Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pitanjce

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nitta



Joined: 11 Nov 2004
Posts: 51
Location: zg

PostPosted: 05.04.2005 13:18    Post subject: Pitanjce Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel ima netko da je kupovao nesto preko neta izvana??

ja sam to ovako skuzio pa me zanima jesam li u pravu..

znaci na onu osnovnu cijenu proizvoda dodaje se cijena shipinga i to je to sto se njih, prodavaca, tice..onda ovi nasi dodaju jos na to 22% Evil or Very Mad i onda je to zadnja cijena koju ja placam..jel to tako ide??
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 05.04.2005 20:33    Post subject: Re: Pitanjce Add user to your forum ignore list Reply with quote

nitta wrote:
Jel ima netko da je kupovao nesto preko neta izvana??

ja sam to ovako skuzio pa me zanima jesam li u pravu..

znaci na onu osnovnu cijenu proizvoda dodaje se cijena shipinga i to je to sto se njih, prodavaca, tice..onda ovi nasi dodaju jos na to 22% Evil or Very Mad i onda je to zadnja cijena koju ja placam..jel to tako ide??


a carina i troskovi otvaranja? budi siguran da ce ti i to naplatiiti.... shipping bi isto bio veci.

nazalost

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
excal1bur



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 70

PostPosted: 05.04.2005 20:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne isplati se bas uvijek narucivati iz inozemstva, ponekad cak ispadne jeftinije u hrvatskoj

_________________
Dulce et decorum est pro partia mori.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.04.2005 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ciljaj da ti paketi ne budu preko 300 kuna...

Meni knjige nisu nikada carinili - iako su bile debelo preko 100$ nekolio puta, al su mi jednom CDe carinili kad su bili 90ak$ i kad mi je zena pocela srat kak nemre ic preko 300 sam joj rekao da mi je to vec ne-znam-koji put da mi prelazi 300kn i da su mi prvi put naplatili - "Moguce je da su se zabunili gospodine, no zbilja u to ne vjerujem"

Glavno da ona ne vjeruje Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 05.04.2005 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
ciljaj da ti paketi ne budu preko 300 kuna...

Meni knjige nisu nikada carinili - iako su bile debelo preko 100$ nekolio puta, al su mi jednom CDe carinili kad su bili 90ak$ i kad mi je zena pocela srat kak nemre ic preko 300 sam joj rekao da mi je to vec ne-znam-koji put da mi prelazi 300kn i da su mi prvi put naplatili - "Moguce je da su se zabunili gospodine, no zbilja u to ne vjerujem"

Glavno da ona ne vjeruje Very Happy


na knjige se uvek gleda blagonaklono bar u mojoj drzavi, a verujem i u HR. tako da, mislim da se za knjige 'gleda kroz prste', ko fol edukacija

ali zato elektronika......Sad

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group