Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
knjiga o photoshop 7
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 14.03.2005 16:43    Post subject: knjiga o photoshop 7 Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima li ju tko možda u pdf-u na kakvom CD-ju ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 14.03.2005 17:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam ja photošop cs,nisu neke razlike,malo je cs napredniji od sedmice,ali rad,tehnika i sve ostalo je isto.U pdf formatu je,za ime autora ako te interesuje moram malo zakopati po kompjuteru.E sad malo je problem pošto je baš povelika 25-30mb,ali ako ti baš treba naći ćemo način kado da ti je dostavim.Javi ako te interesuje.
Back to top
View user's profile Send private message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 14.03.2005 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

El bi se mogao i ja tu nekako ušuljati da je i meni pošalješ na neki način?
Laughing

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 14.03.2005 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ko ima slučajno mjesta na netu za slobodan upload nije nikakav problem.Inače već duže vremena razmišljam o tome da pokrenem incijativu koja je doduše sa drugog foruma,ali je odlična i nije sramota kopirati dobre stvari.Otvori se gmail nalog i tu se vrši upload svega korisnog što ljudima treba.Može ostavljati svako ko smatra da ima nešto korisno i da može pomoći drugima,ili ovako kad neko nešto traži ti mu tu ostaviš i javiš.Prolaze poruke sa atchmentima do 10mb,samo atachment zapakuješ u winraru.Nije problem ni kad su veći fajlovi,lijepo ih razlomiš u winraru na više dijelova i to je to.Na pm se kome treba pošalje pasword i login i sve lijepo klapa potpuno besplatno.Eto dok se ovo malo iskomentariše možete mi poslati majlove pa ću i tebi i silviju poslati za prvu ruku,samo je uslov da majl može primiti do 10mb fajl ili više što je još bolje.
Back to top
View user's profile Send private message
supergroove



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 118
Location: Banovići

PostPosted: 14.03.2005 19:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam i ja classroom in a book na pdf al je iz jedno 10-ak djelova pa ako se skontate kako i sta poslacu
sretno
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 14.03.2005 19:57    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala knock no nemoj mi slati jer cu skidati 3 gladne godine sa ovim mojiom " brzom vezom", no još ću razmisliti... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 19.03.2005 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ja bih da zderem tih pdf-ova. Kad skontate nesto let me know. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 20.03.2005 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto pošto neće niko da krene ja ću.Otvoriću zajednički g-mail i tu ću ostavljati ono što imam i mislim da može koristiti i drugima.Ostali koji misle da treba da postave nešto ili ako nekom treba nešto neka me kontaktiraju na pm da im pošaljem pasw i login.Ovako je baš zeznuto pojedinačno slati,a i sve će biti na jednom mjestu,pa ko voli nek izvoli.
Back to top
View user's profile Send private message
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 20.03.2005 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra ideja, ali ne kontam jednu stvar: kako cemo vidjeti sta ima na tom accountu ako svi nemamo usrnm i pass? Ili te nisam dobro skontao...
Knock, hvala za plugin. Jos ga nisam downloadao, veceras cu, pa cu ti javiti sljaka li.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 20.03.2005 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

navodno su na gmail uveli restrikcije neke... nemozesh sa dva razlicita IP-a biti ulogiran na isti acc...

Ja imam video tutoriale na 7 DVDa za photoshop CS i par knjigica u pdfu

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 20.03.2005 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svi i trebamo znati login i pasw.Ja sam već otvorio g-mail.Na pm mogu poslati kome treba login i pasw.Za sada je prazan,ali ću početi upload još danas.Što se tiče logovanja,mislim samo da je problem ako sa dvije ip adrese ide u isto vrijeme,inače nije.Treba i to provjeriti.
Back to top
View user's profile Send private message
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 21.03.2005 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Knock, kako si uspio otvoriti acc na gmailu? Ja pokusavam, ali uvijek dodjem do onog FAQ na kojem pise da ce gmail postati dostupan svima tek nakon testne faze... E sad... ?

_________________
Let loose the dogs of design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
supergroove



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 118
Location: Banovići

PostPosted: 21.03.2005 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

de ti ostavi ovde pass i id pa kome treba ne izvoli.
bilo bi dobro da se ne ubacuje sve sto se ima od tutosa, jer fakat svi imamo puno toga , nego kad neko nesto zatrazi da se i nabaci
haj SPRETNO
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 21.03.2005 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja mislim da ne trebas ovdje ostvaljati pass, jer ce onda svaki guest i ko god naleti moci uskociti da provjeri sta ima i onda ce non stop biti zauzet acc. Bolje je po potrebi prebaciti pass na pm.

_________________
Let loose the dogs of design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 22.03.2005 00:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@strik3r ako ti treba pozivnica za g mail ostavi mi e-mail da ti je pošaljem,zasad još tako ide otvaranje acc.Ipak neću ovdje ostavljati login i pasw,ako kome treba nek me kontaktira na pm.Već sam ubacio par stvari i klapa.
Back to top
View user's profile Send private message
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 22.03.2005 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Knock, bio bih ti vrlo zahvalan, jer ja primam ogromne kolicine svakakvog maila, pa i ovo sto yahoo nudi postane malo.
arm1n_a@yahoo.com
Hvala!

_________________
Let loose the dogs of design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 22.03.2005 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poslao sam ti pozivnicu.
Back to top
View user's profile Send private message
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 22.03.2005 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Knock, napravio sam acc i beskrajno sam ti zahvalan. Nadam se da cu ti se nekad nekako moci revansirati:)
Sta si do sada stavio na onaj zajednicki Gmail?

_________________
Let loose the dogs of design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 22.03.2005 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima dosta pdf-ova uglavnom vezanih za fotografiju i fotošop pluginova koji su opet bazirani na obradi digatalne fotografije.Za pozivnicu nije nikakav problem,ako još kome treba tu sam.
Back to top
View user's profile Send private message
Domix



Joined: 25 Jun 2004
Posts: 85
Location: Đakovo

PostPosted: 15.04.2005 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da li je tko onda stavio knjigu na NET????

Mogu li i ja dobiti Smile

Ako treba imam i ja pozivnica Smile

_________________
Svi smo looodi.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 16.04.2005 13:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako ikome treba pozivnica, meni ih se nakupilo 50ak. Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
RemG



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 20
Location: Rijeka // Croatia

PostPosted: 21.04.2005 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je neko od volje.... Rolling Eyes i meni bi trebala ta knjigica...
remx20@gmail.com... tnx unaprihed =) ili ako neko ima link i te spike ne... =)

_________________
...imam neki dobar osjecaj za feeling =)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mexx



Joined: 21 May 2005
Posts: 8

PostPosted: 22.05.2005 01:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hello,

Može mi tko dati na pm username i pass za ovaj gmail acc. gdje su knjige knock-a već nema 12 i više sati na forumu, poslao sam mu pm ako netko do tada može dati, puno ću vam biti zahvalan.
Back to top
View user's profile Send private message
fufica



Joined: 03 Mar 2005
Posts: 3
Location: mi3dot forum

PostPosted: 22.05.2005 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moze i meni u PM (hehe kako me na nesta asocira to "u PM"
Zahvaljujem....

BDV imam dosta toga za fotoshop pa da uploadam ak treba...
Back to top
View user's profile Send private message
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 22.05.2005 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako nekome treba, eto link za pdf knjigu, radi se o "Classrom in a book Adobe Photoshop CS" (cca. 18Mb):

http://www.adobe.com/education/pdf/cib/pscs/ps_cs_cib_vc.pdf

Pozdrav Wink

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group