Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web.Burza Superhero Edition
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.04.2005 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:

ne ozbiljno :)


majkemi!!1 :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 14.04.2005 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WHOAAHAAAAA.......dobar. Dapače, odličan! Sistem pravokutnika sa simpa contentom me podsjeća na www.altoids.com , no stil je posve drugačiji. Instant favorite
Back to top
View user's profile Send private message
Dodax
Guest





PostPosted: 14.04.2005 21:21    Post subject: Reply with quote

Stari je sajt bio dobar, al ovaj je još bolji...zakon je!
Što bi rekli na latinskom "Summa cum lauda." Wink
Back to top
Ripper



Joined: 08 Apr 2005
Posts: 64
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2005 21:26    Post subject: Web.Burza Superhero Edition Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nice nice... detalji su zakon.. Jedino kaj me jebe je da bas ne komunicira dobro cime se bave.. da neznam brijao bi animacija ili tv produkcija,, ili ko sto neko rece "toy shop". If I may - comic font je malo u banani pa ga tesko citat (mekshi shadow mozda), a onaj type u meniju bi povecao definitivno, onak odma jer dobro sjeda uz neki rub il nekaj!. U principu definitivno oridjidji i kapa dolje za stil.. likovi do jaja..

_________________
Wine is fine, but whiskey's quicker
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 14.04.2005 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Emti, marry me Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2005 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
tko je tko na 'slici'? ovoj


svi. hint: http://web.burza.hr/en/who/#content -> proklikaj po desnom izborniku i trebo bi skuzit ko je ko...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2005 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blabo wrote:
Vi ste ludi Laughing

btw. http://web.burza.hr/en/what/#content ima mala greskica u pisanju " CORE.WEB CMS
Our own contnent management solution custom tailored to resolve each site's specific needs and problems."


thnx sredjeno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 14.04.2005 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carevi ste nema šta!
Skidam šešir, ljubim ruku , duboki naklon and so on Very Happy

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 14.04.2005 23:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:
che.UP wrote:
Pekx wrote:
emptyhead wrote:
Oćete kupit? Very Happy
Thx.


hau mač? može i na private Smile
čisto onako otprilike da znam koliko para trebam skupiti...

milju Smile


ne ozbiljno Smile
ako je milju ozbiljno, onda moram pod hitno na sljedeci lil` brotha Rolling Eyes Very Happy


sad bez zeke, no fuk.n idea. bas smo neki dan o tome pricali i nismo nista pametno zakljucili. uglavnom, potrosena je ogromna kolicina vremena koji nema sanse da smo mogli predvidjeti, a samim time ni formirati cijenu. za realizaciju ovog konkretnog projekta (sa svim njegovim iteracijama) po komercijalnim uvjetima trebali bi imati klijenta ovog tipa: http://37signals.com/svn/archives2/2005/04/getting_real_pi.php

...a takvog jos nismo imali prilike sresti (ali nada umire zadnja Smile )

probat cu ovih dana zbrojati potroseno vrijeme pa mozda to moze posluziti kao orjentir

@ripper: na njuzima si komentirao pressing dokazivanja. to donekle stoji. s obzirom da smo u zadnje vrijeme napravili nekoliko vecih corporate/portalish siteova, htjeli smo pokazati da znamo raditi i drugacije stvari. a kak se nije pojavio odgovarajuci klijent, nasli smo si ga u garazi...

thnx svima na fantasticnim komentarima. odlican je filing, a vjerujem da govorim u ime cijelog tima, kad se poderes da napravis nesto u sto vjerujes i dobijes ovakav feedback.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
safe



Joined: 31 Aug 2004
Posts: 10

PostPosted: 14.04.2005 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlucio samo baciti pogled, ali ne ide tako, sve sam proso 2 puta, procito sve sto da i ne da procitati i na kraju samom odlucim odgvorit vamo....

ne sve naj, nego sve extra naj u vezi sajta... stvarno nisam vidio ovako otkaceni sajt ali popunjen sajt sa svime sto treba biti, nema naguranih stvari, ma sta ja pricam bezveze, imate moju pohvalu, ali velku...

wow jos jednom
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 14.04.2005 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo 10 pa zbrajajte ručno Very Happy Very Happy
!! Chicken Mail System - whaaaahaaahahaha Very Happy

