Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Like / dislike...
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2003 00:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lajk:
-sto smo fajnli dobili nesto ala elitesecurity.org,
-sto polako ovo mjesto postaje jedini centar neceg kvalitetnog sto se desava u .hr,
-sto polako izlazite iz okvira polu-privatne onanije (ovo je pozitivno)
-sto sve ovo kikz ass

dislajk:
-sto mi se browser oteli dok ucita sve ove dizajnerske drkalice Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 11.09.2003 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ej Kliker....ARTETURIJEN....Prc, moje Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2003 00:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

m?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 11.09.2003 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ono, pikulanje...arterujien...da prevedem, slazem se s gore navedenim Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2003 13:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha,...ma okej,....kul&najs Smile
al' mi jos ni' bistro sto znaci to arterujien
ja sam ko' klinjo igr'o franjice,...al ne znan ni sam kako&zasto nazvaše me kliker,...pa tako ostalo. ....
Confused
p.s. ma znam, samo se pretvaram.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 11.09.2003 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zdravo Smile
drago nam je da ti se svidja Smile
aj pliz samo ocisti mailbox (@huknet), jer se nas krca nepotrebno s tvojim undeliverable mailovima jerbo ti je quota full Wink

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
G2xE



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 9
Location: Zg

PostPosted: 11.09.2003 13:55    Post subject: Dragi Piko Bodljić Add user to your forum ignore list Reply with quote

Joj ma sve je super! Sve sve! Al meni ko da malo štekenzi registracija na samom sajtu?! Upišem, stisnem pa neće. A htjelo je maloprije. A sad neće. :(
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 11.09.2003 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'bem mu misha,...sad sam isljucio notify,..nece vise bit spama:]
meni sve kul sljaka,....malo doma cupka jerbo je modemska veze, ali ovdje @work, radi ko zmaj

Last edited by kliker on 11.09.2003 14:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sh00le



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 22

PostPosted: 11.09.2003 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovak...
Ne znam kam ovo spada, ali gdje su nestali oni divni i krasni tutorijali koji su prije bili na mi3ju?!

Sad vidim samo jedan i na taj ne mogu doći (ne znam da li je to bug ili feature)..

Još ena stvar..
Na vijestima bi bilo dobro da piše i ime na stranici, a ne da moraš ići na image pa da dobiješ ime..

E to dislike za sada..

ostalo volem ko da je moje.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 11.09.2003 14:17    Post subject: Re: Dragi Piko Bodljić Add user to your forum ignore list Reply with quote

G2xE wrote:
Joj ma sve je super! Sve sve! Al meni ko da malo štekenzi registracija na samom sajtu?! Upišem, stisnem pa neće. A htjelo je maloprije. A sad neće. Sad

Daj detaljnije, jel jos uvijek stekenzi? Kaj tocno nece? Jel ispise neku gresku? Details please Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 11.09.2003 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sh00le wrote:
Ovak...
Ne znam kam ovo spada, ali gdje su nestali oni divni i krasni tutorijali koji su prije bili na mi3ju?!
Sad vidim samo jedan i na taj ne mogu doći (ne znam da li je to bug ili feature)..

Stari tutori ce bit online very soon... Trenutno smo u beti jelte, sto se i vidi Smile
Sto znaci da ne mozes doci na taj jedan? Klikni mu na naslov... jos samo je problem sto treba u directoryindex dodat i index.htm, sto ce da bude sredjeno Smile

Quote:
Još ena stvar..
Na vijestima bi bilo dobro da piše i ime na stranici, a ne da moraš ići na image pa da dobiješ ime..

Meni se nekak cini da ime nije bas tak bitno, vec sadrzaj, naravno ne sad u beti, nego kad stvar krene za ozbac Smile
Quote:
E to dislike za sada..
ostalo volem ko da je moje.. Smile

Thx, i mi tebe voljemo ko da si naš Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
G2xE



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 9
Location: Zg

PostPosted: 11.09.2003 14:32    Post subject: Re: Dragi Piko Bodljić Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Daj detaljnije, jel jos uvijek stekenzi? Kaj tocno nece? Jel ispise neku gresku? Details please :)


Ma nije me htjelo ulogirat, upišem sve, stisnem i samo rifreša sajt ali me ne ulogira. Sad sam se odlogirao sa foruma i sad mi tam radi. A brijem i tu :) Oke je sad, fala stlicek:)

Čujemose, vidimpčele!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 13.09.2003 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

as of jucer, na njuzima pise i ime autora njuza
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 26.10.2003 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

#d like
Arrow Zašto se na forumu ne može kliknit na avatar pa da ti otvori profil osobe..

site roxa...
keep on workin` `n` stuff..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.10.2003 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa imas gumb "profil" 4cm zracne linije od avatara :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 26.10.2003 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikako ne mogu do tutorijala..nece i nece...klik i nista!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 26.10.2003 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuj neznam, meni radi ko zmaj.
close browser > diskonekt > restart komp > konekt

valjda ce radit onda, nekad je komp glup jebga
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 26.10.2003 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma pokusala sam vec 100 puta i sa posla i od doma..i uopce ne kuzim zasto nece..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 26.10.2003 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
ma pokusala sam vec 100 puta i sa posla i od doma..i uopce ne kuzim zasto nece..


imas neki popup blocker?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 26.10.2003 17:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ne...koliko znam..ali znas mene..ja nikad nista neznam tocno:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 26.10.2003 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
pa ne...koliko znam..ali znas mene..ja nikad nista neznam tocno:)


hehe :) ajd da vidimo dalje... da li ne mozes uopce doc do popisa tutoriala ili mozes vidjeti popis ali nista se ne desava kad kliknes na neki tutorial?

ukoliko je ovo drugo, browser ti iz nekog razloga ne zeli otvoriti popup window... tome je najcesce razlog neki od popup blockera kojih ima jako puno :\
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 26.10.2003 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjerojatno rjesenje ovog misterioznog problema glasi: klik na subjekt tutoriala. Sfiksat cemo izgled popisa tutoriala slijedeci tjedan - zbunjujuc je malo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 26.10.2003 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Vjerojatno rjesenje ovog misterioznog problema glasi: klik na subjekt tutoriala. Sfiksat cemo izgled popisa tutoriala slijedeci tjedan - zbunjujuc je malo.

True. Treba to malkice preslozit.
A za slucaj da nije to, onda mozda ima iskljucen javascript? Iako sumnjam Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 26.10.2003 21:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Vjerojatno rjesenje ovog misterioznog problema glasi: klik na subjekt tutoriala. Sfiksat cemo izgled popisa tutoriala slijedeci tjedan - zbunjujuc je malo.


Je...to je! nije mi to palo napmet..pa da..malo zbunjuje..ili bar mene je:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 26.10.2003 22:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
pa imas gumb "profil" 4cm zracne linije od avatara Smile

Smile ma znam...samo sam mislija da bi ovako bilo jače... nevermind..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group