Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
FUJIFILM FinePix S5500 (4 Mpixela), optički zoom 10x

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 11.02.2005 09:21    Post subject: FUJIFILM FinePix S5500 (4 Mpixela), optički zoom 10x Add user to your forum ignore list Reply with quote

vase misljenje o ovom aparatu? ako postiji...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 11.02.2005 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam S5000 i nemam nekih zamjerki na njega, daje dobre slike, je da bar moj ima dosta suma, ali nista neprihvatljivo, radio sam ispis i do pola metra i sasvim je okej...

definitivno se isplati za taj novac, mislim da boljeg za taj novac neces naci...

pogledaj neke moje fotke na mi3-ju pa pogledaj jel ti dobra kvaliteta slike...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 11.02.2005 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako postoji misljenje ili fotoaparat Smile?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 12.02.2005 12:25    Post subject: Re: cosmos Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stvarno ima Idea (čitaj filozofa) na ovome site-u. Basko hvala na komentaru
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 12.02.2005 13:18    Post subject: Re: Fuji 10x Add user to your forum ignore list Reply with quote

U hgspotu ima još par fotografa sličnoga profila i cijene:

OLYMPUS Camedia C-765 UltraZoom (4 Mpixela), optički zoom 10x
Digitalni fotoaparat KONICA MINOLTA Dimage Z2 (4 Mpixela), optički zoom 10x
Digitalni fotoaparat HP photosmart 945 (5.3 Mpixela), optički zoom 8x

Jeli koji od ovih bolji od navedenog Fuji-ja?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 12.02.2005 17:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nebi olympusa ni hp, minoltu mozda ali eto ne znam previse o tom modelu...

procitaj recenzije po netu....

usporedi ih na www.stevesdigicams.com i ne mozes faliti...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 12.02.2005 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najdetaljniji review svih fotica cesh naci na www.dpreview.com - fakat ih do kraja testiraju, pa onda fino usporedish rezultate u toj cjenovnoj klasi i kupish...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spark84



Joined: 13 Aug 2004
Posts: 8
Location: Spalatos

PostPosted: 13.02.2005 18:02    Post subject: s 5500 Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima jednu serijsku grešku - u livom gornjem kutu gubi se kvaliteta - slika je zatamljena ka u televizije
Back to top
View user's profile Send private message
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 13.02.2005 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije to serijska greska...

to se zove slabi objektiv, to ti se javlja kod slabog svjetla, meni se to ponekad dogodi na mom S5000, ali nista previse...

jjednostavno kroz objektiv ne upada jednaka kolicina svjetlosti na srediste i na rub senzora...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spark84



Joined: 13 Aug 2004
Posts: 8
Location: Spalatos

PostPosted: 13.02.2005 18:28    Post subject: s 5500 Add user to your forum ignore list Reply with quote

najjeftiniji finepix s 5500 je u HG spot-a (gotovinom 2 990 kn) za tu cjenu možeš uzet i Camedia C-765. Finepix s 5500 dosta je brz i lipo izgleda, namjenjen je za sportsko snimanje. Ako ti je bitnija kvaliteta fotografije bolje ti je uzet camediju C-765 međutim punkurac je spor! pogledaj slike na www.fotoaparati.net
Back to top
View user's profile Send private message
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 14.02.2005 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fuji S5500 -- brz??sportsko snimanje??

ako je taj olympus puno sporiji od fujji-ja, sto onda radi na navijanje....

nije bas namjenjen za sportsko snimanje, ali je "lip", ima skroz dobru ergonomiju i malo veci grip tako da dobro lezi u ruci...

od svih ovih jeftinijih olympusa ukljucujuci i C-765, nisam jos nasao nijednog koji se moze usporediti sa fuji-jem...

mozda ima malo vise suma od olympusa ali daje puno vjernije boje, zasicenije,,,,

uglavnom, mozda je to do toga sto ne volim olympuse, jer su mi ruzni, imaju bar po meni losu ergonomiju i slike su im isprane i cesto nefokusirane.....ali u moje vlasnistvo sigurno nikad nece....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 14.02.2005 20:39    Post subject: FUJI s5500 Add user to your forum ignore list Reply with quote

čitala sam i recenzije na nekoliko siteova i svima je zaključak da je u ovoj klasi fotografa najbolji ipak fuji s5500. mislim da će mi od prve plaće ostat taman toliko da ga kupim. čim sjedne druga plaća odoh ja do hgspota. hvala svima na komentarima...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group