Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ajmo... paljba
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 11.11.2003 02:41    Post subject: ajmo... paljba Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd kirurzi, nabacite neku uzduzno-poprecnu-horizontalno.vertikalnu analizu... tek izaso ispod peke... ; )

http://eirenah.mi2.hr
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 11.11.2003 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bas lijepi sajt,nema sta Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2003 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dobar je sajt,... malo pre statican ali ok.

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 11.11.2003 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni kul. No, imam par prijedloga, a lakse mi ih izrazit na slici, jos mi je rano LeaveMeBe
slika

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 11.11.2003 10:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolori su mi jako kul
sajt mi isto kul
ilustracija mi zakon (el to za Kozmo? Twisted Evil oduran sam znam Embarassed )

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2003 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fino. meni je dugi load time, any1else?
takodje, vidis ljevi donji kut ti nije pravilan (na onom content area, zaobljenom)
i meni se nis nece loudat a ljen sam otvorit IE :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 11.11.2003 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni isto jako dugo loada, recimo, mi3 mi se loada za cca 2 sekunde a ovaj site za 17-18 sekundi (a imam ga u kešu)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 11.11.2003 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

very nice

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 11.11.2003 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fora, ali dug load (neznam kak je na 56k al tu na faksu je direkt link na carnet pa se teli 20.ak sekundi...)

mislim da bi bilo jos bolje da ukomponiras ovaj zytov prijedlog... pogotovo ovo sa big screenom :)

hint: stavi neki daljinski i onda kad se klikne da se sa plafona spusti platno :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 11.11.2003 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lajkam, veri najs sajt! Možda bi malkice trebao biti viši ali ok je... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 11.11.2003 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je vjerojatno prevelik jer sve music loopove i filmice preloadas na pocetku... trebalo je napraviti preload samo prve stvari pa novi preload tek kad netko klikne na next...

inache definitivno kul, samo na tv-u se dogadjaju loode stvari a ne vide se kak bi se trebale vidjet jer je tv 24cm po dijagonali :)

zbog toga mi se u cjelini sajt cini mrvicu prazan, fali detalja... potreba ljudi da docrtavaju stvari na layout ide tome u prilog :)

cheers
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 11.11.2003 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ee falafala na sugestijama ljudi......

e sad ajd da vas pitam o ovom sto svi kazete da vam je praznjickavo........
......(iako pokusavam odoljet onoj dobroj staroj less is more ; ).......
vjerojatno je ta tematika vec prozvakana tu na forumima bezbroj puta ali ajd vi recite meni... ja nekako jos kontam da smo od onih zemalja treceg svijeta gdje ljudi surfaju na 800×600, a onda opet, jel mene briga za takve surface ili nije, jel bi me trebalo bit, a onda opet, eto mi se javljaju prijatelji prelamaci dizajneri i tako da im je presitno i preprazno na... ono... 1600×1400 recimo. dragi Teen sta da radim?!?? lako meni popunit prostor ako si ja kazem da idem na neku vecu rezu... 1024 recimo. sad je trenutno ni vrit ni mimo (na 800 ima mrvicu scrolla, na 1024 je kul, na iznad je empty..) aaarghh

enivej... ovo sa load tajmom je nesto sa serverom... prebacila za probu dio sajta na drugi server i louda se manje, a iz keša odma. izgleda da ce selidba opet past...

e i radim sad demoe quicktime stream da MACovci mogu gledat...

Quote:
hint: stavi neki daljinski i onda kad se klikne da se sa plafona spusti platno Smile

i onda na stejdz slete alieni i srolaju vjici pljugu, dok u isto vrijeme svizac iza coska mota drugu, a u isto vrijeme se preko matrixa generira 7 razlicitih videowallova sa istog laptopa od 700 mhz : )) ma ne, shala, al vise-manje ovo sto ti kazes je glavna fora za VJ sajteve, pa u tom smislu bi bilo kopija i reciklaza sve u 16, a to ne zelimo, jel, kopirat druge, jel, Hans ; ))
Back to top
View user's profile Send private message
plazmatick



Joined: 11 Nov 2003
Posts: 2
Location: Zapresic

PostPosted: 11.11.2003 22:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni si ti i sve kaj radiš skroz mrak!
jel imaš dečka? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 11.11.2003 23:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uu imam, da samo znas kakvog...!
vjerojatno mu nisi ni do koljena... tak da.. ono... Speak to the hand SpeakToTheHand ; )))

[OT: SpeakToTheHand ikonica!!!!!!! dzizis!!! Ajde, ajde napravite i jednu, smajli sa mrtvackim sandukom na jednom ramenu uz popratni Aj Em Bak tekst!!! pviti pviiiz]
Back to top
View user's profile Send private message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 11.11.2003 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plazmatick wrote:
meni si ti i sve kaj radiš skroz mrak!
jel imaš dečka? Very Happy

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 12.11.2003 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eirenah wrote:
ma ne, shala, al vise-manje ovo sto ti kazes je glavna fora za VJ sajteve, pa u tom smislu bi bilo kopija i reciklaza sve u 16, a to ne zelimo, jel, kopirat druge, jel, Hans ; ))


vis, nism znao :) nejdem po sajtovima takve tematike tak da nisam to jos vidio, a ti imas mjesta na zidu pa reko.... :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 12.11.2003 02:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo redirectan je sajt na drugi server, pa bi bilo super ako vam nije tesko checkirati jel sad bolje sa brzinom downloada i loadanja.... (i pogotovo jel se na refresh ucita brzo ili opet sporo ko prije)... meni sad sve oke, ali ko zna...

