Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Like / dislike...
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 06.09.2003 10:12    Post subject: Like / dislike... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dajte nam neki povratni info o tome što vam se sviđa a što vam se ne sviđa na sajtu i ako može, kako bi se nešto moglo bolje.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cyberhrc



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 21

PostPosted: 07.09.2003 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dislike:
slonove koji mi brisu topic a ja se tak natrudio da ga srocim fino i kulturno Very Happy
glupi dropdown meni koji je ruzan jer je obican
linkove s backgroundom
manjak fade linkova > pale me Cool
nema plave boje Confused
debil smajlije na forumu

like:
sendivce koje sam papao sad
logo gore desno...svrs svrs.. ocu jos refleksije
faq > misc Very Happy
refleksiju mene u monitoru..sladak sam

pusa slonu koji mi brise postove Razz
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 07.09.2003 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Omaška, gadjao sam u glavu a pogodio topic ;). Bio si postao ko guest, sad je ispravljeno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojzi



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 19
Location: Zagreb

PostPosted: 07.09.2003 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ono new mi3dot forum napravi da ne bude flesh jer nemrem fino shift kliknut pa da mi se otvori u novom prozoru Very Happy

like:
bas je kul to sto ce sad izniknut nova ceta "mi3dot lajk" sajtova i moc cemo se puno novog i inovativnog dizajna nagledat buahahaha ivil smajl! Smile

_________________
Um je kao padobran, funkcionira samo kad je otvoren.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imaš gore desno ispod novih postova u forumu linkijaner 'to the forum...' pa shiftklikaj Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.09.2003 00:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/di-slike...

meni dojam kvare podnaslovi rubrika....
npr... imas news i onda ono ispod sta pise "da li znate za"
ili npr kod tutors ono "helping the world go round" - > previse su slova umuljana pa izgleda dost neuredno u odnosu na ostatak sajta...
povecat za 1px, mozda cak 2 will do... (barem pretpostavljam da bi trebalo)

e sad neznam jel to sfusano nabrzaka pa namjeravate promjenit il niste ni obracali paznju...

/slike
ostalo sve 5 (bar dok nesto opet ne ubode oko :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 08.09.2003 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgleda stvarno fantasticno,a bilo je i krajnje vrijeme da se napravi sajt Smile!A tebe E drzim za rijec,hocemo u flashu "protuavionac, reflektori po nebu, odbljesak munja na zgradama " Smile),pa da to bidne savrseno... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ono sto sam uspio pregledat je superkul!
Komp mi nesto nije flashfriendly, pa mu treba koja sekunda vise za load, al to je moj problem, kuish, ne!

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 08.09.2003 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

all is cool, možda da su neki hebačkiji smajliji i baš mi ne sjedi dobro na 640*480, to bi mogli možda srediti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2003 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za smajlije tesko, al za 640 rezu nije bed. Kupit cemo ti jednog zbukera koj ce ti redovno print skrinat i risajzat sajt ;).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.09.2003 18:55    Post subject: Re: Like / dislike... Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
...kako bi se nešto moglo bolje.


e, gledam malo ovaj fles heder... i sad kao grmi. al grmi iz samo jednog oblaka. e ja bi da grmi i onaj velki oblak iznad njega. mozeju i random grmit :)

eto... ak vam se da :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2003 19:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da se nama, samo se vama neće dat čekat učitavanje, jer s velikom grmljavinom sve ide gore za jedno +40kb :). Dodat cemo one reflektore i te drke, pa ce se manje vidit nedostaci grmljavine...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.09.2003 19:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ali onda je to opet samo jedna grmljavina :)
aj slozite meni sa velikom, meni se da cekat. stavi if $user=che da mi pljune veliku umjesto ove bebi :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dag



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 255
Location: ZG

PostPosted: 08.09.2003 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fenomenalno! Sve je super. Sto se tice ucitavanja uopce nije dugo (5-6 sek). Ajd stavite grmljavinu !!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kF



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 28
Location: Everything in it's right place

PostPosted: 08.09.2003 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uopce nije fora da admini imaju bijeli nick na forumu, to je prek00l. definitivno.
inace sjedni, pet.

_________________
ISMELLURINE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 08.09.2003 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grejt sajtic...nadam se da ce hans bit rapolozen za neke tutorialze u fotosopu Cool
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2003 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kf:

In the eyes of a ranger,
The unsuspected stranger
Had better know the truth of wrong from right,
Cuz the eyes of a ranger are upon you,
Any wrong you do he's gonna see,
When you’re in Texas look behind you,
Cuz that's where the font-color=#FFFFFF rangers are gonna be.

Mislim da je to kul.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zrco



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 11
Location: Abu Dhabi

PostPosted: 09.09.2003 06:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napokon! Bilo je krajnje vreme da se napravi dobar i funkcionalan sajt kao sto je ovaj. Sajta je odlican i slobodno mogu da kazem da je bez konkurencije kada je dizajn u pitanju. Sto se tice samog sadrzaja trebalo bi tu jos da se radi, ali je i ovako u redu. Moj predlog je da se galerija prosiri za jos jednu kategoriju, Application Skins (winamp skinovi, windows teme, WMP, mozilla splash...). Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 09.09.2003 07:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zrco wrote:
Napokon! Bilo je krajnje vreme da se napravi dobar i funkcionalan sajt kao sto je ovaj. Sajta je odlican i slobodno mogu da kazem da je bez konkurencije kada je dizajn u pitanju. Sto se tice samog sadrzaja trebalo bi tu jos da se radi, ali je i ovako u redu. Moj predlog je da se galerija prosiri za jos jednu kategoriju, Application Skins (winamp skinovi, windows teme, WMP, mozilla splash...). Cool


Dobrodosao Zrco u susjedluk Laughing Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 09.09.2003 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zdrale zrco :).

Dodana je kategorija. Ako ti se da slozit slucajno koji tutorial ili seriju istih ( :) ) o skiniranju, rado ćemo ih primit.

Također, ako bilo tko ima volje napravit neki content, neka mi se javi u private msg.

Pozdrav,
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zvone



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 160
Location: Zg

PostPosted: 09.09.2003 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma sve mi je super osim što moram skrolat i horizontalno na forumu na rezi od 1024×768, pa jebote koju rezu moram imat da bi mogao normalno gledat ovaj forum.

Popravljajte to odmah.

_________________
Odin's descendant
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 09.09.2003 11:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sredjen tj. maknut horizontalni skrol na 1024x786.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

like : zasad gotovo sve


dislike :

forum hrvatski. note : citiraj ? uredi ?

jebote, prvi put kad sam to vidio koda sam na svahiliju nes procito, fakat nisam kuzio cemu to sluzi :)

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 09.09.2003 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
forum hrvatski. note : citiraj ? uredi ?

jebote, prvi put kad sam to vidio koda sam na svahiliju nes procito, fakat nisam kuzio cemu to sluzi :)


Mozda je vrijeme da krenes u tu večernju školu 8) .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neoj ti mene, ja idem opet na prvu godinu na faxu !

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group