Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Mac VS. PC
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
deltagraf



Joined: 26 Feb 2005
Posts: 17
Location: Serbia&Montenegro

PostPosted: 19.04.2005 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznam cemu vodi ovaj razgovor sta je bolje sta je lepse podjimo od toga da najveci dizajneri sveta rade u Apple mislim sta vise pricati o tome sto se tice same masine isto ne bi dzabe amercika vojska zabranila izvoz G4 racunara da nije nesto posebno, sad sa izlaskom macmini moze ga priustiti skoro svako, racunar uopste nije los imam ga skoro mesec dana i testirao sam ga radi izuzetno lepo i mozes sve uraditi na njemu, dobro to nije Dual masina zna da se zamisli kad otvoris 5/6 programa i prelazis iz jedan u drugi ali mozes sve raditi, ja radim sa mnogo velikm fajlovima ali ipak se moze sve raditi. Da nedavim vise Apple je Apple.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 22.04.2005 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

WOw! Pa samo par dana me nije bilo, a vi se bas raspisali:)
Uglavnom ovih dana sam intenzivno radio na tom svom novom Macu (zbog toga sam i zapoceo topic) i prilicno ga detaljno pretresao, otvorio, obrnuo, opteretio i svasta nesto. Ali jos uvijek nemam favorita. Mac je skuplji, bolji, stabilniji, ljepsi, ali na kraju dana sve sto uradis Macom mos uraditi i PCjem. I to je jedino sto je bitno. Mozda ti Mac ustedi pola sata sat, kad nesto radis, ali PC ti ustedi lovu. Iskreno, ne znam sta je bolje. I jedni i drugi imaju pros i cons, ali na kraju sve je stvar licnog izbora. U svakom slucaju, vama hvala na ovoj raspravici i slobodno nastavite, a ja odoh izvuci dusu ovoj petici, pa za par godina kad skontam sta mi se vise svidja, I'll let you know. PC i Mac na istom desku? Tolerancija, nema sta. A mogu popit pivo i sa Mekovcima i sa Windozerima.
Samo da ne zaboravim

cdr wrote:
da sam nekakav moderator ili nesto, lik koji na mom forumu po neznam koji put potegne ovu retardiranu raspravu bio bi banan i izudaran.

@cdr: Idi lupi glavom u nesto. Bas se ljudi fino napricase.

_________________
Let loose the dogs of design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 23.04.2005 09:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Strik3r wrote:
@cdr: Idi lupi glavom u nesto. Bas se ljudi fino napricase.


da, po 102. put ovdje o istoj temi, a 101 put su se na toj temi izvrijedjali, ispljuvali, napisali svakakva sranja i teme su zato zakljucane...

well, barem je jednom ispalo pristojno

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 26.04.2005 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Strik3r wrote:

@cdr: Idi lupi glavom u nesto...

idem, cim se naucis kvotat rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da navedem jedan primer iz zivota...

neka japanska vladina, nevladina, kakva li vec firma je donirala u Skopju neki jebacki zemljotresni softver. Naravno, doneli su i mrezu HP server i 10-ak dellovih wstn-a. Softver je pisan za win itd.... E, sad citav taj proces ukljucuje i neku obradu slika (izohipse, mape stajaznam). I pogadjate: momci su dovukli 2 g5ice sa 23 ekranima i licenciranim PSP-om. Jer njima ne ide u glavu da se to moze raditi dugdje do na macu. Ne postavlja se pitanje. traktorom ores njivu, autom se vozis po cesti.... tu nema diskusije.

Moja je sestra radila magisterij u Japanu, sve su masine na university of tokyo Macovi.ima pokoji pc, kad bash mora da se pokrene neki egzotican softver. kod nje u laboratoriju su imali samo jedan pc i desetak macova.

Radio sam, nekad davno DTP. Mi i jos jedna firma smo bili jedini sa macovima, a mi jedini sa linotronicom. Sve sto je dolazilo iz inozemstva (gotove reklame, layouti casopisa za prevod), dolazilo je u Quark-u za mac i liustrator i freehand isto za mac. ovo znam jer su svi dolazili kod nas da bi im otvorili sadrzaj i eventualno prebacili na pc. Kod nas jos uvek postoji sistem: jeftin pc, ilegalni corel (ah, koje li grozote!1!!!!1!) i paus jebote! Paus je fucking tracing papir ne film za snimanje ploca!
malo sam oduzio ali jebiga, zelim samo reci da je koristenje pc-ja u dizajnerske (pro), graficke i ine svrhe uglavnom odlika balkana (beogradska skola) (cak mislim da je paus 'izmisljen' tamo). jeftiniji je ima masu softa i sl. mozes zakvejkat dok cekas da ti druga masina renda ili stampa pause za knjigu slozenu u word-u ili (o, grozote) corel-u.
eto....
dalje u narednom postu....