(a jukeboxich se ne loada cijeli odmah nego samo prva stvar, ostale se loudaju nakon ucitavanja, bar bi tak trebalo bit)

inace, imas ti Che pravo. ovo gore bi se moglo popunit flashevima iz televizora, pa na tu foru nema vece kilobajtaze posto su oni ionako ucitani u TVu. mozda iskemijam nesto tako. ali definitivno ne tipa platno projektor i to.

fala super ste ljudi
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 12.11.2003 06:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E zdrale Smile.

Plazmatick: el to kritika (2much work) ili je samo jam session (pekmezarenje?) Laughing

Quote:
svijeta gdje ljudi surfaju na 800×600, a onda opet, jel mene briga za takve surface ili nije, jel bi me trebalo bit, a onda opet, eto mi se javljaju prijatelji prelamaci dizajneri i tako da im je presitno i preprazno na... ono... 1600×1400 recimo. dragi Teen sta da radim?!?? lako meni popunit prostor ako si ja kazem da idem na neku vecu rezu... 1024 recimo. sad je trenutno ni vrit ni mimo (na 800 ima mrvicu scrolla, na 1024 je kul, na iznad je empty..)


Skru 800x600. Ovo cime se bavis je odavno preraslo "zemlje treceg svijeta" tako da s njima ionako nemas nista zajednickog niti su ti takvi publika. Par njih iz gledalista mozda i imaju 800x600 ali su doticni vjerojatno i sami svjesni da su tehnicki zaostali i nece krivit tebe sto si presla na minimalnih 1024. A presla si (ima mrvicu skrola, za sto ce te "opera boys" i sl. ionako na kriz stavit + koristis "onaj novi flash za vizualno preseravanje" <- end of quot). Stoga, jel, popuni 1024.

Ovaj zytov prijedlog me skroz zbunio Shocked jer sad kad gledam tvoj sajt cekam da mi se ucita do kraja. Mozda da probas nesto tako?

Chevapov prijedlog mi je takodjer kul. Lupi gore neki plazma skrin ili stagod, peglaj bez okvira, al samo da se nesto vrti - ovo s telke? Ako stavljas ovo s telke, lupi dolje crno-bijelu ili desaturiranu animaciju, a gore vrti full kolor? Ono, nek je "isto, a razlicito" Smile.

E da, super mi je inace Smile.

Pozdrav,
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.11.2003 09:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ovaj zytov prijedlog me skroz zbunio Shocked jer sad kad gledam tvoj sajt cekam da mi se ucita do kraja. Mozda da probas nesto tako?

Dancing

Ja sam isto za 1024.

Zdrao Plazma, long time no see, mrak ti je ovo zadnje albumče Exclamation

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2003 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jep, pici na 1024.
jep, brze se louda
jep, sadrzaj se uopce ne prikazuje u mozilli :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.11.2003 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
jep, sadrzaj se uopce ne prikazuje u mozilli Smile)

Jep, i to zbog toga sto je iframe element unutar <p> taga stavljen... a to nije ok - makni <p> ispred i </p> iza iframea i ostavi samo iframe u tom td-u i vidjet ce se najnormalnije...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 12.11.2003 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
EOvaj zytov prijedlog me skroz zbunio Shocked jer sad kad gledam tvoj sajt cekam da mi se ucita do kraja.


same here Smile


Quote:

Chevapov


Bang! Shocked

Dancing Laughing

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 12.11.2003 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iju tek sad skuzih zytovu sliku.
neloshe, neloshe ovo sa frejmanim kontentom
jedino mi ovaj 'fascikl' look nije sjeo.....

faalajosjednom
Back to top
View user's profile Send private message
plazmatick



Joined: 11 Nov 2003
Posts: 2
Location: Zapresic

PostPosted: 12.11.2003 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zyztagoo: thnx, bit ce uskoro novi s zenskim vokalom, fini easy-listening, al o-tom-po-tom

emptyhead: tu much work od pekmez-sessiona

eirenah: baš šteta, sad sam tužan.... opet me nece djevojka kakvu bi ja htio Crying or Very sad

neloša ideja je da gornji lijevi dio popunis s vizualsima...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.11.2003 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plazmatick wrote:
zyztagoo: thnx, bit ce uskoro novi s zenskim vokalom, fini easy-listening, al o-tom-po-tom

el se mozem pretplatit? ono, preorder now, and save up to 35% Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group