Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
IQ test
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 21.03.2005 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leemun



Joined: 20 Jan 2005
Posts: 67
Location: zagreb

PostPosted: 21.03.2005 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nightfly je bahat inače. (hihihi)
meni je ispalo 132 tamo na saJtu.

_________________
copy paste but nothing happens.
undo but can`t undo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 21.03.2005 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma tak i onak to nema nikakve veze... ak si clan mense opet nemas nist nego papir na kojem pise da imash natprosjecno visok IQ, placas godisnju clanarinu da bi se mogao nac s njima i rjesavat neke probleme... pa ono, go 4 it ak te to veseli...

A kak sam zadnje vrijeme dosta cesto po bolnicama, onda sam jednom sa jednim doktorom dosao i na tu temu dok smo bili na terapiji i covjek je rekao da ti cinjenica da netko zna da imash visok IQ vise odmaze nego pomaze... Sto i nije tak nelogicno, jer ce te onaj tko je iznad tebe kocit kolko moze da slucajno ne bi njemu stolicu preoteo...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 21.03.2005 01:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@leemun: KAJ bahat??!?? KO je bahat?!?? A?!? A!?! os mlatine, a?

nego, ti testovi i nisu neko mjerilo. mjere i tako samo komadic inteligencije. npr ovaj u mensi je bio vizualni. da su bili tekstualni zadatci, bilo bi puno gore...

i tak je mutavo jer cu dobit sluzbenu potvrdu da sam mutav i onak...mutavo.
da...

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 21.03.2005 01:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moj IQ bi mogao biti oko: 144

tako kazu... ko zna, mozda imam i vise, samo nemam zivaca 20 minuti rjesavat vake gluposti Laughing... uostalom kome to znaci, platit ce tamo njima da ga ocijene... osobno... ko ih ?*$#.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 21.03.2005 01:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vas IQ bi mogao biti oko: 126

Mah. Neočekivano puno. Test sigurno ne vrijedi Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 21.03.2005 01:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

192 omg!!!1 rrrrrrrah

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 21.03.2005 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

192!!! Thumbs.UP

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 21.03.2005 02:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4thshadow wrote:
burne wrote:
@emptyhead: doode, ja sam dobio 92 samo sto sam prokliko nabrzake bez IKAKVOG razmisljanja...


uuuuuuuuuuuuuuu!! pa ti sigurno zans spustit dasku!!!!111!!!


sta je to sa curama i daskama?

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 21.03.2005 02:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:

sta je to sa curama i daskama?


...ljubomorne sto ne mogu piskit stojecki Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 21.03.2005 02:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
koskar wrote:

sta je to sa curama i daskama?


...ljubomorne sto ne mogu piskit stojecki Smile


i hear you brother! Cool

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2005 03:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

admini ajde sad skupite podatke i stavite svakom ispod avatara:

posts: xx
iq: yy

Smile

meni napisati neku funkciju koja baca random brojeve izmedju 70 i 100, tako se osjecam u zadnje vrijeme
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2005 05:16    Post subject: ih Add user to your forum ignore list Reply with quote

domače je domače... dobro kaj se nis odlučil na emigraciju, domači test veli da sam faca a oni stranjski šareni veli da bum predradnik na baušteli uz adekvatno zalaganje... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 21.03.2005 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
4thshadow wrote:
burne wrote:
@emptyhead: doode, ja sam dobio 92 samo sto sam prokliko nabrzake bez IKAKVOG razmisljanja...


uuuuuuuuuuuuuuu!! pa ti sigurno zans spustit dasku!!!!111!!!


sta je to sa curama i daskama?


Smeta ih svježina daske kad sjednu. Pih.

Last Edited by: HAKER / THIS SITE IS INSIKJUR / EMTI MAJKEMI NIJE OVO NAPISO PA GA NEMOJ TUČ 4th!!!1 MAJKEMI!!! @ 3:13:7
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 21.03.2005 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:


Smeta ih svježina daske kad sjednu. Pih.


damn m8,...you're so brave. i'll pray 4 U
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2005 11:56    Post subject: Re: ih Add user to your forum ignore list Reply with quote

pike wrote:
domače je domače... dobro kaj se nis odlučil na emigraciju, domači test veli da sam faca a oni stranjski šareni veli da bum predradnik na baušteli uz adekvatno zalaganje... Laughing


dobar Smile majkemi Smile domače Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 21.03.2005 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
koskar wrote:
4thshadow wrote:
burne wrote:
@emptyhead: doode, ja sam dobio 92 samo sto sam prokliko nabrzake bez IKAKVOG razmisljanja...


uuuuuuuuuuuuuuu!! pa ti sigurno zans spustit dasku!!!!111!!!


sta je to sa curama i daskama?