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 00:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
) al mi kanta stoji uz rub stola siva, bez bocnih stranica (i jos sam morao sarafcigerom strgat neku sugavu plavu ledicu kaj je na kuleru od graficke bila jer me zivcirala Very Happy) i APSOLUTNO ju ne dozivljavam ni 5 posto... oh well

Moze sve bit sve al ce meni kanta uvijek bit kanta Very Happy


ovo meni izgleda kao automehanicarska prica.
no comment

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sa zakljucanog topica AKIRA wrote:
prije mjesec dana sam kod frenda na macu izvukao usb stick na zivo i mac je podivljao do te mjere da ga je morao resetirati !!!!!!???? puko sam od smijeha...neznam, ali za mene je MEK-DREK ! isto tako i DELL sve je to jebena marka, osim alienwarea, njima svaka cast


sorry 4th na ovaj quote koji zaobilazi tvoje zakljucavanje topica ali morao sam.

mac nije nikad dozvoljavao bilo kakvo 'izvlacenje' icega bez predhodne odjave. ni flopija ni cd-a, nista.....
QED

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 02:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

narucio sam si majicu
Once you go Mac
You'll never go back

so very true...

zatim:
Sarah R. Stein wrote:
The half-time of the 1984 Super Bowl featured a 45 second ad that would be declared in 1995 the best ad of the last 50 years. The commercial, directed by Ridley Scott (Alien, 1979, and Blade Runner, 1982) for the Apple Corporation, announced the imminent arrival of the Macintosh computer. The ad cost $1.6 million to produce, and Apple Corporation paid $500,000 for the one-minute time slot in which it ran. It ran only once.

http://www.uiowa.edu/~commstud/adclass/1984_mac_ad.html
ko nije video ovu reklamu, neka je obavezno pogleda!



da idem dalje?
apple je prvi napravio kompjuter za nesto drugo osim lotus 123 i word perfect. Od prvih dana macintosh ima vrhunski dizajn i funkcionalnost i napravljen je da bi ga koristili profesionalci koji imaju oko za lepo. (oko za lepo ocekujem od svih clanova mi3-ja, jer to je koncept ove komune, a ne srafciger u ledicu, otvorena kanta i ostale stvari tipa to je samo masina. i mercedes je samo auto ).
od prvih dana macinosh je masina za dtp, grafiku i dizajn. od prvih je dana macintosh think different(tm) po konceptu. to je pokret, sekta, skupina ludaka ako hocete, ali to je nepobitan fakt. sve ovo vazi do dana danasnjeg.

zasto postoji knjiga The cult of Mac, a nema The cult of PC?
zasto ljudi cekaju danima ispred apple store-a da bi prvi kupili novi apple proizvod?
konacno, zasto je mac defacto standard za grafiku i dizajn, svgde u svetu? nisu valjda ljudi glupi da kupuju skuplje kad mogu jeftinije? ti isti ljudi koji imaju vise postovanja prema novcu nego mi balkanci...

mac je prvi uveo USB, firewire; prvi izbacio flopi. prije 3 godie imao sam shitty (iMac G4) kompjuter bez flopija, (jebote kompjuter bez flopija, sta radis kad ti zatreba da dignes sistem sa diskete?).
sada se svi kurce kako nemaju flopi jer koriste usb flash, koji flash, do prije 2 godine nisu ni imali di upikat.....

mac je bio revolucija u kompjuterskom svetu i oduvek ce biti.

apple nije nikad pokusavao prodavati jeftine mashine, osim mozda sad (mac mini), a i to je diskutabilno. bolje je reci pristupacnije....
mac ima risc procesor kome je prirodjena grafika i multitasking i koji je skuplji od cisc x86 procesora.
a da, apple je prvi poceo kao standard prodavati lcd monitore uz konfiguracije.

na kraju,
ko nije gledao neka si skine tv film The Pirates Of Silicon Valey, (mislim da ga je cak i tv prisavlje emitirala)....

mir
P.S. ja ne kazem da je mac super, a PC shitty... samo iznosim fakte i pokusavam objasniti apple fenomen.

