Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Iskon XXLadsl

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 04.04.2005 22:14    Post subject: Iskon XXLadsl Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmmm, prije mjesec i mozda nesto se raspravljalo o tome kako degutantno i kako nisko moze pasti jedna (ne)ugledna firma kao sto je T-Com. Pljuvali smo rozu boju, pljuvali smo nacin reklamiranja, pljuvali smo po glavnom tipu, po losoj sinkronizaciji i pljuvali smo po svemu sto se moglo popljuvati. I taman sto nam je nestalo pljuvacke doslo je OVO.

http://www.iskon.biz/xxladsl/

Ako je ovo sala za prvi april, jako je dobra sala, ako ne... nista sto na RTL nemozete vidjeti u kasnim satima (a znate vi dobro kojega dana)

OK, ljudi recite mi sto sam propustio, moze li netko OVAKO nisko pasti? U cemu je problem danasnjem svijetu. Osim sto dobijes adsl za kunu ako potpises ugovor za 12 mjeseci (heck, ja nisam da ni tu kunu), dobijes i SET (prosta rijec) nozeva! Koji ce mi (prosta rijec) (prosta rijec) nozevi. I to mi daje neki kretenski lik (ispricavam se ako je to netko s foruma ili njegov dalji rodjak desetom koljenu sa babine strane). Da ne govorim da moras biti medju najbrzih 1000 da bi dobio dvd player (samo ako potpises ugovor, jel. a za iPod cak 18 mjeseci). Hmmm... mislim da je ponuda ok, ali (prosta rijec) vas ja vi i vase (prosta rijec) reklame koje izgledaju kao da ih je netko iz top shopa radio (i to neko ko voli gledat gole zenske, i ocito nema zensku (eh, da, ko mu se javlja), da, JOS niste vidjeli spot jel tako, e pa dload na njega, ima 2 MB za vas koji imate sporu vezu)

Da ne zaboravim, tesko da se moze zaboravit kad ti reklamu cine i PRSATE ljepotice. OK, shvatio sam, dezodoranse, ruzeve, librese i ostale zenske potrepstine, pa dobro perwool, ariel i onaj neki lak za drvo mogu shvatiti da neke (umetnuti rijec koju seljacine kazu za one lake zene) reklamiraju. Ali fakin ADSL, ma dajte ljudi, nemoze ic vako daleko. DVD i iPod su bili ok, Prsate zenske koje svoje sise pokazuju na reklami su bile taman na rubu. Ali NOZEVI SU PRESLI GRANICU UKUSA!

Da ne govorim da imaju istu cijenu kao i T-Com sto ih ne cini nista boljima. Osim sto daju DVD, samo prvoj tisuci, od kojih je vjerojatno dio rodjaka, daljih rodjaka, prijatelja njihovih prijatelja daljih rodjaka i sl.

Ma dobro, evo sam se malo ispucao zbog ove gadosti.

P.S. Maka sam i ovo da ne izgleda kao reklama

P.P.S. Da se razumijemo, nije da meni smetaju te zenske, ali u (prosta rijec) jesmo li zaista propali sto se tice prezentacije materijala? Gdje je ta granica ukusa? Posebno ako ovo nije sala (ocu rec, da je reklama zaista njihova)... T-Com ima svojih losih trenutaka, ali...

Edit by Burne: cenzurirane psovke... sada ih je manje...

Last edited by burne on 04.04.2005 23:44; edited 2 times in total

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.04.2005 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm istina da ovo prvo graniči sa trashom, ali toliko psovki nije bilo potrebno

ono, izgleda kao totalno neslana šala usporedivši početnu stranicu sa onim (normalnima) koje slijede kad se odabere paket

but again, malo mi previše psovki za ovaj forum
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 04.04.2005 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za pocetak, mako sam vecinu prostih rijeci... ajde... ono... nije lipo za vidit (to mi je bio momenat inspiracije)...

