Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Slijeđenje standarda - u kojoj mjeri?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 02.03.2005 17:24    Post subject: Slijeđenje standarda - u kojoj mjeri? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto na zahtjev kolege red-a otvaram novi tropik u kojoj mjeri treba slijediti standarde...
dakle...prvo pitanje da li je izbacivanje _blank targeta dobra stvar ili notorna glupost. Ja glasam za notornu glupost.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.03.2005 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe Smile Eh, sad, ja sam naveo zašto nije. Rekoh, dakle, da se radi o accessibilityju (do read it). Pa daj tako i ti, osim što si iznijeo svoje mišljenje, neku činjenicu.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 02.03.2005 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajmo uzeti ovakav primjer:
Citam vijest, desno su mi dodatni linkovi koje zelim poslije procitati...kliknem na neki random link npr na dnu teksta i NE otvori mi se novi prozor...znaci moram ici natrag...i tek onda otvoriti link u novom prozoru...da bi mogao nastaviti prije zamisljeni tok browsanja. Ja otvaranje novog prozora vidim kao otvaranje "alternative branch-a" kojeg mogu pratiti bez da mi se mjesa s main branch-om. Dakle mislim da nije problem otvaranja novog prozora nego biranje kad je to na mjestu, a kad nije.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.03.2005 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo target="_blank" ili ne, ti to uvijek možeš napraviti.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 02.03.2005 17:46    Post subject: Reply with quote

Stari moj, pa vidiš koji su ti linkovi od sitea a koji su eksterni tako da možeš sam odlučiti koji ćeš otvoriti u novom prozoru/tabu a koji nećeš (isto vridi i za ono što želiš kasnije pročitati).

Recimo kod 24sata, lipo se vidi što je interno a što nije, eno ono site by web.burza, aha, znači to je web firme koji je napravia ovaj site, znači to ću otvorit u novom prozoru...

I još plus sve ono što je napisano na linkovima koje je red dao u ovom threadu i onom od 24sata...

People, we must go forward ;)
Back to top
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 02.03.2005 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za mene je to unazađivanje.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 02.03.2005 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a šta je sa gro ekipe (tipa teta dragica iz tajništva) koja NE ZNA da se može neki lik otvoriti u novom prozoru?

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 02.03.2005 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To sam i ja mislio, ali onda sam zaključio da ako netko to ne zna, da će ga onda novi prozor samo zbuniti...

Napredniji korisnici, ako i korite IE sigurno imaju neki shell tipa maxton (bivši myie2)...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 02.03.2005 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moje mišljenje je da u određenim slučajevima kada za to ima potrebe .. tipa navođenje site otkuda je skinuta vijest, link treba ić u novi prozor .. dec it.
nadalje
mrzim kada imam isti web u 2 prozora ali i mrzim kad me *opširnije* odvede u PM na 85ti site..
Back to top
View user's profile Send private message
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 02.03.2005 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mogu se donekle složiti, ali ja ionako na sve klikam middle clickom u ff-u, obožavam kada ima puno prozora ;
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 02.03.2005 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
moje mišljenje je da u određenim slučajevima kada za to ima potrebe .. tipa navođenje site otkuda je skinuta vijest, link treba ić u novi prozor .. dec it.
nadalje
mrzim kada imam isti web u 2 prozora ali i mrzim kad me *opširnije* odvede u PM na 85ti site..


agree totalno
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.03.2005 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Unazađivanje ili ne, krajnje mi je idiotski da (x)html dokument ima kontrolu nad time kako će se otvarati prozori na MOJEM browseru. (x)html bi trebao opisivati dokument i njegovu strukturu, a ne način na koji će se browser ponašati prilikom interakcije s tim dokumentom. Za to služi javascript/ecmascript.

Razne studije su pokazale da je back tipka najčešće korištena tipka u browseru. Možda "iskusnim" surferima to zvuči glupo, ali to je činjenica. Otvaranjem novog prozora, gubi se kontinuitet browseanja i ubija smisao najkorištenije tipke.

