ce htjet platit tu lovu za sugavu instalaciju...

EDIT - nisam htio novi post
luksy wrote:
Eh, a ovdje u sloveniji je 1024/256 kbit/s bez limita i svih sranja sa pravilima samo 250kn za fizične osobe, a za studente i učenike 180kn mjesečno.

-imas i ti "fair use" u ugovoru kojeg si potpisao - sigurno, svi ga imaju, to je zastita providera da se zabrani hostanje servera na njihovim linijama - samo zbog toga to postoji, mozes ti downloadat do mile volje no kad stavis server (najcesce IRC za warez) odmah dobijes ban[/b]
Back to top
View user's profile Send private message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 31.01.2005 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma opet će bit. tu je isto već po 50. put 0kn akcija (odnosno 9 tolara što je valjda manje od lipe) Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 31.01.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:

-imas i ti "fair use" u ugovoru kojeg si potpisao - sigurno, svi ga imaju, to je zastita providera da se zabrani hostanje servera na njihovim linijama - samo zbog toga to postoji, mozes ti downloadat do mile volje no kad stavis server (najcesce IRC za warez) odmah dobijes ban[/b]


ma to valjda sigurno neću radit! pfff! glavno da sam 24/7 dostupan (iliti dok sam doma) i da mogu uploadat stvari kad god hoću. Sve u svemu - zakon stvar.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 31.01.2005 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
(...) mozes ti downloadat do mile volje (...)


nema potrebe da se sada prozivamo. mislim...

Smile
glede novih cijena, i meni još uvijek problem predstavlja dostupnost usluge (Slavonski Brod, izvan centra)
neznam..

Last edited by mile on 01.02.2005 00:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2005 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ahaaaa, mos dl-at kolko os?
pa to mi vazno :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 01.02.2005 00:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma skupo je to i dalje...
Nabijem taj t com na k***...

Pa isuse bozhe, sta ne mogu ponuditi jebeni flat rate po normalnoj cijeni. Ovako moram brinuti sta cu skinuti itd. Ovaj mjesec nisam nis skidao pa se opet nabralo 3-4 GB. Ubi me ako sam skinuo jedan trance single od 10 mega.

Po meni cijena od 200 kn za 384 i flat bi bila sasvim prihvatljiva.

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2005 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa evo bas dolazim iz T-Kome, naravno ogorcen. Zelio sam uzeti 768+flat i sto je jos zalosnije, uzeo sam, zelim, trebam, moram, nemam gdje drugdje. Evil or Very Mad Ali jos uvijek mi nije jasno da za promjenu paketa trebas cekati kraj mjeseca + zele mi promijeniti modem jer ovaj sadasnji ne moze ici na 768 nego samo 386??????? Shocked I da jos jedan nezaobilazni detalj, cak i za to mi treba vlasnik linije. Shocked Dobro da mi je vlasnik linije rod, a ne neka bakica, pa da je moram furati u kolicima iz bolnice kako bi krvlju dala T-Komi potpis, aaaaaaaaa. :givap Mi bi u Europu? Brick wall
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 01.02.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blue Fusion wrote:
ma skupo je to i dalje...
Ovaj mjesec nisam nis skidao pa se opet nabralo 3-4 GB. Ubi me ako sam skinuo jedan trance single od 10 mega.


Kak može bit 3-4 giga a samo si surfao? Tu nekaj ne štima.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2005 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo da ispravim par stvari iz svog prethodnog posta.
Nazvao sam 08009000 i pitao za onu famoznu promjenu modema, naravno da ne treba mijenjati modem, podrzava brzine i vece nego sto T-Koma nudi. I covjek mi je odmah promijenio brzinu na 768 s time da ce biti aktivna u roku 24h... kad i u centrali to promjene. A sto se tice promjene korisnickog paketa u FLAT to ipak moram pricekati 1.3.
Ukratko nemojte ici u njihove centre vec se spojite na svoje korisnicke stranice i pod rubrikom promjena paketa odabere zeljeni i cekajte mjesec dana.
Eto treba biti sumnjicav i znati vise od njihovih prodavaca da bi se izborili za uslugu koju im placamo Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 01.02.2005 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene zanima jel netko zna jel nove cijene vrijede i za stare korisnike koji su potpisali ugovor na 12 mjeseci (besplatna instalacija i modem, 3 mjeseca flat rate i to...)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2005 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
Mene zanima jel netko zna jel nove cijene vrijede i za stare korisnike koji su potpisali ugovor na 12 mjeseci

oh, koji bi ripoff bio da ne vrijede!

pojma nemam, promjene bi morale zahvatiti sve, osim ako u ugovoru kojeg ste potpisali ne stoji da je model fiksan i da nije 'subject to change' -- to bi bila pušiona Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 01.02.2005 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nego, veli mi da paket ce bit od sljedeceg mjeseca tek aktivan (flatrate jel) i sad kaze da je stari paket aktivan (MAX ADSL Start - 25 kn po 512 mb je kostao, sad je 20). Da li to znaci da ja moram platit 25 ili 20 kn po 512 megi za ovaj mjesec? Ne pise nigdje..

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 01.02.2005 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svi postojeci korisnici ne moraju nista mijenjati i sve nove cijene vrijede.
U slucaju da nije tako, sto cemo vidjeti na kraju mjeseca, onda znate kome su tuziti Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group