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 28.04.2005 07:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gdje ima tih once u go mac majci? mislim da sam savrsen kandidat za nosit istu Smile

Last edited by lekke on 28.04.2005 07:15; edited 1 time in total

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 28.04.2005 07:12    Post subject: Reply with quote

mek-drek Mr. Green
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 28.04.2005 07:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
zasto postoji knjiga The cult of Mac, a nema The cult of PC?
zasto ljudi cekaju danima ispred apple store-a da bi prvi kupili novi apple proizvod?

Zasto djeca cekaju ispred knjizare novi Harry Potter - popusili su komercijalizaciju, nitko normalan i inteligentan ne ceka. Zasto postoji kult neke igre/knjige/bilocega? Zato sto ljudi u manjini imaju potrebu da se udruze i ne djeluju slabo - psihološki fakat.

Quote:
sada se svi kurce kako nemaju flopi jer koriste usb flash, koji flash, do prije 2 godine nisu ni imali di upikat.....

Do prije 2 godine nije bilo potrebe jer cisto sumnjam da si imao stik tada, a i bilo je USB podrske i prije.
Osim ovoga - ne treba ti flopi da dignes OS jos od 98 - 7 godina, ja ga nemam od kada sam presao na athlona

Quote:
mac ima risc procesor kome je prirodjena grafika i multitasking i koji je skuplji od cisc x86 procesora

Daj don't even go there za mac i multitasking - posebno prije - ono - nemoj.
I za sto jos je risc bolji? Cisc procesori su kvalitetniji i bolji gledano overall - zato je bitno da rade na vecem taktu jer trebaju snagu (jer imaju sve implementirano) za razliku od risca koji vrti basic no vecom brzinom (vrti funkcije koje se ponavljaju - sto je mozda cak i vaznije gledano za brzinu) -> ali u svakom slucaju cisto sumnjam da znamo toliko da mozemo debatirati o otjecaju toga na sustav.

Quote:
mir
P.S. ja ne kazem da je mac super, a PC shitty...

Kazes.

Evo ovak - sleek linije na macu su tek odnedavna pojava. IPod je napravio boom Appleu, prije toga je bila kita. Davno (nisam ja star nego sam ko klinac radio kod starog) sam radio na performi ((brijem 470 il tak nes) pripreme za plotanje i gluposti i nije bilo razlike laiku izmedju PCa i Maca, onda sam radio na G3 (powerPC - prelazak na risc cini mi se) - ista situacija...
Point being: Oko za lepo (osim za os) nije postojalo u toj mjeri - G5 je zvijer (vidio sam paralelni thread) za grafiku beyond any doubt. Ali glupo mi je da netko slijepo brani stav i nece cut za nesto drugo.
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 08:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
gdje ima tih once u go mac majci? mislim da sam savrsen kandidat za nosit istu Smile


http://www.missingbite.com/

shipaju worldwide!

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 28.04.2005 08:53    Post subject: Reply with quote

http://www.missingbite.com/

bolesno.....to mogu samo ameri.
Back to top
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.04.2005 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AKIRA wrote:
http://www.missingbite.com/

bolesno.....to mogu samo ameri.


jamačno... nema talijana koji bi prodavao t-shirt sa ferrarijevim logom, ili hrvata koji bi na sebe stavio natpis "žuja je zakon".
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 28.04.2005 09:01    Post subject: Reply with quote

žuja je zak#rac!
Back to top
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Zasto djeca cekaju ispred knjizare novi Harry Potter - popusili su komercijalizaciju

PC useri su popusili komercijalizaciju....Apple je sve samo komercijalan ne.

Quote:
Do prije 2 godine nije bilo potrebe jer cisto sumnjam da si imao stik tada, a i bilo je USB podrske i prije.
Osim ovoga - ne treba ti flopi da dignes OS jos od 98 - 7 godina, ja ga nemam od kada sam presao na athlona


ja jesam imao stick, a ti? ja sam govorio o usb kao standard, ne kao eventualnu mogucnost. flopi ti ne treba da dignes sistem jos od win98, ali kad bi nesto poslo po zlu, call dos to the rescue. znam, imao sam peecee.
Quote:
Cisc procesori su kvalitetniji i bolji gledano overall - zato je bitno da rade na vecem taktu jer trebaju snagu (jer imaju sve implementirano) za razliku od risca koji vrti basic

ok necemo o tome. ali imam drugi kvot:
Quote:
The Velocity Engine, embodied in the G4 and G5 processors, expands the current PowerPC architecture through addition of a 128-bit vector execution unit that operates concurrently with existing integer and floating-point units. This provides for highly parallel operations, allowing for simultaneous execution of up to 16 operations in a single clock cycle. This new approach expands the processor's capabilities to concurrently address high-bandwidth data processing (such as streaming video) and the algorithmic intensive computations which today are handled off-chip by other devices, such as graphics, audio, and modem functions.The AltiVec instruction set allows operation on multiple bits within the 128-bit wide registers. This combination of new instructions, operation in parallel on multiple bits, and wider registers, provide speed enhancements of up to 30x on operations that are common in media processing.

ok?

