Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Yesterday is Here
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 28.02.2005 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ince zašto je site privremeno nedostupan kako pise na ulazu.?

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 28.02.2005 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vedran wrote:
Ince zašto je site privremeno nedostupan kako pise na ulazu.?


Long story. It might take a while.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 28.02.2005 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:

Long story. It might take a while.


bed, baš se sad to moralo dogoditi kad je ocijenjavanje žirija na ruderu. Sad

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 28.02.2005 22:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A nadam se da neće to utjecati... Valjda su pogledali sajt do sada. Nije valjda da će sufrat po sajtovima po prvi puta par sati prije isteka roka.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 28.02.2005 22:35    Post subject: Reply with quote

red wrote:
A nadam se da neće to utjecati... Valjda su pogledali sajt do sada. Nije valjda da će sufrat po sajtovima po prvi puta par sati prije isteka roka.

Nebi se čudia kad već nisu do sada. Mislim stvarno je žalosno da nisu mogli to izocijenjivat do sada, imali su vrimena koliko oćeš. Pa čak i da ljudi umiru od posla, dovoljno je da svaki od njih izdvoji nekih uru, dvi vrimena -- a to podjeljeno na onoliko dana stvarno nije problem...

Bezveze.

BTW, red, sad su nam ocijene trenutno izjednačene :)
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 28.02.2005 22:37    Post subject: Reply with quote

sime wrote:
BTW, red, sad su nam ocijene trenutno izjednačene :)


I više nisu :) Neko je u međuvremenu glasa za tebe...
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 28.02.2005 22:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je, vidim da smo jednaki Smile

Ma OK, rok je rok... A kaj da velim, jedino se nadat mogu da neće bit presudno to što mi se desilo to što se desilo Confused

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 28.02.2005 22:42    Post subject: Reply with quote

red wrote:
Ma OK, rok je rok...

Da, slažem se ukoliko bude do ponoći ali sve mi se nekako čini da to neće biti tako...

Enivej, sretno!
Back to top
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 28.02.2005 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to red : Danas popodne negdje oko 6 ipo kada sam išao na tvoj site izbacilo mi je instalaciju od wordpressa. Da sam bio bezobrazan mogao sam ga bio instalirat. Jel te to on zeza pa si zato privremeno izgasio stranicu?!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 28.02.2005 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
to red : Danas popodne negdje oko 6 ipo kada sam išao na tvoj site izbacilo mi je instalaciju od wordpressa. Da sam bio bezobrazan mogao sam ga bio instalirat. Jel te to on zeza pa si zato privremeno izgasio stranicu?!


Je, desetak minuta je tako bilo. Lijepo od tebe što nisi bezobrazan. Jel difolt bezobrazan il ne-bezobrazan? Rolling Eyes

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 28.02.2005 23:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rudjer wut di je kontest? daj url
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 28.02.2005 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://rudjer.com/

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 01.03.2005 00:41    Post subject: Reply with quote

Bojane, čestitam na pobijedi!
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 01.03.2005 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Bojane, čestitam na pobijedi!


Thnx muchly! Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 02.03.2005 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Prva HR web nagrada "Rudjer" u ruke vlasnika najbolje osobne web stranice
2.3.2005.

Hrvatski strukovni natječaj sa sjedištem na internetskoj adresi www.rudjer.com, u okviru kojeg stručnjaci biraju najbolje web stranice na hrvatskom Internetu, upravo je dobio pobjednika prvog kruga.

Kristalna web nagrada "Rudjer", inspirirana genijalnom univerzalnošću velikog hrvatskog znanstvenika Ruđera Boškovića, odlazi u ruke Bojana Janjanina. Njegova osobna web stranica www.Yesterdayishere.com osvojila je najviše glasova stručnog peteročlanog žirija koji je ocjenjivao programski, dizajnerski i sadržajni dio, upotrebljivost stranica te opći dojam.

Web stranica Bojana Janjanina osvojila je i najviše glasova publike koja je imala prilike glasovati na webu rudjer.com te se tako plasirala kao apsolutni pobjednik među prijavljenim radovima koji su morali zadovoljiti rigorozne stručne kriterije da bi mogli konkurirati za "Rudjera".

Pobjednik je uzeo sve: osim kristalne nagrade "Rudjer" čiju izradu sponzorira tvrtka Lupinus iz Zagreba, Bojanu Janjaninu pripale su sve nagrade iz nagradnog fonda prvog kruga natječaja, a koje su do samog kraja natječaja bile iznenađenje. Najboljeg webmajstora Algoritam je nagradio tečajem za učenje stranog jezika "Tell me more", Microsoft dvjema knjigama iz područja programiranja i administriranja baza podataka, a tvrtka Kridom iz Požege antivirusnim softverom NOD32. Dobitnik će od sada moći koristiti i vrijedne web usluge poput oglašavanja na medijima tvrtke logIT iz Zagreba te smještaja web stranica na profesionalnom Linux poslužitelju tvrtke Orbis iz Varaždina ili profesionalnom Windows poslužitelju tvrtke Vogon iz Rijeke.

"Rudjer" će već za petnaestak dana početi tražiti drugog vlasnika, kada kreće novi proljetni krug natječaja. Kao što su se sada birale najbolje osobne stranice, tako će se u proljetnom krugu odabrati nova tema natječaja koju će suorganizatori i ovaj put obznaniti na Webmajstori.net forumu, središnjem okupljalištu hrvatskih webmajstora. Pozivaju se svi vlasnici web stranica da pozorno prate forum jer ih u proljetnom krugu čekaju novi izazovi i nove, još bogatije nagrade.

Croatiabiz Info


Svaka cast... al, moga si se i pojavit tamo Wink

Pozdrav

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.03.2005 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Di tamo?

Meanwhile, the bloody site is still down Evil or Very Mad

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 02.03.2005 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Pobjednik je uzeo sve: osim kristalne nagrade "Rudjer" čiju izradu sponzorira tvrtka Lupinus iz Zagreba, Bojanu Janjaninu pripale su sve nagrade iz nagradnog fonda prvog kruga natječaja, a koje su do samog kraja natječaja bile iznenađenje.


Kaze da jos nisi uzeo kristalnu nagradu. Wink

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.03.2005 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehehee.. Damn Smile

Nadam se da će sve to slat poštom Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 03.03.2005 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
great design i love this kind of retro look...but i can't read hungerian (not sure of this word...)


komentar sa CSSvault-a

zasto ti je stranica na madjarskom Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 03.03.2005 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam pojma, ja sam pisao na rvackom Smile Tim ljudima s Vaulta je trebala čitava vječnost da 'ocijene' sajt, mora da imaju pravo brdo entrija.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.03.2005 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej rad gratz na pobjedi Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 05.03.2005 00:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fanx! Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group