Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
FIREFOX se RUSI??

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 07.03.2005 12:51    Post subject: FIREFOX se RUSI?? Reply with quote

help...dosad nisam imo niakvih problema i otkad sam apgrejdso na 1.0.1 mi se rusi svako malo...
pali se ona quality feedback agent...i nekaj oce slat a nemre...i usred neceg sam i sve mi se ugasi Sad
WTF!!!!
Back to top
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 07.03.2005 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ga nisi mozda instalirao preko M-builda?
Pomoci ce ako obrises cijeli firefox direktorij i instaliras 1.0.1 (profil ti se nece izgubiti)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 07.03.2005 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Agreed, i meni se rusi konstantno, da ne govorim da upada u beskonacne petlje sa mi3om... a stavio sam da mi se ne logira automatski... Ma Opera jos rula... FF v2.0 ce biti predobar...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
xpi



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 33

PostPosted: 07.03.2005 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam sve verzije Firefoxa instalirao bez tog quality feedback agenta — na najrazličitije načine — i nit sam njega vidio, nit sam ikada imao ikakvih problema... Razz
Back to top
View user's profile Send private message
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 07.03.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

me 3
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 07.03.2005 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se sruši al ne ćesto. Meni nekako usporeno radi
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sime
Guest





PostPosted: 07.03.2005 17:16    Post subject: Reply with quote

xpi wrote:
Ja sam sve verzije Firefoxa instalirao bez tog quality feedback agenta — na najrazličitije načine — i nit sam njega vidio, nit sam ikada imao ikakvih problema... :P
Back to top
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 08.03.2005 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
xpi wrote:
Ja sam sve verzije Firefoxa instalirao bez tog quality feedback agenta — na najrazličitije načine — i nit sam njega vidio, nit sam ikada imao ikakvih problema... Razz

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 08.03.2005 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam sve verzija inst. s tim agentom i opet nisam imao nikakvih problema. uvijek prvo deinst. staru verziju.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 08.03.2005 17:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam FF 1.0.1 i koliko se ja sjećam rušio se samo jednom u winXP i to kada sam otvaro neki loš PDF dokument.

Vjerovatno vaš FF ubija neki program, loš AV ili možda neki MS proces. Nerjetko je problem i loš napisan spyware.
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 08.03.2005 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ff ne podnosi pdf bas najbolje. jedino tu imam problema.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.03.2005 18:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam kako vama, meni ff zna jako zderati resurse... trenutno je otvoreno 5-6 tabova i u task manageru pise da je zauzeo 40.000K memorije, zna se dogoditi da skoci i do 100.000

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.03.2005 18:03    Post subject: Reply with quote

spilja wrote:
ne znam kako vama, meni ff zna jako zderati resurse... trenutno je otvoreno 5-6 tabova i u task manageru pise da je zauzeo 40.000K memorije, zna se dogoditi da skoci i do 100.000

Ima memory leak (pogotovo sa tabovima), poznat bug, i ispravit će se u nadolazećim verzijama.
Back to top
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.03.2005 18:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
Ima memory leak (pogotovo sa tabovima), poznat bug, i ispravit će se u nadolazećim verzijama.


yay, a kad bude to?
Very Happy

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.03.2005 18:10    Post subject: Reply with quote

spilja wrote:
yay, a kad bude to?
:D

Nemam pojma. Vjerojatno u sljedećoj major verziji. Valjda u 1.1.
Back to top
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.03.2005 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da... jel ima jos netko problema s faviconama? ne sejva mi ih vec neko vrijeme za mi3, gamer, blackduke.com ...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 08.03.2005 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
e da... jel ima jos netko problema s faviconama? ne sejva mi ih vec neko vrijeme za mi3, gamer, blackduke.com ...


od 1.o nemam ga na mi3ju .. dunno why
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 09.03.2005 10:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se mi3 favicon urednu vidi u tabu, al nece kad ga bukmarkiram nikako... some wierd shit i tell ya... bit ce da je djukin nacin rađena favicona po necemu specifican Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 09.03.2005 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni jede do 50ak mb. Trenutno 8 tabova, poprilicno slika i podataka na stanicama:


46m 33m S 6.7 4.6 0:39.39 firefox-bin
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 10.03.2005 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
meni se mi3 favicon urednu vidi u tabu, al nece kad ga bukmarkiram nikako...
same here.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 10.03.2005 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je roknuo i pobrisao mi bookmark (mater mu banditsku),ima li tko neko pametno rjesenje Wink?

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 11.03.2005 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Meni je roknuo i pobrisao mi bookmark (mater mu banditsku),ima li tko neko pametno rjesenje Wink?


imas neki extension (tj vjerojatno ih je vise) koji arhivira tvoje bukmarke... potrazi na ff sajtu, moj je bookmark backup 0.3.1

inace, meni se u zadnje vrijeme zna dogoditi da kad koristim ff i jos neki program/programe, da ff jednostavno nestane iz taskbara... alt+tab ga pokaze i tak ga jedino mogu pronaci al ono, zivcira me to... anyone?

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 16.03.2005 17:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh, jos jedno pitanje. kak srediti da firefox u address baru pokazuje upisani url, cak i ako je nepostojeci?
naime, ako npr fulam url mi3ja i napisem www.mi3dott.org, u address baru mi pokazuje chrome://global/content/netError.xhtml?e=dnsNotFound&itd itd umjesto www.mi3dott.org, sto prilicno zivcira.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 16.03.2005 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
eh, jos jedno pitanje. kak srediti da firefox u address baru pokazuje upisani url, cak i ako je nepostojeci?
naime, ako npr fulam url mi3ja i napisem www.mi3dott.org, u address baru mi pokazuje chrome://global/content/netError.xhtml?e=dnsNotFound&itd itd umjesto www.mi3dott.org, sto prilicno zivcira.


Show Failed URL? http://www.pikey.me.uk/mozilla/?extension=sfu

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 17.03.2005 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red wrote:
Show Failed URL? http://www.pikey.me.uk/mozilla/?extension=sfu


eh da, tamo pise da browser.xul.error_pages.enabled treba biti podesen na true da bi extension radio. meni je po defaultu namjesten na true (dakle pokazuje ono sto sam vec gore navela), medjutim ekstenzija ne radi, tj nista se ne dogadja, sve po starom Sad

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group