Razmislite - koju korist recimo slijepa osoba ima od novog prozora? Osim što ga mora dodatno ugasiti ako odluči ipak ne ići na taj site ili shvati da to nije ono što je trebao? Još se mora i vratiti nazad na prozor u kojem je bio... A možda ima otvorenih još par drugih prozora? U kojem je bio? Da nije u novom prozoru, samo bi stisnuo backspace ili back. A ako baš želi pokrenuti "novi branch" za taj link, neka on bude taj koji će donijeti odluku, a ne (x)html dokument.

Mislim, sad se svi čudimo nešto, a target atribut <a> elementa izbačen je iz html4 strict-a još davne 1999. godine. xhtml strict (koji je opet jedini u kojem to doslovno nije valid) po tom pitanju nije nikakva novost.

Naravno, postoje situacije i siteovi u kojima je potreban novi prozor, postoje web aplikacije kojima je potreban novi prozor...
U tim slučajevima, trebalo bi surfera upozoriti da će se link otvoriti u novom prozoru.

Eto, my 2 cents rekli bi ameri...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.03.2005 01:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se u svemu slažem sa day 16

eksterni linkovi se mogu obilježiti css-om (npr. staviti im malu strelicu u kut kako je česta praksa), a ostaviti userima izbor da li će ga gledati u novom tabu / prozoru (ctrl click, middle click, whateva)

a što sa tetom iz tajništva? ako se ne zna služiti računalom, ne zna Smile

svaki čovjek koji radi nešto (bilo surfa, puca iz pištolja, upravlja podmornicom, skuplja marke ili uzgaja basete) bi se mogao potruditi da nešto o tome i sazna, za promjenu... znam da je danas neznanje glavni trend, ali eto ja nisam u trendu i neću ohrabrivati ljude da budu nesposobni

i eto, osim što ohrabrujemo ljude sa saznaju što je middle click, usrećujemo i par slijepih ili drugačije onemogućenih ljudi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 03.03.2005 01:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien, opet mi došlo da samo kvotam tvoj post i udrim sabmit Smile

Već sam ranije htio reći nešto slično, ali sam brzo izgubio volju kad sam vidio koliko ljudi je protiv...

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 03.03.2005 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
a što sa tetom iz tajništva? ako se ne zna služiti računalom, ne zna Smile

sam malo... a di je sad tu tvoj accesibility i usabilility?
nije li jedan od ciljeva cjele te price pribliziti ljudima web, i napraviti ga tako da se njime moze sluziti i bakica s placa?

retro je gore lijepo objasnio jedan od najbanalnijih slucajeva...

vasa je logika u (donekle) u redu na stranicama tipa google-a, pa cak ni u takvim slucajevima ne odgovara potpuno. ako trazim odredjeni proizvod/firmu/stagod, kluknut cu na rezultat koji mi odgovara po naslovu i descriptionu. medjutim, ako trazim podatke o uzgajanju krokodila, vjerojatno su pogledat vise stranica o tome, pa cu dok nadjem potrebne informacije, back stisnuti 50x Twisted Evil that makes mi insane!

trebalo bi biti obratno. ako je korisnik napredniji, onda ce znati otvoriti ink u istom prozoru, ako to bas hoce, isto kao sto bi si ga znao otvoriti u novom...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 03.03.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svi znaju za button back/backspace, a oni kojima ide na nerve otvaranje u istom prozoru ce napraivit: desni botun + open in new tab/window.
Za sve linkove koji pucaju van glavnog sitea (novosti) nek se otvaraju u novom prozoru... sta se mene tice, iako mi ne smeta pritisnit backspace...

Sta se tice sajtova, moj portfolio, v6 ce biti, kako je planiran, takav da ce biti accessible i validiran. Cisto da vidim koliko zivaca moram izgubit da bi validiro sajt.

