Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
purevolume vs. pljuga.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 24.03.2005 17:05    Post subject: purevolume vs. pljuga.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

purevolume.com
pljuga.com

mislim da se ovdje ne radi o inspiraciji vec o besramnom plagijatu
pljuga, kao sto im i ime kaze

hehe, jos je i prvi band Balkanski Plagijat, znakovito
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 24.03.2005 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nevjerojatno, ovo je preocito Laughing

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 24.03.2005 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izbornik, boje, header, box-evi... hm da pljuga Wink
Back to top
View user's profile Send private message
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 24.03.2005 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U najmanju ruku neko je jako maštovit SmileSmileSmileSmile

Majke mi ovakav način plagijatorstva mi nikada nije bio jasan...
Back to top
View user's profile Send private message
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 24.03.2005 18:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledajte samo keywordse u headu na pljugi... Very Happy

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 24.03.2005 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta god da upises u gugl izbacit ce pljugu (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Blitz



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 62

PostPosted: 24.03.2005 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad sam vidio ovaj keyword, strgo sam se. Laughing
"mejk burek not vor"
Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
strija



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 473
Location: Čakovec

PostPosted: 25.03.2005 09:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A pogledajte ovo:
http://www.pljuga.com/phpBB2/viewtopic.php?t=565
Smile

_________________
We can exist in ambiguity, but it means the deepest loneliness. | creolab.hr | thefarewellreason.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 25.03.2005 09:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ali stvar je u tome sto sajt uopste nije kopiran. Ovo je iz glave naseg dizajnera izaslo. Ljudi nepalite se na te provokacije.

lol Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.03.2005 11:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma preocito je za plagijat. Smile
Sigurno je neki template iz kojeg su oboje vukli elemente.

DAMN!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.03.2005 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

Sigurno je neki template iz kojeg su oboje vukli elemente.
!


iz dizajnerove glave Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 25.03.2005 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam , ne bi rekao da je template u pitanju s obzirom na to
tko je radio purevolume.com
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 25.03.2005 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
ne znam , ne bi rekao da je template u pitanju s obzirom na to
tko je radio purevolume.com

ma to se ph sali Wink Smile

0 morality

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
plavi et pljuga



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 4
Location: Dijaspora

PostPosted: 06.04.2005 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav...

ja sam vam gazda sa pljuga.com. osnovao sam pljugu prije malo vise od 2 godine i moram vam reci da je ovo prvi put sto se nesto ovakvo desilo.

osoba koja je napravila trenutni pljuga.com dizajn je ista osoba koja je napravila dizajn za razne svjetske kompanije kao Nike Air Jordan sajt shop. radi za jednu od top firmi u vankuveru za vebdizajn i sigurno nije amater u biznisu i svjestan je oko kopirajt prava.

nerazumijem kako nas narod cim vidi slican sajt odmah misli da smo mi oni koji su kopirali amerikance, a nikad niste niti jednom pomislili da je neki americki sajt nas kopirao. ako se pogleda datum kad su obadva sajta postavljena, pljuga.com dizajn je postavljen par mjeseci prije purevolume.com.
zar niste ikad pomislili da je neki amerikanac navratio na nas sajt dok je gledao bendove koje mi objavljujemo koji sviraju na engleskom kao the streamers ili butchers bill, i kontali uf dobar sajt - i da ga kopiramo u drugom je jeziku kao da bi neko saznao...cudno kad se nikad to nemisli...
posto sam ja i nas tim gledali par stvari sto je dizajner kreirao jos tokom 2003 godine nama od ovog dizajna, sto posto sam siguran kao "glavni" na pljugi da mi nismo oni koji smo kopirali dizajn

sto se tice pljuge - posto se predstavljaju novi dijelovi "pljuga svijeta" novi dizajn je vec u radu zadnja dva mjeseca da se napravi izgled identican za svaki sajt pod imenom "pljuga"...to ce biti pljuga.com pljuga.net i uskoro pljuga.org

ako imate bilo kakva pitanja slobodno me mozete direktno dobiti na imejl plavi@pljuga.com

veliki pozdrav
denis vidmar - plavi et pljuga
glavni na pljugi

_________________
Pljuga.com saradjuje i promovira bendove iz dijaspore kao i sa Balkana te nastoji zapadnjački sistem uvesti u današnjost Balkanske scene, to se odnosi na kvalitetnu promociju s ciljem opstajanja alternativne kulture.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 06.04.2005 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi et pljuga wrote:
pozdrav...

ja sam vam gazda sa pljuga.com. osnovao sam pljugu prije malo vise od 2 godine i moram vam reci da je ovo prvi put sto se nesto ovakvo desilo.