:thumbsup:
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 15.04.2005 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je genijalan , nema sta , ali mislim da je za takav sajt trebalo i dosta
hrabrosti s obzirom na prosjecne klijente koji bas ne ocekuju tako nesto
od firme koja se bavi web (i ostalim) dizajnom, barem kod nas u hr

uglavnom, svaka cast, super odradjen posao
Back to top
View user's profile Send private message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 15.04.2005 02:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oču ja tak crtat >_<
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aesqe



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 48
Location: zagreb

PostPosted: 15.04.2005 03:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to quote keanu reeves: whoa!

fakat genijalno izgleda, svaka cast Wink

_________________
-_-_-_-__oops, missed one-_-_--again_-
::skyphe:: : ::breed::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 15.04.2005 08:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:

svi. hint: http://web.burza.hr/en/who/#content -> proklikaj po desnom izborniku i trebo bi skuzit ko je ko...


kul, nisam ni skužio :) (a i bilo mi je čudno što znači onaj q3arena rank:)
sad je još bolje :))

ps. kaj sad više 'nejdete' random redom ;)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.04.2005 08:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakon izgleda. Smile
superhero skin mi totalno cool.
ja bi jednog Phoenixa i Njavu onak u kutiji.. Smile
howmuch? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 15.04.2005 10:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm gdje da pocnem...

boje su lose... sve je nekako pre natrpano. Ilustracije su nerazumljive i font je necitak. I ne vidi se dobro u FF, cijela stranica se raspada. Flash isto nekako sporo radi i previse ga je opcenito.

Dobra ideja decki, samo malo poraditi i mozda bude nesto. Jos cete naucit, ima vremena. GL
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.04.2005 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
hmm gdje da pocnem...

boje su lose... sve je nekako pre natrpano. Ilustracije su nerazumljive i font je necitak. I ne vidi se dobro u FF, cijela stranica se raspada. Flash isto nekako sporo radi i previse ga je opcenito.

Dobra ideja decki, samo malo poraditi i mozda bude nesto. Jos cete naucit, ima vremena. GL

Laughing Laughing Laughing

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.04.2005 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

unique wrote:
njava wrote:

svi. hint: http://web.burza.hr/en/who/#content -> proklikaj po desnom izborniku i trebo bi skuzit ko je ko...


kul, nisam ni skužio Smile (a i bilo mi je čudno što znači onaj q3arena rank:)
sad je još bolje Smile)

ps. kaj sad više 'nejdete' random redom Wink


Osim kaj je u vrijeme stvaranja wallpapera neko drugi bio Luka Nebošetač Smile

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 15.04.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK, ja bi tijo komentirati, malo duze. Pohvale na dizajn ste dobili, sta je je, nenadjebivi ste, carevi ste, rulate, ako ikad budem imo svoju dizajnersku firmu, web.burza mi radi sat Razz sala, naravno. Ali svaka cast, ozbiljno. Zaista bi trebali prosiriti biznis. Na izradu ovih lutkica. Ali mislim da bi bolja fora bila da napravite niz flash igrica s glavnim likom u ulozi. Ili nam barem dajte jednu "dressup game" Razz

Ma sve u svemu fenomenalno, vidim da ste pazili na puno detalja, puno toga, sve radi besprijekorno, brzo se ucitava, ma fakat ono, full ste kul. Nima do web.burze. Ca je ovo lipo.

Ma sta da vam kazem. Aha, da. Dat cu malo komentare, aj Smile

@maratz: "Po prirodi cjepidlaka" Ja bi tu ipak reko Picajzla, a ne cjepidlaka. Picajzla je onak, prikladnije Wink. Ocito onaj ko je ovo piso je malcice preblag, zar ne? Laughing
@che: "Q3A Rank: a trudi se..." Jel to oce rec da je zadnji? Very Happy

@mutzo: "kojih se rado prisjeća sa ostalima iz ‘starije generacije’, Njavom i Martzem." Mislim da ode treba biti Maratzom. Al to ja mislim Razz

- Sto se tice ostaloga, 02. što "mogli bi ih raditi da hoćemo" neznam, ali mozda bi bolje zvucalo da "želimo" al dobro, to mislim da nije neka greska Very Happy
- Fora mi je slika u "sto radimo" iskace mi onaj sa bazukom Razz
- "Strgan" vam je link na projektni upitnik
- Za one nagrade bi bilo lipo da ste one tri tockice stavili kao link i stavili "sve" nagrade Razz
- "skalabilan i fleksibilan" Sto je to skalabilan jebate. podesiv bi bila prava rijec.
- formatiranje sadzaja bi bolje bilo "oblikovanje" ali sad, kako ocete Razz

Oni lik u core web skrinshotima pari jako lose montiran Razz

Moram pitat, koja je to fora da na kontakt stalno ljudi stavljaju oni back sa sjenama (mislim na inpute). Jednostavno nekuzim, nemogu vas lagat, ali mislim da mi je to jedini dio di mi bas nije to sve skupa sjelo. No dobro, "ko sam ja da im sudim". Smile

CMS... konacno sam shvatio znacenje te rijeci...

