Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
A tko se sjeća ovoga?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 15.04.2005 15:25    Post subject: A tko se sjeća ovoga? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy
smajli je link (za one koji ne kuže)

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 15.04.2005 15:55    Post subject: ovo mi je mrak bilo Add user to your forum ignore list Reply with quote

LEGAL STUFF & SOME INFO:

Što se tiče kopirajta... Nije baš "rimski zakonik", ali poslužit će.

U RIP US - WE RAPE YOU

Mislim da je ovo, osim kratko, i jasno. Nikakve tužbe, nikakve parnice. Ne da se nama s tim zajebavat. Uložili smo svoj trud, vrijeme i znanje da napravimo ovo što sad gledaš tako da smo po pitanju kradje materijala jako, jako, jako kratkih živaca i jako, jako, jako dugih noževa (a svi i vozimo i imamo brze aute ).

Mi3dot.org je optimiziran za Internet Explorer 4+ i Opera 5+ browsere. Nemaš? Skru ju, hipi. Barem su brozeri besplatni. Ako si manga s Netscapeom - neam pojma kako se to tamo vidi. Ako možeš čitat - fino - bravo mi Smile. Ako ne - skru ju, hipi.
Od rezolucija - 800x600 na gore. Imaš manju? Fakat mi je žao ali u uže od ovog stvarno nismo mogli ići. Jok, ni vazelin ne pomaže...
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 15.04.2005 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

legendarni komentari i ostali tekstovi... hvala jurka sad mi je dan puno bolji...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FlocK



Joined: 03 Nov 2003
Posts: 252
Location: Split

PostPosted: 15.04.2005 18:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebote otkad ovo nisam vidio... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 15.04.2005 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja nikad Smile

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 16.04.2005 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

UF, ovo su jos bili dani dok sam samo "lurkao" po forumu, i gledo njuze. Kada sam poskido sve tutoriale i nakraju nijedna slika iz tutorijala nije bila dobro polinkana. Kada sam na 56k modemu ceko da mi ucita ko sad na ovome.

Al moram priznat, u zadnjih 10 stranica novosti iz arhive nisam naletio na ovakve njuze

Quote:
HTML SHRINKER!
Ti si web designer? Jesam.
Optimiziraš slike? Da.
A el optimiziraš HTML kod? Ne.
E pa trebo bi Smile Ljepo nahraniš ovaj programičić sa svojim html kodom i maleni pobije sve nepotrebne gljuposti koje su ostale, što radi tebe, što radi tvog WYSWYG editora. Maleni jede sve, prazne redove, syntaxe, čisti javu, čisti kuću, pere, pegla, mjenja ulje, ma prava sveska Smile Nakraju dobiješ 20% ubrzanje kod ludanja tvojih stranica. Proizvođač The Plugin Site a direktni link na 1MB download je rajt HERE
Fala Zdravo.


Da ne govorim da su se komercijalizirali govorom, jel, sada sve pisu manje vise dobro, nema vise previse batona, i engleskog po pravilu "pisi kako citas, citaj kako pise". Tu su mi bili dnevna inspiracija. A sada su mi prava inspiracija. I da ne govorim koliko ovaj sajt lipse izgleda od onog. Smile

Al dobro, bice da su odrasli i poceli raditi previse... Wink

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 16.04.2005 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E kad se sjetim tih dana kada sam visio na netu i vjezbao se sa tutorialima, eee...
Rulali ste onda, rulate i sada - samo tako nastavite Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tome54



Joined: 23 Dec 2004
Posts: 25

PostPosted: 17.04.2005 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, sam jedno pitance, kak doci do tih tutorijala?
bilo bi lipo kada bi se i na ovu "novu" osvijženu stranciu stavili ti tutorijali
jer i sada ima nas pocetnika. Confused
naravno ako nije prevelika razila do tada aktulanog photoshopa ili cega vec i sadasnjeg.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 17.04.2005 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikad nisam vidio mi3 stari site!
tu sam došo negdje prije godinu dana (više-manje) kad sam vidio link na gameru Cool
addicted Shocked

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group