Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
nike

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.04.2005 10:54    Post subject: nike Add user to your forum ignore list Reply with quote

nista novo, ali htjela sam samo naglasiti ono sto se zna vec godinama i sto je Nike napokon priznao.

http://index.hr/clanak.aspx?id=260348

tek toliko, za one koji misle da je imati najkice fora i da su face. u mom djiru je to vec godinama primitivni nacin odijevanja al' dobro, ne moraju svi tako razmisljati. ne zelim nikome govoriti kako da se oblac i nemojte ovaj topic tako shvatitii, zelim samo da se zna, pa ce svatko postupiti po svojoj svijesti i mogucnostima.
iako se ne radi samo o Nike tenama (ovo je vec jako stara prica ali je dobro sto su napokon sami priznali) ) trebalo bi ipak razmisliti prije nego se pukne 150 eura za nestto sto je "policitally very incorrect."

eto LeaveMeBe

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 15.04.2005 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam nike Twisted Evil Smile

(ne znam al ja skoro uvijek kupujem nike (iako su sve više nekak kičaste, bezvz, bljak), na par parova 'adidaski' mi se odlijepio djon pa ih više ne 'uzimam')

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 15.04.2005 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a meni na živce ide što nama u Hrvatsku šalju one koje su proizveli Bogu iza nogu, za west europe je kvaliteta dosta bolja, a ako ih kupiš u USA trajat će ti 20 godina... imala sam jedne takve (kupljene u NY) od drugog osnovne i kupala sam se u moru u njima još u srednjoj školi, hodat nisam mogla u njima jer sam ipak i narasla koji cm u međuvremenu
od onda nisam imala takve cipele... razlika u kvaliteti ovisno o tome kamo ih kupiš je očita i to sam od mnogih čula

istina da i ove valjda najgore nikeice koje prodaju kod nas uglavnom traju više od drugih pa ih opet kupiš

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.04.2005 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je Nike los. Ne zato sto izrabljuju ljude za manufakturu, u to ne ulazim jer . a jednostavno ne znam koje misljenje da dam o tome.. vec mi Nike modeli nisu uopce privlacni. Sve na istu foru i kao secer na kraju ona odvratna najk kvacica sa strane. Bljak.

kako bi neki rekli: "Nek rade, ako ne zele radit, ako ne zele primat ponizavanja i ako ne zele jest.. onda nek ne rade pa nek se prehranjuju kako znaju. Posto nemaju drugog posla, radit ce jer nemaju sto drugo radit, ko im kriv".

Lijepo od Nikea da je konacno to priznao jer je bilo NE ocito nego sveopce poznato.

E sad opet.. kod shuza mislim da veliku vaznost isto ima sto osoba s tim shuzama radi, ja znam da moj buraz ima shuze po par godina koje su u super stanju a nove si kupuje samo zato sto su mu ove stare dosadile. Ja si stalno kupujem nove shuze jer sve koje imam doslovno unistavam, kasnije mi bad sto sam ih tako brzo unistio i vise ne mogu nac takav model.

moj nekakav TOP highlight za shuze je "VANS" http://www.vans.com, http://skate.vans.com/, "OSIRIS" http://www.osirisshoes.com/, "DIESEL" http://www.diesel.com/footwear/ i "DC" http://www.dcshoes.com/ . Naravno ovisi o prilici.

najnovije su mi; http://www.stylevenue.com/uploads/images_products_large/375.gif

E a sad da se opet vratim na temu tj. ne na temu nego na side temu | cijena shuza.
Shuze kostaju koliko kostaju, mi placamo takvu cijenu jer su nam lijepe, koliko one kostaju u proizvodnji to me uopce ne zanima jer kupujem u dealer ducanu. Mozemo se onda isto pitat koliko u klari kosta proizvodnja krafne a kupujemo ju u Prehrani za 2 kune - u proizvodnji kosta recimo 10 lipa AKO. Ocemo se bunit i protiv toga?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 15.04.2005 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikece su ruzne. od njih imam samo suze za mali nogas jer su bile jeftine dost :].


inace furam vansice jedne preko 2 godine, a sad bi http://www.esfootwear.com/footwear/contract/burntorange.jpg al nema ih nigdi :(



btw go nike.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 15.04.2005 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam isto za skejterske tenisice i uvijek te nosim al ovaj put imam neke old school pume koje su čist ok. Samo po snijegu mi je bilo kao da sam bos.

http://img.epinions.com/images/opti/1c/59/pr-Basketball-Puma_Basket_Suede_Casual_Shoes_Mens-resized200.jpg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.04.2005 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i tako se antiglobalistička aktivistička tema pretvorila u fashion ispovjedaonicu...
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.04.2005 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
i tako se antiglobalistička aktivistička tema pretvorila u fashion ispovjedaonicu...

naravno. pa nisu svi antiglobalisti..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 15.04.2005 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nemam nista od nikiea.... tenisice trenirke i sta ti ja znam sve ne kupujem u adidasu... nekak su mi najlijepsi pogotovo old school stvari... a i kvalitetni su do jaja... imo sam jedne tene za trening 4 godine i jedino sta im je bilo nakon jedno 300 break dance nastupa i ne znam koliko kvartovskih nogometa je sta im se izlizo đon.....imam par trenirki i majici koje su ko nove nakon par godina, a i dres od reala mi je čitav a treniram u njemu...

ne znam nike mi nikad nije bio simpa, jer su uvijek bili neki 'leteći' sa gro boja i drugih sranja...