Svaka cast ljudi.

RESPECT!

P.S. “Those are my principles. If you don't like them I have others.”
Groucho Marx
Svaka cast na odabiru, ovo mi je inace favorit od Grouchovih izjava Smile weeeee

Inace, ova se jako cesto ponavlja. Trebali bi ih jos dodati, ovako pari kao da ih ima malo.
“The trouble with the Internet is that it's replacing masturbation as a leisure activity.”
Patrick Murray

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 15.04.2005 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

robi wrote:
hmm gdje da pocnem...

boje su lose... sve je nekako pre natrpano. Ilustracije su nerazumljive i font je necitak. I ne vidi se dobro u FF, cijela stranica se raspada. Flash isto nekako sporo radi i previse ga je opcenito.

Dobra ideja decki, samo malo poraditi i mozda bude nesto. Jos cete naucit, ima vremena. GL


Hmmm, jel ti to mozda gledas iz DOS-a na 386ici sa 604K rama i 50MBdiska? Laughing

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 15.04.2005 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
@maratz: "Po prirodi cjepidlaka" Ja bi tu ipak reko Picajzla, a ne cjepidlaka. Picajzla je onak, prikladnije Wink. Ocito onaj ko je ovo piso je malcice preblag, zar ne? Laughing
Ti budi picajzla (nametnik na genitalijama) ako ti to odgovara, mene ne trpaj u taj koš Smile
burne wrote:
@che: "Q3A Rank: a trudi se..." Jel to oce rec da je zadnji? Very Happy
Ne, nego da ako hoćemo možemo to promjenit anytime, kao što smo sad iz zafrkancije napisali 'a trudi se'.
burne wrote:
@mutzo: "kojih se rado prisjeća sa ostalima iz ‘starije generacije’, Njavom i Martzem." Mislim da ode treba biti Maratzom. Al to ja mislim Razz
Ja to ne mislim. Razz

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 15.04.2005 12:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Ti budi picajzla (nametnik na genitalijama) ako ti to odgovara, mene ne trpaj u taj koš Smile

A jel mogu dobit taj custom rank (picajzla) pliiiz (ne zato sto sam nametnik... ali cjepidlaka je tako out Razz) Laughing
maratz wrote:
burne wrote:
@mutzo: "kojih se rado prisjeća sa ostalima iz ‘starije generacije’, Njavom i Martzem." Mislim da ode treba biti Maratzom. Al to ja mislim Razz

Ja to ne mislim. Razz

OK, ja sam samo reko sta ja mislim. Znas onu: "Tovar misli, covjek razmislja. Bar ja tako mislim. Very Happy

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
zuti



Joined: 15 Mar 2004
Posts: 33
Location: Zgb

PostPosted: 15.04.2005 13:33    Post subject: Site rula Add user to your forum ignore list Reply with quote

I stvarno je sve super jedino kaj me lutkice podsjećaju na one tokyoplastic -a
Back to top
View user's profile Send private message
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.04.2005 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
...

poslao sam neke commente bio preko kontakt formulara, sad sam jos nesto primijetio.
1) ocito je firefox preglup da shvati da sam hrvat (IE je to shvatio) pa mi servira EN verziju sajta.
cak i kad mu dodam u "languages" Croatian opet ne sljaka...
2) na toj EN verziji pise "top secret information from inside web.burza majkemi"majkemi!"
neznam da "majkemi" spada u engleski jezik Smile, ako je vic-ok....
3) tipfeler: chicken mail system, na kraju muvija pise "mail recived"

i dok se tu svi pale na lutkice i na chicken mail system, meni je najjebenije na cijelom sajtu izvedena prezentacija CORE.web-a.
jedino sto mislim da ste mogli naglasiti (neznam kako da kazem, mozda "objasniti bolje") je kako funkcioniraju visejezicni sajtovi u core.web-u (neznam jel uopce "visejezicnost" stavljena kao feature).
mislim to je meni ostalo kao jedini "?" iznad glave nakon sta sam procitao cijelu prezentaciju..

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group