Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Apple Cinema 20"
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djipster
Guest





PostPosted: 04.05.2005 10:34    Post subject: Reply with quote

ja si brijem ubost cinemu ipak....
al jucer mi je i maticna vrisnila na piceku pa sad neznam kajbi???
moram jos memorije i grafuklju neku...
e kad smo kod grafulje...jelč imate neku ok preporucit da je ok a da nije preprepreskupa...
i da ima DVI iza tak da mogu cinemu stavit...
radim uglavnom DTP, illustrator i PS...

tnx
Back to top
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 04.05.2005 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nvidia 6600gt

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 04.05.2005 12:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo vidim novu cijenu cineme (20) 7159,00 sa pedeveom...triba izbit jos nekih 3-5% skonta i to je oko 6900,00...nije lose.

al 23 je i dalje skupa, oko 13000 sa pedeveom...bolje dvi 20ice...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 04.05.2005 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
evo vidim novu cijenu cineme (20) 7159,00 sa pedeveom...triba izbit jos nekih 3-5% skonta i to je oko 6900,00...nije lose.

al 23 je i dalje skupa, oko 13000 sa pedeveom...bolje dvi 20ice...


definitivno

jedino, dvi 20ice i dalje nisu HD compliant, a jedna 23ica je...

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 06.05.2005 09:56    Post subject: Reply with quote

jurka wrote:
nvidia 6600gt


Sad
mora bit agp...
jel bolje tu uzet agp ili radeonku 9800pro agp?
Back to top
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 07.05.2005 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a xerox? malo cudna firma za monitore ali 'XA7-19i' (nije 20' 16/9... ali po specifikaciji rox) (3300kn sa pdvom u www.zagria.hr)
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 07.05.2005 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.cdr wrote:
a xerox? malo cudna firma za monitore ali 'XA7-19i' (nije 20' 16/9... ali po specifikaciji rox) (3300kn sa pdvom u www.zagria.hr)


bojim se da je to potpuno druga klasa/kategorija monitora, pa usporedba sa 20"-nim dellom i appleom nema baš previše smisla...
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 07.05.2005 17:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolji je od 19" della...
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.05.2005 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stigo monitor!1!11
Prvi komentari:
- hijebote kolko mjesta ima na 1680x1050 rezi Smile
- ostrina odlicna, nema refleksija nikakvih, overall osjecaj mnogo fin, nisam primjetio broken pixele i slicno...
- kad dodjem doma cu ga spojit kaxe spada, stelat sliku, tjerat mak na konac i tome sl Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 31.05.2005 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, upravo sam potrošio 2 sata pokušavajući otkriti zašto mi se spajanjem novog monitora doma cijeli komp blokao komplet. CPU usage na 100% non-stop, ne jebe petdevet.

Uglavnom, problem je bio u tome što sam uzeo oba nova kabla (jedan analogni vga, drugi dvi) koja su došla s novim monitorom, i dvi-em spojio novog della, a vga kabel (isto dellov dakle) sam upiknuo u stari IBM P260 - kobna greška d'oh!
Izgleda da se oba kabla cijelo vrijeme natječu koji će biti primarni display. Ili nešto takvo. Naravno da to piše u FM-u, koji ja nisam RT-ao komplet, nego samo preletio Smile
IBM sam kasnije upiknuo sa njegovim originalnim kablom, i sve opet po starom radi kako spada Smile

BTW, sa dellom ovim ne dolazi nikakav hard-copy manual, nego samo html verzija na cd-u - minus.

Budući da sad lijevo vrtim 1600x1200, a desno 1680x1050 - malo mi čudno. No, vidjet ću kako će biti kroz dan-dva... Ali sviđa mi se višak prostora svakako Smile

Još nešto, jel zna netko da li je moguće enableat clear type samo na jednom displayu, a na drugom ga isključiti? Ako nije, to je imho definitivno nešto o čemu bi MS trebao razmisliti kao opciji unutar cleartype tunera ili još bolje os-a - ako ne MS, onda netko možda može i neku lovu zaraditi ako napiše softverčić koji bi to mogao kontrolirati - ako je moguće uopće... Jer, cleartype na crt-u je katastrofa - s ovim tunerom se da malo stvikat, al nije to to... Ne želim ga na crt-u.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 01.06.2005 00:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
BTW, sa dellom ovim ne dolazi nikakav hard-copy manual, nego samo html verzija na cd-u - minus.

cuvajmo okolis Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group