Quote:
Evo ovak - sleek linije na macu su tek odnedavna pojava. IPod je napravio boom Appleu, prije toga je bila kita. Davno (nisam ja star nego sam ko klinac radio kod starog) sam radio na performi ((brijem 470 il tak nes) pripreme za plotanje i gluposti i nije bilo razlike laiku izmedju PCa i Maca, onda sam radio na G3 (powerPC - prelazak na risc cini mi se) - ista situacija...
Point being: Oko za lepo (osim za os) nije postojalo u toj mjeri - G5 je zvijer (vidio sam paralelni thread) za grafiku beyond any doubt. Ali glupo mi je da netko slijepo brani stav i nece cut za nesto drugo.


ovde ima previse za komentiranje ali ajde samo malo. ti si kao klinac radio ili prckao malo po performi, jer si recimo, bio klinac? a, zasto su oni imali performu? sto nisu radili na peecee-u?
Quote:
Power Architecture
IBM introduced the POWER architecture—a multichip RISC design—in early 1990. By the next year, the first single-chip PowerPC derivatives (the product of the Apple-IBM-Motorola AIM alliance) were available as a high-volume alternative to the predominating CISC desktop structure.

ja sam radio na Mac PowerPc 7100, to je bila ljubav na prvi pogled, nista nalik win 3.11, tada masovni OS.
kuciste i tada bilo bolje uredjeno od pc-jevog, imalo je za to vreme super liniju, sve je unutra bilo sredjeno i kompaktno, masina je bila izbalansirana i stabilna (out of the box).
Nikada PC i Mac nisu izgledali isto ni laicima ni ostalima! Nesto nalik na Mac-ov GUI, pojavilo se tek sa WIn 95. zbog backward compatibility sa DOS-om, ni danasnji OS of choice (XP), nema pravi desktop (radnu povrsinu), koja je koncept Mac-a od prvih dana.

mozemo ovako u nedogled ali ajde da ja stanem...

ja ne branim slepo nista, samo iznosim cinjenice, Mac je oduvek bio i bice graficka i dizajnerska masina, namenjena upravo tome.
opet, ne kazem da je pc shitty, on je evoluirao od word and number processing kompjuter u kompjuter za sve, zadrzavsi pritom nepotrebnu backward kompatibilnost, koja nije prednost nego mana.
mac je pravljen kao graficka radna stanica i tako se razvijao.
po stoti put, Mac je defacto standard za grafiku, dizajn, 3d i sl. ja to nisam rekao, tako govore fakti. personalne preference ovde nemaju nikakvu ulogu.
konacno stripe, nemoj kupovati maca i cuvaj svoju kantu, komplet sa strganom ledicom i otvorenim kucistem sa zicama na sve strane. Ako si ti hepi i ja sam. Ako ti tvoj pc radi ono sto ti treba, uzivaj..... Ne koristenjem mac -a propustas citav jedan koncept ali boze moj, ne moramo svi sve imati i znati. Mi (mac useri) imamo kult prema nasim masinama i ponosni smo time. Mozes cuti: I love my Mac, nkad I love my PC!

mir

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 28.04.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:
Apple je sve samo komercijalan ne.

da. a ja sam Petar Pan.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AKIRA wrote:
http://www.missingbite.com/

bolesno.....to mogu samo ameri.


onda nemoj kupiti.......

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
koskar wrote:
Apple je sve samo komercijalan ne.

da. a ja sam Petar Pan.


da sorry, je komercijalan ali ne alarmingly popularan i komercijalan kao pc ili harry potter.
radio sam paralelu sa poterom.u tom smislu nije komercijalan. inace apple je naravno out for the money..... i nije nista bolji od ostalih u igri,cak je i gori u puno stvari, overpricing to say no more...

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AKIRA wrote:
žuja je zak#rac!

koja glupost jebote!

momak, ako ti se debatira onda daj...
nemoj samo kontrirati i pljuvati da bi povecao post count...