Ma sve je to ovisno od osobe do osobe. Ja do prije misec dana sam protestiro protiv divova, a bio za tablice... brzo promjenih misljenje (posebno sada, kada imam izmijeniti 115 html fileova za sajtu sta radim za staroga... e da to moram u svakom radit, popzdio bi...

CSS rula, i treba se postivati odredjena norma... doduse, to ne mora znaciti da za svaki sajt treba ici u abnormalne validacije... mislim, ja starom pokazujem fotke, koji je smisao toga da ja radim full accessible sajt? Sta, cu svakoj slici dodati: "Ova fotografija prikazuje predivno crveno nebo sa svijetlim nijansama bijele boje koje se pretapaju preko svih stratokumulusa. Cijeli grad je zapao u sjenu koja ga je u potpunosti prihvatila svojom njeznom rukom dok je grad jos spavao." i sl. Mislim da bi bilo glupo da umjesto ovoga stavim samo: fotka... time nisam nista postigao.
(oke, ovo mi sad daje ideje... al previse je tu fajlova)

Al, to opet ovisi od autora weba, od klijenta, od vrste sajta i sl. Kao i odabir di ces ic kad kliknes na opsirnije. Za svaki externi site bi ja stavio blank, jer se ne drzimo konzistentnosti vlastitog sajta. Osim ako nije rijec o nekom webu koji je ISKLJUCIVO za to.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 03.03.2005 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@burne: Dodati "Ova slika prikazuje crveno nebo..."? Trebao bi, ako ćeš imati neke zgodne tekstove na sajtu za čitati osim samih fotografija -- zaista to mislim Wink
No, ako samo radiš prezentaciju fotografija i ništa drugo vjerujem da opisi nisu potrebni.

budha wrote:
Sulien wrote:
a što sa tetom iz tajništva? ako se ne zna služiti računalom, ne zna Smile

sam malo... a di je sad tu tvoj accesibility i usabilility?
nije li jedan od ciljeva cjele te price pribliziti ljudima web, i napraviti ga tako da se njime moze sluziti i bakica s placa?

ne Smile

accessible znači da je pristupačan za ljude na neki način onemogućene tjelesnom manom

usability -- hmm to je izraz za dobru praksu prezentacije svog sadržaja kakav omogućuje dobru široku i općenitu iskoristivost (najčešće pregled) istog

Gdje je tu bakica s placa?

Mnogi poznati web experti koje poštujem strašno paze na nekog koga zovu Joe Idiot, ja to smatram 'notornom glupošću'. Ljudi misle da, ako znaju upaliti spider solitaire, winword ili browser, znaju 'koristiti računalo', a zapravo su lijeni pogledati da li možda postoji tipka za minimiziranje svih prozora da ne klikaju 20 puta na minimize, lijeni su da saznaju kako rade stilovi u mswordu što bi im dosta olakšalo život je se muče u njemu svaki dan za posao, lijeni su da saznaju što su accesskeys ili shift+click ili F11... i gdje je tu svrha toga da se mi mučimo prezentirati naš sadržaj ljudima koji, kad vide FF nakon korištenja Explorera, kažu "pa meni je to isto" (još će i prigovarati jer tu nemaju neki fancy toolbar kojeg su instalirali sa nekog žnj sajta) jer oni kliknu na link i otvori se stranica, baš kao i u exploreru, pa njima nema neke velike razlike. Mislim da je danas hypertext ipak evoluriao više od samog pojma linka -- u stvari, web standardi su eksplodirali još '96. i '99. a mi to nismo mogli implementirati zbog ljudskog neznanja o kvaliteti njihovog browsera. Dečki iz W3C-a su već umrli od starosti dok smo mi eto danas počeli koristiti neke stvari.

