Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
News skripta sa komentarima
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 16.11.2003 17:25    Post subject: News skripta sa komentarima Add user to your forum ignore list Reply with quote

Treba mi enws skripta koja ce mi se integrirati sa phpBB-om i u njega pisati svaki news koji je objavljen na stranicama. Ovo mi treba zbog komentara. ISto tako skripta bi trebala prikazivati broj komentara na naslovnoj stranici i klikom na te komentare bi se otvorio forum gdje je skirpta zapisala vijest.

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 16.11.2003 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Okej. Ak pitas ovdje onda si vjerojatno pretrazio www.phpbbhacks.com i nisi nasao nista sto te zadovoljava.
E sad, sto tocno trazis?
a) nekog tko ce ti to napravit
b) smjernice i ideje kako to izvest
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 18.11.2003 11:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa konkretno trazim nekoga tko ima news skriptu koja ima takvu mogucnost. Jer vidio sam na puno siteova skripte koje rade bas to sta ja zelim. Neznam dali su napisane od autora stranice ili su skidate od nekuda no mislio sam da mozda netko od vas ima.

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 18.11.2003 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok. A pretrazio si www.phpbbhacks.com?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 18.11.2003 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Javi mi se na mail ante[et]vision-coders.net pa ćemo se dogovoriti. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 18.11.2003 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ok. A pretrazio si www.phpbbhacks.com?


Pa sta bi takva njuz skripta radila tamo?!

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 18.11.2003 21:37    Post subject: Re: News skripta sa komentarima Add user to your forum ignore list Reply with quote

Garfield wrote:
Treba mi enws skripta koja ce mi se integrirati sa phpBB-om i u njega pisati svaki news koji je objavljen na stranicama.


Garfield wrote:
Pa sta bi takva njuz skripta radila tamo?!

ako je to site koji sadrzi enhancemente za phpbb forum, onda mozda ima i skriptu slicnu onoj koju ti trazis.
Back to top
View user's profile Send private message
DeadKid



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 62
Location: The Source

PostPosted: 19.11.2003 07:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

News skripta za phpBB prava ne opstoji. U samom smislu su to skripte koje hvataju poste iz foruma i objavljuju ih na prvoj stranici. Ti trebš portalnu skriptu. Najbolja i najlakša za upotrijebu je smartor portal a zatim kada čeda izače pogotovo minerva.

_________________
Death is a moment of the truth and its a moment of death...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 19.11.2003 09:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@DeadKid: use the logic, luke Wink.

phpBB namjestis tako da samo administrator moze u tom dijelu foruma stavljat nove topice. Instaliras tu skriptu koja lovi topice i prve postove iz tog specijalnog dijela foruma i imas ovo sto garfield treba.
Po tvojoj logici je ljudska vrsta mogla sačekat da Dunlop izumi zračnicu pa da tek onda izumimo kotač. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 26.11.2003 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Konkretno nitko skoro nije uspio skuziti smisao moga posta. Moja skripta bi trebala pisati newse u enws.php van foruma a u isto vrijeme napisati te iste newse u neki topic na forumu, znaci isti news na news.php i na forumu, i da se broji broj odgovora i slicno.

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 26.11.2003 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Garfield wrote:
Konkretno nitko skoro nije uspio skuziti smisao moga posta.

da si ga napiso "konkretno" i precizno, onda bi mozda skuzili.

Quote:
Moja skripta bi trebala pisati newse u enws.php van foruma a u isto vrijeme napisati te iste newse u neki topic na forumu, znaci isti news na news.php i na forumu, i da se broji broj odgovora i slicno.

sad ti je jasno zasto se modificiranje i izrada skripti naplacuje. ako nema medju ponudjenim ono sto trazis, moras si sam napraviti ili platiti nekog da to radi. 100x sam ti reko na ICQ da ne fantaziras oko stvari koje ne mozes ostvariti. sad ti je kranje vrijeme da sam probas nesto napraviti. ostani na mi3iju i prati tutoriale koje ce doc (ukljucuju php i mysql) pa ces mozda sam slozit nesto.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 26.11.2003 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Garfield wrote:
Konkretno nitko skoro nije uspio skuziti smisao moga posta. Moja skripta bi trebala pisati newse u enws.php van foruma a u isto vrijeme napisati te iste newse u neki topic na forumu, znaci isti news na news.php i na forumu, i da se broji broj odgovora i slicno.