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Guest






PostPosted: 28.04.2005 10:40    Post subject: Reply with quote

interesantno je da kada gledam portafolio mekovca nema niceg posebno od radova
2d/3d-a itd...toliko o dizajnu..

no..bilo kako bilo radio sam na g4 6mjeseci i na g5 2tjedna i nije mi sjelo brdo toga..
sve skace i leti kao da sam u nekom luna parku. ja volim clean & simple, xp drzim u clasic
mode, bez svih tih efekata.
koskar wrote:
momak, ako ti se debatira onda daj...
nemoj samo kontrirati i pljuvati da bi povecao post count...

koskar...ti si ponovno naceo ovaj topic, zar nije bilo dosta jucer?

trebalo bi zakljucati i ovaj topic.

sve u svemu mac je napravljen za glupe amere.....to je jednom rekao moj frend, dugogodisnji mekovac.
Back to top
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 28.04.2005 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Moj je veći, moj je dulji, moj može više...." Isuse, ko' djeca ste Smile Pretpostavljam da tamo prije ljeta ponovo možemo očekivati raspravu ovog tipa.......ne mogu vjerovati.

Zanima me samo jedno, čime se bave ponosni Mac useri sa ovog foruma, osim što čekaju da netko potegne temu ovog tipa i onda pišu traktate i hvalospjeve ( da se razumijemo Macovi su odlični strojevi.....i sam imam jednog Smile ), vade kojekakve statistike, benchmarke i ostalo. Da opet ne bude zabune, ima onih koji rade i šute Smile Takvi obično imaju i radove za pokazati, a ne fotkati svoj radni stol sa opremom od 100 000 eura...a rade vizitke Smile Naravno, bilo bi neobično da sa druge strane nema isto toliko PC fanatika koji hvale svoje "kante", što iz razloga jer su osjetili potrebu da se pohvale svojom nabrijanom i modiranom makinom, a što iz poriva koji neće priznati ni da im prste porežeš, a to je da je Mac, ruku na srce, lijepo za imati i na njemu raditi (samo nemaju para da si ga priušte, a i da imaju podsvjesno bi ga nabavili da zadovolje neke neispunjene želje ili da mogu postat fotke svog radnog stola Smile )

Moj prijedlog: nađite se na livadi, odigrajte graničara (navodno da je ponovo popularan Smile ) Pa ko' živ ko' mrtav Smile

Do sljedećeg topica inventivnog i intrigantnog imena "Mac ili PC - koji je bolji !!!???" , TYPE01.

Last edited by TYPE01 on 28.04.2005 11:00; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 28.04.2005 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

AKIRA wrote:
interesantno je da kada gledam portafolio mekovca nema niceg posebno od radova
2d/3d-a itd...toliko o dizajnu..

no..bilo kako bilo radio sam na g4 6mjeseci i na g5 2tjedna i nije mi sjelo brdo toga..
sve skace i leti kao da sam u nekom luna parku. ja volim clean & simple, xp drzim u clasic
mode, bez svih tih efekata.
koskar wrote:
momak, ako ti se debatira onda daj...
nemoj samo kontrirati i pljuvati da bi povecao post count...

koskar...ti si ponovno naceo ovaj topic, zar nije bilo dosta jucer?

trebalo bi zakljucati i ovaj topic.

sve u svemu mac je napravljen za glupe amere.....to je jednom rekao moj frend, dugogodisnji mekovac.


akira,
ja nikad nisam rekao da sam dizajner, jer nisam. mogu prepoznati dobar dizajn kad ga vidim.
ameri su glupi ali to ne znaci da je mac pravljen za glupe amere
samo ti i dalje drzi svoj xp, niko te i ne tera da switchash....

dosta mi je ovoga, nastavite bez mene...

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Strik3r



Joined: 20 Nov 2004
Posts: 65
Location: Bihac - Sarajevo. Stalna adresa: Internet.

PostPosted: 28.04.2005 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, ne mogu vjerovati. Opet me nema par dana, vi napisete sve i svasta, ali ovaj put ste bas unistili svaku mogucnost normalne rasprave. Bas ste bezze. Ovo je trebao biti normalan topic da pomogne meni i jos nekom drugom sa objektivnim pros i cons da se odluci ili ne odluci za mac ili pc, a ne utjerivanje svoje volje i svog stava nekom drugom.
Slazem se s Typom, bas ste djeca. Toliko.

_________________
Let loose the dogs of design
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Guest






PostPosted: 28.04.2005 10:56    Post subject: Reply with quote

moram primjetiti da su mekovci na mitriju specificni....

suradjuem sa 5 ljudi koji su mekovci, 3 dizajnera i 2 na grafickoj pripremi
nikada se nismo porijeckali ili isli duboko raspravljati o "mac vs pc"....uvijek
bi se zajebavali na racun oba stroja....

peace! Wink
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group