Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
mi3dot vs. Mobile Innovations Ltd.
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
g-style



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 89
Location: bG

PostPosted: 21.02.2005 15:03    Post subject: mi3dot vs. Mobile Innovations Ltd. Add user to your forum ignore list Reply with quote

neverovatno lice Shocked

logo sam pronashao na ovom sajtu
http://www.mimeartist.com/engagestudiocom/launch.html

_________________
GSTL | WTF7 | DNK | Svakog dana i u svakom pogledu sve sam veći psihopata!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.02.2005 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Holy Sh**!!!!1

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 21.02.2005 15:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked holy cow!

_________________
lolorem roflsum lmaolor lolt lmaomet
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 21.02.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oppps.....
ođe mora doć cenze Wink
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2005 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe,,
print scrn - ctrl-n - ctrl-v - ctrl-t - rotate 90 - save

onako shematski Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.02.2005 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo nema veze sa plagijatom. Jebiga, sliči. Logo izveden iz imena tvrtke "mobile innovation".
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2005 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako bi rekao žorž v buš yea right
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 21.02.2005 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked
d'oh!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 21.02.2005 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Ovo nema veze sa plagijatom. Jebiga, sliči. Logo izveden iz imena tvrtke "mobile innovation".

Shocked , ah kužm, ironya. Very Happy

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.02.2005 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Jebiga, sliči. Logo izveden iz imena...

he's right you know... ovo možda čak i je slučajnost Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 21.02.2005 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yebote, mi3.krew ne zna dal' da zove london, finsku il kanadu... Shocked
meni malo prenategnuto da bi bilo slucajno Confused

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.02.2005 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kak se carini tužba ?

kak se carini bejzbol palica ?

kak se carini vezani dužnosnik u gepeku ?
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 21.02.2005 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da je isplativije da svi odemo u europu, jebemo ih, vidimo grad, i vratimo se
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
djipster
Guest





PostPosted: 21.02.2005 18:08    Post subject: Reply with quote

a da nije neko s mi3ja njih ripo???
Razz Wink sala indeed
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 21.02.2005 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
mislim da je isplativije da svi odemo u europu, jebemo ih, vidimo grad, i vratimo se

mizlet *
Laughing


------------------------------------------------------------
* m(i3)izlet

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
squall



Joined: 03 Jul 2004
Posts: 47
Location: Banjaluka

PostPosted: 21.02.2005 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije rip, nije im tacka na istoj pozciciji
Smile

_________________
Oglas: Prodajem tri macke! Dve su razlicite a jedna je ista.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.02.2005 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
TYPE01 wrote:
Ovo nema veze sa plagijatom. Jebiga, sliči. Logo izveden iz imena tvrtke "mobile innovation".

Shocked , ah kužm, ironya. Very Happy


Ne, ne kužiš. Forma i nije nešto tako genijalna da se zaista neće potrefiti barem nekoliko puta u posve različitim kontekstima. Čovjek je riječi sveo na inicijale, malo se igrao sa tipografijom kako to već obično ide, istilizirao čitavu stvar, slovo "i" sveo na točku i eto.....tzv. "plagijat".

Hebiga....Možda se potrefi da na nekom turkmenskom dijalektu "mxy ixy" znači pogrebno poduzeće, čovjek se malo poigra sa typo i eto p******je Smile
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 21.02.2005 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MAlo je cudna situacija al mi se od pocetka nije cinilo da je rip, ovo je "prirodni" slijed, sad je samo stvar stila kojeg su na kraju odabrali...

Malo sam proguglo da vidim...
Quote:
London - April 29th, 2003 - Mobile Innovation, a leading UI design, development and platform integration company, today announced that it has joined the Symbian Platinum Partner Program to support the fast-growing market


So no rip here (jedino ak su u medjuvremeni neki rebranding radili)
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 21.02.2005 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
kak se carini tužba ?

kak se carini bejzbol palica ?

kak se carini vezani dužnosnik u gepeku ?


Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 21.02.2005 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prevelika je slucajnost, ja mislim da je rip. Ipak, sanse su stvarno vrlo male, da neko pogodi isti font, i da stavi jos tocku. Sve je isto osim da je ljeva strana od m malo odrezana, i da to nije zaokrenuto tak da izgleda kao 3, a i M ujedno.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 21.02.2005 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2312 wrote:
prevelika je slucajnost, ja mislim da je rip. Ipak, sanse su stvarno vrlo male, da neko pogodi isti font, i da stavi jos tocku. Sve je isto osim da je ljeva strana od m malo odrezana, i da to nije zaokrenuto tak da izgleda kao 3, a i M ujedno.

ovdje se clearly ne radi o istom fontu, a sama forma tocke nalaze zaobljenu vrstu fonta
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 21.02.2005 22:37    Post subject: Reply with quote

IMHO, ovo nije plagijat. Ni blizu. Samo jedna velika slučajnost kakvih u svijetu ima mnogo. I ne, nije ironija.
Back to top
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 21.02.2005 23:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
2312 wrote:
prevelika je slucajnost, ja mislim da je rip. Ipak, sanse su stvarno vrlo male, da neko pogodi isti font, i da stavi jos tocku. Sve je isto osim da je ljeva strana od m malo odrezana, i da to nije zaokrenuto tak da izgleda kao 3, a i M ujedno.

ovdje se clearly ne radi o istom fontu, a sama forma tocke nalaze zaobljenu vrstu fonta


Vidim da se ne radi o istome, ali je slican totalno. Ne kuzim zasto nebi autor tog logaca uzeo drugi font nego bas slican mi3u i jos postavio tockicu, well, samo moje misljenje ;)

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
noiz
Guest





PostPosted: 22.02.2005 00:13    Post subject: Reply with quote

to samo dokazuje da smo mi jedan kubicni nanomikromilimetar sperme adama. olitiga svi svo mi u rodu, a adam je napravija prvo "mi" logo ikad, ko fol "eva i ja", tako da nam je zapravo svima u glavi još uvijek taj logo Wink
po meni vrlo velika slicnost, ali ipak ne znam ni blizu dovoljno o mi3 sajtu, a ni mobile innovation tvrtci da mogu uperit prst u jedno od dvoje navedenih i zaderat se "plagijat". ali uz postojecih par tisuca fontova, baš taj izbor fonta je vrlo malo vjerojatan, a i usto pošto tipografija nema granica, to još smanjuje šansu slucajnosti na neizrecivo mali postotak... dunno, stvarno, dvojba je velika, ali mi3 logo bar ima jedan "multi" više, dakle, logo s više multi znacenja ima prednost Smile
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 22.02.2005 00:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slucajnost ili ne, sajt je napravljen najranije 2004 (u kopirajtu im pise 2004-2005... iako je tvrtka osnovana 2002. kako pise u info)... ja se ne sican, ali kad je ono mi3 izdao redizajn? Question
Slicno je... al oni ipak to imaju ugravirano na necemu ispred firme... aj ti prika dokazi da mi3 nije od njizi uzea? Laughing

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group