Drugo, da shvacam da izgleda ka neslana shala, bas zato... profesionalna i ozbiljna firma moze si svasta dopustiti (pogledajmo Benneton i onoga fotografa Toscania ako se nevaram) ali ovo je trash.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 04.04.2005 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakat sam zgrožen. Katastrofa
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 04.04.2005 23:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

but again, malo mi previše psovki za ovaj forum
Angel
Sulien wrote:

ono, izgleda kao totalno neslana šala usporedivši početnu stranicu sa onim (normalnima) koje slijede kad se odabere paket

da, i meni tak izgleda ... al ak nije d'oh!

vivalatrash

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 05.04.2005 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja sam valjda covjek koji je najvise popusio.... uzeo sam adsl, platio prikljucak, nisam dobio flat rate prva tri mj., sad nakon dva tjedna kad je taj prikljucak kunu ja surfam na modemu jer mi dsl ne radi............. back to the future back to the future back to the future back to the future back to the future back to the future :givap

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 05.04.2005 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
a ja sam valjda covjek koji je najvise popusio.... uzeo sam adsl, platio prikljucak, nisam dobio flat rate prva tri mj., sad nakon dva tjedna kad je taj prikljucak kunu ja surfam na modemu jer mi dsl ne radi............. back to the future back to the future back to the future back to the future back to the future back to the future :givap


Laughing Canadian
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.04.2005 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

care Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.04.2005 08:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ali to mora biti neka zajebancija, sumnjam da bi ova reklama prosla autorizaciju NO, mozda iako nije prosla autorizaciju za prikazivanjem na malim ekranima, oni su ipak odlucili to vrtiti na sajtu. Heh'. .. cudno je to.
na adresi: http://www.iskon.biz/poslovna/usluge/ stoji link na XXLADSL tako da sigurno nije zajebancija. uglavnom, bilo kako bilo, meni je uzasno glupa reklama, ostao sam sa otvorenom ladicom nakon gledanja ali ne od reakcije (woow) nego od reakcije (moram se ic ponjatke kako je ovo glupo).

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
creep



Joined: 28 Feb 2005
Posts: 45
Location: zagreb

PostPosted: 05.04.2005 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma daj ovo je neki pis !

Pogotovo filmic mislim stvarno golotinje svuda nemoguce ono Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 05.04.2005 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe radi, ali sam svejedno loser do jaja..........da sam malo priceko sad bi imo 609 kn više i napio se bi se pa izgubio dokumente opet i za to ponovno dao 500 kn.....

reklamu necu ni gledat vidio sam site i nije me zainteresiralo bas previse tak da nema sanse da ja svoj dragi bandwith trosim na neke reklamice koje k ne valjaju kak svi kazete

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 05.04.2005 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni zakon reklama... potukli su T-com do yaya...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 05.04.2005 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
meni zakon reklama... potukli su T-com do yaya...

tako je!!!

A usput - nije nikakva zahebancija, evo ja danas zvao u Iskon (mislim da mi se javila ona crna Very Happy), i lijepo mi žena sve reče... Isto tako - već sam naručio Iskon XXLadsl i čekam svoj iPOD a vi se dvoumite tu... Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 05.04.2005 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neki ovdje ocito ne kuze sprdanje

a da su srbi napravili takvu reklamu za nes, bacali bi se linkovi i pricalo se da je zakon i da mi nikad necemo napravit takvu reklamu nit da ju televizija nikad nebi pustila.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 05.04.2005 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo pogledah reklamu bez tona... i ne bi se opce bunio da je puste u poluvremenu neke tekme, jer bi mi izmamila vec osmjeh nego bilo koja za pivu... Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.04.2005 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni samo žao one crne ženske. Viđao sam ju po gradu ponekad, i čuo da je skroz o.k. cura. Mogu si samo pretpostavit da su jako dobro plaćene.

Reklama sucks. Ne samo zato što je loše napravljena, nego i zato što ni toliko provokantna neće nikog pametnog privući.

Iskprika onima koji su zbog ove reklame uzeli paket. Laughing

Treba se dragi moji infiltrirati u te firme i dići im razinu poslovanja i komuniciranja, i onda osvajat njemačko tržište i jebat švabe u mozak cijenama, i onda spustit razinu komuniciranja. Twisted Evil Canadian

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group