Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
.iC

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 04.11.2003 22:12    Post subject: .iC Add user to your forum ignore list Reply with quote

u zajeb, da probam opet.

http://igorcrnetic.cjb.net

valjda bude sad radilo

dakle, molim komentare. al da vam odmah na početku kažem ja vam se ne kužim u php, html, source codove i te kratke riječi sa malo slova al brijem da bude sve radilo:)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.11.2003 22:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

inace, imas edit gumb gore desno, pa nemoras otvarat novi topic kad fulas sloveko :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 04.11.2003 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto ti je izbornik takav? namjerno ili jos nisi dosao do linkova u tutorijalu (n h f!)

svidja mi se leptircek i par plakatica...

inace, probaj maknut frameove...

i di je flash? Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
DeadKid



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 62
Location: The Source

PostPosted: 05.11.2003 07:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fuckin weird site...
Hate the navigation...

_________________
Death is a moment of the truth and its a moment of death...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2003 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt ti nije najsrećnije ispao, ali imaš odličnih radova, probaj nešto otpočetka, možda da se radovi prikazuju na foru prev - next, ali definitivno trebaš i razmislit o thumbnailovima, i ono page under construction na miljon mjesta ti isto baš i ne treba

probaj neki skroz simple design, gdje su samo bitni radovi

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 05.11.2003 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto radovi skroz fini

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
DeadKid



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 62
Location: The Source

PostPosted: 05.11.2003 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo uredi meni...Drop Down meniji su iz mode i isto su jako ne-efektivni...

_________________
Death is a moment of the truth and its a moment of death...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 05.11.2003 10:11    Post subject: Re: i.c Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ideja organizacije sajta mi se sviđa, ali mislim da je mogla biti bolje izvedena.
Nema potrebe za onakvom navigacijom kad imaš samo nekoliko izbora. Ljepše bi izgledalo sa nekim butonima ili tekst sa css-om.

Također i boje, mislim da bi trebao uzeti jednu, a ne sa kričavo zelene na narančastu.
I možda bez frameova...
Vidim da imaš i nekih boljih radova, probaj nešto po uzoru na njih.

Sretno

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 05.11.2003 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx na vremenu koji ste potrošili i vidim da većina vas ima zamjerke na iste stvari, uglavnom na frejmove i dropdaun menie. inače se ne bavim veb dizajnom pa neznam zakej je tolki bed u tom drop-down meniu. samo zato jer je to stara finta ili jednostavno jer zbog malog broja opcija su jednostavniji linkovi ?

i frameovi, koje bi bilo bolje riješenje, meni osobno se više sviđaju framovi nego otvaranje novih stranica ili layeri.

a ono za tambnejlove... istina, to je sretnij riješenje jer se predugo čeka loudanje....
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 05.11.2003 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Također i boje, mislim da bi trebao uzeti jednu, a ne sa kričavo zelene na narančastu.


e da i boje.. na prošlom siteu sam imal sve nijansama sive boje tak da sam se već zasitil grafički jednostavnih stranica, barem kaj se boje tiče.. kričavo zelena na narančastu je čisto subjektivni odabir i to nebi mjenjal, ali svejedno tnx sanda:)
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 05.11.2003 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stari moj vidi ti se skill u grafici ali u isto vrijeme nedostatak istog u web dizajnu.
samo potvrda teze da dobar graficar nije nuzno i dobar web dizajner i obrnuto... u oba podrucja postoje pravila i smjernice koje pod kozu ulaze tek iskustvom...

kritike si dobio jer si isao protivno nekim opce utvrdjenim smjernicama kojih se preporucljivo pridrzavati pri izradi sajta... dakako pisana pravila potrebno je malo zaobici ako hoces biti originalan, ali opet tu do izrazaja mora doci iskustvo i skill da sajt bude originalan a da se u isto vrijeme svidi publici :)

cheers
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 08.12.2003 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da upotrijebis svoje znanje grafike u web design to bi bila ludnica,...
very nice

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group