Q: Zašto su ameri izmislili cente?
A: Da bi Nike mogo platit svoje radnike...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 15.04.2005 16:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja inače igram pro.košarku i iz iskustva mogu reći da su najkice prije kakvih 4 god bile stvarno ok ali sada mi na parketu traju 1mj....stvarno su postale brand-shit.... Very Happy
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 15.04.2005 18:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
i tako se antiglobalistička aktivistička tema pretvorila u fashion ispovjedaonicu...


to mi je problem zadnjih dana.; ja pricam o jednom a svi ostali su u totalno nekom drugom tripu.
feel like stranger Shocked

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 16.04.2005 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.....ma shavaćamo te mi Keye totalno stvarno mi je žao tih ljudi i te djece koje tamo rade ali je...a, mi tu ne možemo ništa puno učiniti ...možda jednog dana kad budemo utjecajni i bogatiji....
....zato mi iznosimo neke "svoje" naše jade vezane uz tu temu.....tako da keye nemoje se osjećati kao stranac Wink we ar oll wit ju
pozdrav Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 16.04.2005 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
.....ma shavaćamo te mi Keye totalno stvarno mi je žao tih ljudi i te djece koje tamo rade ali je...a, mi tu ne možemo ništa puno učiniti ...možda jednog dana kad budemo utjecajni i bogatiji...


e, da citas knjige i ucis povijest znao bi da si u krivu...
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 16.04.2005 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
e, da citas knjige i ucis povijest znao bi da si u krivu...

... zašto sam u krivu?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 16.04.2005 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
to mi je problem zadnjih dana.; ja pricam o jednom a svi ostali su u totalno nekom drugom tripu.
feel like stranger Shocked

ako to te ista tjesi, nije problem u tebi. problem je u drustvu.
a, pomoci niotkuda... crkva se petlja u politiku, politicari se petljaju u gospodarstvo, gospodarstvenici se petljaju u kriminal, a kriminalci se secu gradom...

za to vrijeme u skolama se uci da je bog stvorio covjeka, a kapitalizam idealno drustveno uredjenje.

tuzno je to, sto je ono sto radi nike marx opisao u kapitalu prije cca 140 godina. no, bolje je gledat mtv nego citat marxa
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 16.04.2005 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
...a, mi tu ne možemo ništa puno učiniti


zato sto razmisljas na ovakav nacin.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.04.2005 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Matija wrote:
.....ma shavaćamo te mi Keye totalno stvarno mi je žao tih ljudi i te djece koje tamo rade ali je...a, mi tu ne možemo ništa puno učiniti ...možda jednog dana kad budemo utjecajni i bogatiji...

e, da citas knjige i ucis povijest znao bi da si u krivu...

a da ti malo podjelis tog svojeg znanja oko knjiga i povijesti sa ljudima i pokazes kako si zapravo pametan?!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.04.2005 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
a da ti malo podjelis tog svojeg znanja oko knjiga i povijesti sa ljudima i pokazes kako si zapravo pametan?!

napisah "da citas knjige i ucis povijest", a ne "da slušaš mene pametnog".

činjenica da sam nešto naučio iz knjiga i povijesti govori samo da sam informiran, a ne da sam pametan.

u svakom slučaju, nije mi namjera radit na prosvjećenosti mi3 zajednice (po tom pitanju => čitati kanta)
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.04.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

u svakom slučaju, nije mi namjera radit na prosvjećenosti mi3 zajednice (po tom pitanju => čitati kanta)

pa kako si poceo, cini se da prosvjetljujes.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.04.2005 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
pa kako si poceo, cini se da prosvjetljujes.

to više govori o zajednici nego o mojim namjerama.

btw, ako smatraš da su moji stavovi pogrešni - probaj komentirati stav, a ne mene.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 19.04.2005 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:

btw, ako smatraš da su moji stavovi pogrešni - probaj komentirati stav, a ne mene.

pa samo imitiram tebe i nacin na koji ti postavljas svoj stav i misljenje drugima.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 19.04.2005 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
pa samo imitiram tebe i nacin na koji ti postavljas svoj stav i misljenje drugima.

odosmo previše u OT.
nastavak na private.
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 19.04.2005 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
nastavak na private.
lol, šora!šora!šora! :)

@keye: TA-DA samo za tebe - invisible smiley :))
@filac: aj dobro uvjerio si me, DIESEL POWER!!!1 ;)

hm. obrana je najbolji napad?a?A? i fora ja sam samo ja je bezvz. FUCKMHO!!!MORULZ!!!
nm.

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 22.04.2005 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da zaboravio sam napisati...............dunga...............meet my new lawyer Kevin(Philatz) Hill Cool Cool Wink
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group