Svi su shvatili smisao tvog posta. Ti nisi shvatio smisao niti jednog replya.
Receno ti je da potrazis na phpbbhacks.com.
Samo ti trazis njuz skriptu. A to nije njuz skripta za forum, nego hack koji ce forum pretvorit u neki mini portal. A s druge strane, mozda ti samo treba njuz skripta sa mogucnoscu komentiranja svake pojedine vijesti, i ne trebas uopce forum?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 29.11.2003 00:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle nikakav portla i slicne pizdarije nisam rekao da hocu, rekao sam da hocu enws skriptu (phpnews, cutenews, fusionews) koja moze pisati postove na forum, i koja ce onda sve komentare pisati na forum i slicno.

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 29.11.2003 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ok.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 29.11.2003 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

d'oh! Brick wall Silenced Bang!

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 29.11.2003 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nemozes to bez asp-a napravit. stvarno

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 30.11.2003 21:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
ma nemozes to bez asp-a napravit. stvarno

a kaj se sad tebi desilo? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 01.12.2003 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
ma nemozes to bez asp-a napravit. stvarno

Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 01.12.2003 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
a kaj se sad tebi desilo? Smile


A tebi? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 01.12.2003 01:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
carr wrote:
ma nemozes to bez asp-a napravit. stvarno

a kaj se sad tebi desilo? Smile


emti kuzi
sporazumijevam se s covjekom na njegov nacin Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sh00le



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 22

PostPosted: 01.12.2003 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe...

Desilo im se to da su vidjeli Garfa i njegove bisere... Very Happy

ccc.. tako mladi, a već upropašteni... Cool
Back to top
View user's profile Send private message
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2003 02:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
njava wrote:
carr wrote:
ma nemozes to bez asp-a napravit. stvarno

a kaj se sad tebi desilo? Smile


emti kuzi
sporazumijevam se s covjekom na njegov nacin Smile

Embarassed Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DeadKid



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 62
Location: The Source

PostPosted: 02.12.2003 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaku...Ja ču u roku dva tri dana imati skrpt koji je potpuno to što trebaš...
Ujedinjuje sve šta bih ti trebal. News skripta koja je kompatibilna sa phpBB ali ne lovi postove iz foruma neg ima za to svoju tabelu u mySQL bazi. Još treba rada na njoj i nekoliko kozmetike ali če bit najbolja portalna skripta zasad (neče bi još kategorija newsa ali to če još bit nekd ali ne još sad).

Ima i dobrog alternativa. Na phpbb.pl (poljski phpBB) isto upotrebljavaju jedan tak CMS koji če u roku dva ili tri tijedna postati open source. Ona če biti bolja od moje jer imaš i artikle i svih ostalih mogučnosti Smile

Ali oboje skripti su van phpBB.
Nedaje se jih u phpBB (ili bilo kako si direktoriju dao ime) nego van direktorija u root sitea. Povezani su samo prek baze i to je sve Smile
Template češ si morat napravit na žalost sam kako sam to napravio i ja Smile
Tako moraim i reč da se anketa (poll) isto ne tiče foruma nego je integrirana u samoj skripti)

Sad ti preostane da počekaš.
Ili moju skriptu u dva tri dana ili onu sa phpBB.pl koja če biti realizirana u dva tri tijedna ali če biti mnogo bolja od moje.
Ti si na odluki.

_________________
Death is a moment of the truth and its a moment of death...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 25.01.2004 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo posto se neki prave pametni i pljuju moje pitanje i cijelokuonu ideju, ovdje imate bas to sto sam trazio ... http://forums.snation.co.uk/snn/

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 25.01.2004 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Svi su shvatili smisao tvog posta. Ti nisi shvatio smisao niti jednog replya.

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group