Smeta ih svježina daske kad sjednu. Pih.

Last Edited by: HAKER / THIS SITE IS INSIKJUR / EMTI MAJKEMI NIJE OVO NAPISO PA GA NEMOJ TUČ 4th!!!1 MAJKEMI!!! @ 3:13:7

Ma nije svjezina, nego znas, zene vecinom imaju malu guzu, pa onda okrive nas zato sto upadnu unutra... i onda kazu da smo mi neinteligentni sto zaboravljamo (ne zelimo) spustati dasku, jer mi ne moramo sist, nego kad idemo raditi "teske poslove" mi se sitimo spustit dasku, jer nemos citat novine cucecki. A one ulete unutra ko muve bez glave i idu odma sist... muski neinteligentni... eh... ma da... jesam se nakenjo ode jebote... jos ce me lincovat...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jokla



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 21.03.2005 12:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ti testovi nisu baš nešto . . . npra u nekim testovima imaš sve i svašta, sport, biologija, geografija itd . . . to možeš imati IQ od 200, možaš biti milijun puta bolji u fizici nago Eintein, ali ako ne čitaš novine,mislim ako te ne zanima sport, priroda ili fruge stbari onda kod tih testova ispadneš glup . . .

ima tih logičkih testova, općih, naprednih, itd . . . i nikada se na može dobiti pravi IQ . .. moža biti da znaš šta je kvant a da nemaš pojma koji sport koristi ping pong lopticu Very Happy

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 21.03.2005 13:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jokla wrote:
ti testovi nisu baš nešto . . . npra u nekim testovima imaš sve i svašta, sport, biologija, geografija itd . . . to možeš imati IQ od 200, možaš biti milijun puta bolji u fizici nago Eintein, ali ako ne čitaš novine,mislim ako te ne zanima sport, priroda ili fruge stbari onda kod tih testova ispadneš glup . . .

ima tih logičkih testova, općih, naprednih, itd . . . i nikada se na može dobiti pravi IQ . .. moža biti da znaš šta je kvant a da nemaš pojma koji sport koristi ping pong lopticu Very Happy


Da, ali morash prvo shvatiti sto oznacava IQ... kad bi si ljudi to preveli kak spada (kvocijent inteligencije) onda bi shvatili da je to ustvari brojka koja oznacava koliki je tvoj potencijal/sposobnost ucenja, odnosno apstraktnog razmisljanja (kak se to popularno kod nas zove). Tak da ti mozes imati IQ 200 a bit dumbass...

A ovo o cemu ti pricas se zove test opce informiranosti i kulture (imash ga na prijemnom za filozofski) i unutra su stvari iz opce kulture (a za to ti nema druge nego stalno listanje novina i citanje knjiga)... Znaci, nema niceg logickog unutra, to su samo cinjenice...

Bas zbog toga su IQ testovi napravljeni graficki (logicki) kako bi se testirale tvoje mogucnosti u suocavanju sa novozadanim problemom.

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 21.03.2005 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
a ono, odesh na www.mensa.hr pa rijesis pravi test Wink

tko kae da je to pravi test?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 21.03.2005 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixelpusher wrote:
leon wrote:
a ono, odesh na www.mensa.hr pa rijesis pravi test Wink

tko kae da je to pravi test?


Pa nije pravi... al je najblize pravom, pa ak bash hocesh, iskasljesh 70 kn i dash za pravi pravi Wink

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 21.03.2005 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

IQ testovi mjere stupanj sposobnosti čovjeka da rješava IQ testove.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.03.2005 16:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:

Ma nije svjezina, nego znas, zene vecinom imaju malu guzu, ..


'ebote kad si ti zadnji put vidio zenu? Laughing

ps. ja sam sa 5 godina imala 128 i ne da mi se dalje provjeravat jer volim mislit da sam ostala pametna Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 21.03.2005 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:

Ma nije svjezina, nego znas, zene vecinom imaju malu guzu, ..


jesi ti siguran da si gledao u zene?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 21.03.2005 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
IQ testovi mjere stupanj sposobnosti čovjeka da rješava IQ testove.

ha! dobra Laughing

Last edited by budha on 21.03.2005 17:54; edited 1 time in total

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group