osoba koja je napravila trenutni pljuga.com dizajn je ista osoba koja je napravila dizajn za razne svjetske kompanije kao Nike Air Jordan sajt shop. radi za jednu od top firmi u vankuveru za vebdizajn i sigurno nije amater u biznisu i svjestan je oko kopirajt prava.

nerazumijem kako nas narod cim vidi slican sajt odmah misli da smo mi oni koji su kopirali amerikance, a nikad niste niti jednom pomislili da je neki americki sajt nas kopirao. ako se pogleda datum kad su obadva sajta postavljena, pljuga.com dizajn je postavljen par mjeseci prije purevolume.com.
zar niste ikad pomislili da je neki amerikanac navratio na nas sajt dok je gledao bendove koje mi objavljujemo koji sviraju na engleskom kao the streamers ili butchers bill, i kontali uf dobar sajt - i da ga kopiramo u drugom je jeziku kao da bi neko saznao...cudno kad se nikad to nemisli...
posto sam ja i nas tim gledali par stvari sto je dizajner kreirao jos tokom 2003 godine nama od ovog dizajna, sto posto sam siguran kao "glavni" na pljugi da mi nismo oni koji smo kopirali dizajn

sto se tice pljuge - posto se predstavljaju novi dijelovi "pljuga svijeta" novi dizajn je vec u radu zadnja dva mjeseca da se napravi izgled identican za svaki sajt pod imenom "pljuga"...to ce biti pljuga.com pljuga.net i uskoro pljuga.org

ako imate bilo kakva pitanja slobodno me mozete direktno dobiti na imejl plavi@pljuga.com

veliki pozdrav
denis vidmar - plavi et pljuga
glavni na pljugi

purevolume: http://web.archive.org/web/*/http://purevolume.com
pljuga: http://web.archive.org/web/*/http://www.pljuga.com/

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.04.2005 10:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledam i nemrem bilivat Laughing

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
plavi et pljuga



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 4
Location: Dijaspora

PostPosted: 06.04.2005 18:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sta to nemozes vjerovat?

_________________
Pljuga.com saradjuje i promovira bendove iz dijaspore kao i sa Balkana te nastoji zapadnjački sistem uvesti u današnjost Balkanske scene, to se odnosi na kvalitetnu promociju s ciljem opstajanja alternativne kulture.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 06.04.2005 19:13    Post subject: Reply with quote

i mene je to malo zbunilo.... jer pljuga.net mi izgleda bolje nego purevolume... hmmm is it just me?
Back to top
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 06.04.2005 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

and1 wrote:
i mene je to malo zbunilo.... jer pljuga.net mi izgleda bolje nego purevolume... hmmm is it just me?



purevolume je brdo bolji..meni
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 06.04.2005 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi et pljuga wrote:
sta to nemozes vjerovat?


joj, šta se praviš grbav? Mad

purevolume.com - dana 01.07.2004.
pljuga.com - dana 13.07.2004.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plavi et pljuga



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 4
Location: Dijaspora

PostPosted: 08.04.2005 18:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

do 20 aprila nova verzija

pljuga.com
pljuga.net
pljuga.org

ce biti postavljena -- jedan dizajn za sva tri sajta samo razlicite boje...

cujemo se

_________________
Pljuga.com saradjuje i promovira bendove iz dijaspore kao i sa Balkana te nastoji zapadnjački sistem uvesti u današnjost Balkanske scene, to se odnosi na kvalitetnu promociju s ciljem opstajanja alternativne kulture.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
plavi et pljuga



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 4
Location: Dijaspora

PostPosted: 13.04.2005 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=4334

pa kako vidim i ovaj forum te sajt ima neki "kopiju"

skacete na nas a dolazite na sajt sa slicnim problemom...

_________________
Pljuga.com saradjuje i promovira bendove iz dijaspore kao i sa Balkana te nastoji zapadnjački sistem uvesti u današnjost Balkanske scene, to se odnosi na kvalitetnu promociju s ciljem opstajanja alternativne kulture.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.04.2005 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi et pljuga wrote:
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=4334

pa kako vidim i ovaj forum te sajt ima neki "kopiju"

skacete na nas a dolazite na sajt sa slicnim problemom...


istina .. logo ovog sitea možebitno je ripnut ko i purevolume
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.04.2005 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi et pljuga wrote:
http://www.mi3dot.org/forum/viewtopic.php?t=4334

pa kako vidim i ovaj forum te sajt ima neki "kopiju"

skacete na nas a dolazite na sajt sa slicnim problemom...


e ovo ti stvarno nije trebalo.
jedan logo ima velike mogucnosti da bude slican nekom drugom ali ripnut cijeli sajt je totalno druga stvar. na tvom sajtu (ili purevolume) je ocigledno da je netko nekog kopirao i to onako bez premisljanja.
tko je koga, bas me briga al ne mijesaj kruske i jabuke.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group