Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
špud - komentari dobrodosšli

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dropout



Joined: 08 Jan 2005
Posts: 11
Location: Samobor

PostPosted: 18.02.2005 03:24    Post subject: špud - komentari dobrodosšli Add user to your forum ignore list Reply with quote

E ovak!... ovo vam je bio moj prvi "ozbiljni sajtt" u Flashu napravljen prošle godine.
Palo mi na pamet prije tri minute da ga redizajniram kad cu imat vremena pa bih vas molio komentare i prijedloge sta bi trebalo doradit(dobro znam da dosta toga treba srediti Wink al ipak dobro dodju svi komentari)


http://www.skola-primijenjene-umjetnosti.htnet.hr

pozdrav

dropout

_________________
..se ja znam! ... al vam nesmem reči...
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 18.02.2005 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ono sto je iz aviona ocito je da su tekstovi necitki. znaci mjenjat boju fonta, velicinu, iskombinirat nesto bolje.
isto to - kod raznih odjela - mozda izgleda simpaticno da je svaka druga rijec u drugoj boji i debljini ali ako zelis nesto procitat sto te zanima - te raznolikosti ti samo smetaju i nemaju neku funkciju jer ipak su to informacije a ne neka umjetnicka vizija iliti sta ja znam sta.

odjele na stranu, sajt djeluje too dark, fali zivosti fali boja.

to je to, onako na prvo oko i na brzinu, IMHO. LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 18.02.2005 09:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidi se da si se potrudio. za trud - svaka čast.
a sad primjedbe, odnosno savjet. kada koristiš pixel fontove, obavezno moraš isključiti AA u Flashu. druga stvar kod pixel fontova je da imaju jednu veličinu na kojoj se ne muljaju. to ti je najčešće 8px, pa 16px itd...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 18.02.2005 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
kada koristiš pixel fontove, obavezno moraš isključiti AA u Flashu.


a di je taj AA u Flashu? sori, beginner.
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.02.2005 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dropout:
well, meni su boje oke... problem je sto je txt necitljiv
i obavezno makni auto-scroll na tekstu!

uglavnom, meni zanimljivo, ali sa jos jaaako puno prostora za poboljsanje..

@nemogirl:

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 18.02.2005 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@budha: u mojoj verziji flasha (mx) nema te slicice slova A... Question
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 18.02.2005 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogirl wrote:
@budha: u mojoj verziji flasha (mx) nema te slicice slova A... Question

Macromedia Flash MX 2004
Sad se uopce ne mogu sjetit za MX.... jel ima uopce Question

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 18.02.2005 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. boje su mi oke..simple Smile
2. font mi se nikako nesviđa ...provaj nešto jednostavnije
3. ovo dole: Autorska prava ... mi djeluje malo grezo ubačeno Smile
4. nema skrola...kad idem na recimo uvod ili povijest automatski mi je animacija a ja bi tia da bude skroll Smile
5. pozadina mi djeluje dosadna..ubaci neke stilizirane slike il sliju..bar neke obrise da djeluje malo zanimljivije
6. ona slija u kontakti mi se nikako nesviđa i ne uklapa se Very Happy
...

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dropout



Joined: 08 Jan 2005
Posts: 11
Location: Samobor

PostPosted: 18.02.2005 17:10    Post subject: hvala na komentarima... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala vam na komentarim dobro ce doc kad krenem s redizajnom:)

p.s. - stricek u kontaktima je disa:) i stavljen je iz zajebancije, super lik inace.

pozdrav!

dropout

_________________
..se ja znam! ... al vam nesmem reči...
Back to top
View user's profile Send private message
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 22.02.2005 09:46    Post subject: Slova Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da se sve to sredi bilo bi mi OK, prva greska koju sam zamijetio mi je bio onaj font na loaderu na pocetku, ne bi ga vidio sam dioptrijom 5+. Ne svidja mi se još što se onaj tekst auto scroola. Mogao si staviti da se barem na mouse over zaustavi...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.02.2005 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemoj na crnu pozadinu stavljat slova, sve se utopi u njoj, i zamara, jako.
Previse ti je mracna stranica, u biti ne previse, nego potpuno neprakticno za sajt ove temeatike... liven it up a bit.
Izbaci pixelfontove, nisu bas prikladni... skola umjetnosti bi mogla ipak imati nesto zivlje, zar ne?

// sad sam skonta da je vecina ovo napisala... oh well... neda mi se brisati //

Poradi na prijelazima izmedju stranica. Da malo ozivis sajt.

Moja osobna primjedba je: ako radis sajt u flashu, onda RADI sajt u flashu, ne kombiniraj html + flash ako ne moras. Neka to bude sve u njemu, nemoj da mi iskacu popupi za pojedine stvari. Nema ode toliko materijala da bi html bio potreban. Ako ima, onda napravi samo izbornik u flashu, i NAMA koji nemaju flash u mozili ili operi, dozvoli da surfamo po sajtu.

i da ... OCU SCROLL, kome se da cekat da se odvrti filmic...

(inace AA je po onome sto sam dva puta upalija Flash i jedan i drugi, ANTIaliaising. Dakle trazi to u helpu pa ce ti nac di to mozes ugasiti)

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
g-style



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 89
Location: bG

PostPosted: 22.02.2005 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogirl wrote:
@budha: u mojoj verziji flasha (mx) nema te slicice slova A... Question

samo u mx 2004

_________________
GSTL | WTF7 | DNK | Svakog dana i u svakom pogledu sve sam veći psihopata!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 22.02.2005 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nemogirl wrote:
@budha: u mojoj verziji flasha (mx) nema te slicice slova A...

samo u mx 2004


Ja ju imam u Flash MX 2004 tu ikonu..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group