Pogledaj problem sa automobilima -- svi misle da znaju voziti pa izađu na cestu i pregaze pješaka ili se zabiju pri golemim brzinama u nekog drugog pa ubiju sebe ili njega... U stvari, mala manjina ljudi zna voziti, a ostalima se treba zabraniti jer je jasno da je vozački ispit pušiona za mjerilo znanja dovoljnog za vozačku dozvolu -- problem je u tome što se od ljudi očekuje da će i dalje učiti kad izađu iz škole, ali oni to ne rade, ne da im se. Isto kao što bi zabranio većini ljudi da vozi, zabranio bi većini ljudi i da ima djecu, ali neću sad o tome. You get my point. Naravno da je u ovom svijetu sa milijardama ljudskih radilica preveliko znanje u pojedinca opasno (Jack Nicholson, "Easy Rider") i ljude se ohrabruje da znaju što manje (ali ih se pokušava uvjeriti da su pametni sa kvizovima na televiziji i serviranjem 'općih kultura' poput sporta, muzike i sl.), ali ako M$ ima moć da za*ebe cijelu surfersku populaciju godinama stagniranja onda i ja (uz druge) imam moć da to ispravim, eto, iz prkosa prema diktatorskom režimu današnjeg robovlasničkog ustroja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.03.2005 13:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
Sulien wrote:
a što sa tetom iz tajništva? ako se ne zna služiti računalom, ne zna Smile

sam malo... a di je sad tu tvoj accesibility i usabilility?
nije li jedan od ciljeva cjele te price pribliziti ljudima web, i napraviti ga tako da se njime moze sluziti i bakica s placa?

Čekaj o čemu pričamo? Je li itko od vas uopće vidio nekoga tko se počinje služiti kompjuterom, mišem, tipkovnicom? Pa njima je desna tipka miša svjetsko čudo!

Takva osoba sve što radi radi klikanjem lijeve tipke miša. Bakica će se neugodno iznenaditi kad joj odjednom nakon klika iskoči novi prozor, a do tada nije bilo novog prozora. I u tom novom prozoru stisne back, a ne može otići back. Što misliš koliku joj to konfuziju stvara?

Mislim, to je kao da imaš rikverc u autu, koji kad i ako slučajno krivo skreneš, više ne radi. Kao jebiga, mislili smo da većini to paše, šta će ti rikverc uostalom, odi okolo.

Quote:
retro je gore lijepo objasnio jedan od najbanalnijih slucajeva...

Retro je objasnio kako on surfa. I što je njemu logično. Retro nije reprezentativan uzorak. Retro je napredni korisnik.

Quote:
vasa je logika (donekle) u redu na stranicama tipa google-a, pa cak ni u takvim slucajevima ne odgovara potpuno. ako trazim odredjeni proizvod/firmu/stagod, kluknut cu na rezultat koji mi odgovara po naslovu i descriptionu. medjutim, ako trazim podatke o uzgajanju krokodila, vjerojatno su pogledat vise stranica o tome, pa cu dok nadjem potrebne informacije, back stisnuti 50x Twisted Evil that makes mi insane!

Da je to common pristup, ne misliš da bi google dodao target="_blank" u rezultate pretrazivanja po defaultu? Što misliš zašto je to ostavljeno kao preference onoga koji traži? I zašto u advanced (pazi, advanced) opcijama (koje ti se spreme u cookie) postoji opcija da se svi linkovi otvaraju u novom prozoru, ali nije uključena po defaultu?

Quote:
trebalo bi biti obratno. ako je korisnik napredniji, onda ce znati otvoriti ink u istom prozoru, ako to bas hoce, isto kao sto bi si ga znao otvoriti u novom...

Ne, baš suprotno. No, EOD s moje strane, neka radi tko kako hoće.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 03.03.2005 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

usability -- hmm to je izraz za dobru praksu prezentacije svog sadržaja kakav omogućuje dobru široku i općenitu iskoristivost (najčešće pregled) istog

dakle: prilagoditi za veci broj korisnika...

@zyt: sto se tice googlea, samo si potvrdio ono sto sam ja napisao

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 03.03.2005 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Quote:
vasa je logika (donekle) u redu na stranicama tipa google-a, pa cak ni u takvim slucajevima ne odgovara potpuno. ako trazim odredjeni proizvod/firmu/stagod, kluknut cu na rezultat koji mi odgovara po naslovu i descriptionu. medjutim, ako trazim podatke o uzgajanju krokodila, vjerojatno su pogledat vise stranica o tome, pa cu dok nadjem potrebne informacije, back stisnuti 50x Twisted Evil that makes mi insane!

