Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PHP i email link, zaštita od spama

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 26.02.2005 14:39    Post subject: PHP i email link, zaštita od spama Reply with quote

Hello,

Ja bi na nadolazećem siteu stavia tekstualni email link na dno ka što i je sada. E sad, problem je taj što ja ne volim JavaScript i volia bi neko elegantnije riješenje koje nema onoliko JavaScript kôda (trenutno je email zaštićen sa Automatic Labs email address enkoderom).
Dakle, ima li koja druga metoda bez JavaScripta, recimo u PHP-u? Nešto kao što duke ima na svom siteu? Ali da mi se i dalje vidi ona email adressa sa hello? Mislim da je to ne moguće? Ajd onda makar ono ka što je kod duka...
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 26.02.2005 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja koristim neki PHP e-mail obfuscator, našo ga na hotscripts. Zaboravio mu već ime, na žalost. Da ne postam tu kompletan kod sa svoje kontakt stranice, ak oš ti PM-am. Niti jedan jedini spam e-mail nisam do sad dobio.

Ostali samo nek postaju svoje metode i rješenja, zanima me kako pristupate ovom problemu... A i mnoge druge, no doubt.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 27.02.2005 11:24    Post subject: Reply with quote

Đuka, bili ti bia dovoljno darežljiv i podjelia svoj "quick contact" php kôd sa zajednicom ili dati link di si ga naša ako nije tvoj?
Back to top
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.02.2005 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cijelo programiranje đuke je radio che, kao sto pise na sajtu.. tak da se njemu moras obratit :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 27.02.2005 14:22    Post subject: Re: PHP i email link, zaštita od spama Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Hello,

Ja bi na nadolazećem siteu stavia tekstualni email link na dno ka što i je sada. E sad, problem je taj što ja ne volim JavaScript i volia bi neko elegantnije riješenje koje nema onoliko JavaScript kôda (trenutno je email zaštićen sa Automatic Labs email address enkoderom).
Dakle, ima li koja druga metoda bez JavaScripta, recimo u PHP-u? Nešto kao što duke ima na svom siteu? Ali da mi se i dalje vidi ona email adressa sa hello? Mislim da je to ne moguće? Ajd onda makar ono ka što je kod duka...


ahm, ako dobro kuzim fora je samo
- mailto.php (stavis ga u folder /ASFSDGGSDSGSDG/ i onda linkas)
Code:

<?
header("mailto:nesto@nesto.com");
?>


a ja sam rijesio da mi sam kontakt link na sajtu pise ovako
<a href="/ASDASDASD">
nesto<span style="visibility: hidden;position: absolute; left: 0px; top: 0px;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 27.02.2005 16:24    Post subject: Re: PHP i email link, zaštita od spama Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
a ja sam rijesio da mi sam kontakt link na sajtu pise ovako
<a href="/ASDASDASD">
nesto<span style="visibility: hidden;position: absolute; left: 0px; top: 0px;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>
Ovo može i
Code:
<a href="/ASDASDASD">
 nesto<span style="display: none;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 27.02.2005 17:27    Post subject: Re: PHP i email link, zaštita od spama Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
carr wrote:
a ja sam rijesio da mi sam kontakt link na sajtu pise ovako
<a href="/ASDASDASD">
nesto<span style="visibility: hidden;position: absolute; left: 0px; top: 0px;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>
Ovo može i
Code:
<a href="/ASDASDASD">
 nesto<span style="display: none;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>

tocno, radio sam to prije nekog vremena pa nisam tada vodio racuna o display:none, fala na ispravku

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 27.02.2005 22:56    Post subject: Re: PHP i email link, zaštita od spama Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
maratz wrote:
carr wrote:
a ja sam rijesio da mi sam kontakt link na sajtu pise ovako
<a href="/ASDASDASD">
nesto<span style="visibility: hidden;position: absolute; left: 0px; top: 0px;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>
Ovo može i
Code:
<a href="/ASDASDASD">
 nesto<span style="display: none;">+*69FOFCRKNITE1</span>@nesto.com
</a>

tocno, radio sam to prije nekog vremena pa nisam tada vodio racuna o display:none, fala na ispravku
np Smile

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group