Da je to common pristup, ne misliš da bi google dodao target="_blank" u rezultate pretrazivanja po defaultu? Što misliš zašto je to ostavljeno kao preference onoga koji traži? I zašto u advanced (pazi, advanced) opcijama (koje ti se spreme u cookie) postoji opcija da se svi linkovi otvaraju u novom prozoru, ali nije uključena po defaultu?

@budha: Ne kužim gdje vidiš potvrdu ovoga što si ti rekao? Ti veliš da ti je 'insane' vraćat se 50 puta, a zyt veli da je za tebe kojem to smeta omogućeno postavljanje u advanced optionsima, što znači da nije po defaultu. Ili nekaj ne povezujem dobro?

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
xpi



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 33

PostPosted: 03.03.2005 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Retro je objasnio kako on surfa. I što je njemu logično. Retro nije reprezentativan uzorak. Retro je napredni korisnik.

Ja sam isto napredni korisnik (if you don't mind Smile), pa mi je ipak draže da se eksterni linkovi otvaraju u istom prozoru... Jer, volim sam odabrati kamo ću ih smjestiti (držim stalno jednu ruku na tipkama ctrl i shift).

Zato mi je najdraže kad linkovi koji vode u nove prozore imaju jednu sugestivnu sličicu, recimo ovakvu: www.24sata.hr
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 03.03.2005 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xpi wrote:
Zato mi je najdraže kad linkovi koji vode u nove prozore imaju jednu sugestivnu sličicu, recimo ovakvu: www.24sata.hr
Nice icon, BTW.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bj__



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 65
Location: Karlovac

PostPosted: 03.03.2005 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne mogu reci da sam neki veliki znalac sto se tice usabilitya ili accessibilitya, ali htio bih svoj "glas" dati onima koji su protiv target="_blank"...
zasto?
1) kad kliknem na neki link, to je zato jer ga zelim pogledati, a samim time vise ne zelim biti na ovoj stranici... barem ne ovih 2-3 minute dok pogledam to sto je na linku... a uvijek se mogu sa back vratiti
2) ako zelim ostati na ovoj stranici i neku stranicu samo "otvoriti za poslije", mogu to uciniti rucno
3) koristim firefox i mrzim kad kliknem na link i izleti u novom prozoru, a ja vise volim tabove i novi prozor mi je, osim za ankete i slicne gluposti, potpuna nepoznanica

e sad sto se tice onih baba s placa - ako ja zelim nesto koristit, prvo cu prouciti upute kako... kad sam kupio dvd player nisam gurnuo dvd u njega i vikao "zasto ovo ne radi" nego sam prosao kroz upute da vidim kako se nariktava ovo ili ono i onda sam ga isao koristiti... tako je i s tom babom s placa - ako je mogla nauciti kako pokrenuti Firefox (ili nedajboze IE Smile ), onda moze nauciti i tu jednostavnu stvar koja se zove "desni klik misem" + open in a new tab/window... ove price "moj N.N. koristi to vec X godina i jos mu je to nuklearna fizika" su gluposti, ako netko nije sposoban nauciti kako koristit internet (ili browsere) onda mu niti ne treba...

p.s. svidja mi se i ova ideja sa ovom slikicom za eksterne linkove Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 03.03.2005 15:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...kolko mi se cini firefox otvara blank linkove u novom tabu...bar je kod mene tak...s cistom instalacijom

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 03.03.2005 16:06    Post subject: Reply with quote

retro_one wrote:
hm...kolko mi se cini firefox otvara blank linkove u novom tabu...bar je kod mene tak...s cistom instalacijom

No way. Biće imaš neku ekstenziju a da nisi ni svjestan.
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group