Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
posvojite macu!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.05.2005 10:26    Post subject: posvojite macu! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeli li netko udomiti preslatku macu? Stara je oko 2-3 tjedna, frendica ju je nasla odbačenu uz cestu u najlonskoj vrecici (kakvih kretena ima :((( ). Ona je ne moze zadrzati jer ima psa, a mene nema po cijele dane doma i, nazalost, ne mogu voditi brigu o njoj :(

Ukoliko volite životinje, a imate želje i i mogućnosti prihvatiti ovo preslatko stvorenje javite se na che [AT] unpljugged [DOT] com, na privat message ili ovdje.



_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 09.05.2005 11:45    Post subject: Reply with quote

samo bih se nadovezo...
cura moja ima 4 macica doma tocne starosti ko i ova gore...
i sve su crne crne crne boje...
potpuno su crne...
2 zenke i 2 muzjaka cekaju na udomitelje...pa ak neko oce nek se javi na....
ivan.dilberovic@zg.htnet.hr


PLIIIIZ...

vrsimo DOSTAVU u zagreb Smile
Back to top
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 09.05.2005 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

......ebeno bi ti volio pomoći, ali imam 2 mačke i psa tako shit.......ali ova maca mi je stvarno preslatka........raspitat ču se okolo ........ali stvarno moram reći da mi je drago što ima takvih ljudi poput tebe i tvoje frendice jer stvarno mi je žao tih odbačenih životinja(još u najlonskoj vrečici(koji kreten-odmah bi ga upucao Evil or Very Mad )....tako da ču se raspitati i ljudi ako netko ima mjesta i vremena za udomljavanje aj javite se životinje su stvarno super prijatelji i životno iskustvo............
pozdrav i bravo che.UP
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 09.05.2005 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uuu, bi moja seka, ali imamo psa i u stanu smo Sad
maca je 2 cute!! Smile

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 09.05.2005 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

probaj na forumima s kućnim ljubimcima.. Smile)
sretno..

a za idiota koji ju je stavio u kesicu - nek tebe tako ostave idiote.. [sorry, al sam morao..]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 12.05.2005 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP...jeli ti se ko javio,jeli maca udomljena........... ja nikog pametnog nisam uspio naći Sad Sad .........zanima nas tako daj "keep us posted".........
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 12.05.2005 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nope, nitko:( jos je kod frendice... njezin pas ju cuva :) navecer cu znat nesto vise, ne znam jel ona koga nasla u medjuvremenu...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 12.05.2005 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK Hvala. Sad Kepp us posted!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 12.05.2005 19:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo sam kupio psa, sad imam psa i tri macke.
ja sam kul. Cool

anyways, jeste probali na hr.soc.tvojgrad ili hr.*.kucni.ljubimci?

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.05.2005 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima netko ovdje macku u stanu? kak to je?
ja u karlovcu imam 2 macke, ali u kuci,
neznam kak bi bilo da imam macku u stanu, jel nju treba pustat van iz stana?, i bed mi je kad odem u karlovac sta ce ona sama jadna preko vikenda u stanu

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 13.05.2005 08:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ima netko ovdje macku u stanu? kak to je?
ja u karlovcu imam 2 macke, ali u kuci,
neznam kak bi bilo da imam macku u stanu, jel nju treba pustat van iz stana?, i bed mi je kad odem u karlovac sta ce ona sama jadna preko vikenda u stanu


Da moja cura ima mačku u stanu, nije to veliki problem mačka se može naučit da bude u samo stanu i obavlja nuždu u svoj pjesak i nemora ići vani ili ju možeš naučit puštat van i da živi u kući njoj je stvarni svejedno.......ona se prilagođava bilo gdje jedino moraš malo pazit na zavjese i na neke stvarćice jer kad je mala razigrana je pa radi svakakve gluposti....kasnije kada odraste je jako mirna.Mačke su inače vrlo čiste životinje.
A ovo kad odeš u karlovac ,jebiga neznam..... znam da mačka može preživjet (ako joj ostaviš klopu) 24 sata bez tvoje pomoći ali tek nakon što odraste kao malu je nesmiješ ostavljati.......neka ti je cura ili frendica ili prijatelj nahrani oona se nauči obavljati nuždu u svom "WC-pjesku" tako što se tiče toga nemaš problema......... Smile
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 13.05.2005 20:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
A ovo kad odeš u karlovac ,jebiga neznam..... znam da mačka može preživjet (ako joj ostaviš klopu) 24 sata bez tvoje pomoći ali tek nakon što odraste kao malu je nesmiješ ostavljati.......neka ti je cura ili frendica ili prijatelj nahrani oona se nauči obavljati nuždu u svom "WC-pjesku" tako što se tiče toga nemaš problema......... Smile
pozdrav

ma da, al nemam nikog kome ju mogu ostavit (tipa susjed i to), a nemogu stalno nekog tlacit da se brine za moju macku. a i brijem da joj je ruzno kad je sama. sve bi mi to ispalo ko mucenje jadne zivotinje tako da vjerojatno nis Sad

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 13.05.2005 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
i bed mi je kad odem u karlovac sta ce ona sama jadna preko vikenda u stanu


čim ti makneš macka ce tulum napraviti, ulaz slobodan Laughing Laughing Laughing

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 15.05.2005 02:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heheeeeeee
luda maca bas je su-weet!

ne mogu posvojit kad vec imam jedno prase od macke

link na prase (macku)

tu je jos mali, al sad je vec ohoho veci

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 22.05.2005 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP...zanima me jeli tko uzeo macu?niš ne govoriš....... Sad
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 22.05.2005 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
che.UP...zanima me jeli tko uzeo macu?niš ne govoriš....... :(
pozdrav


sorry, bio sam uvjeren da sam javio :)
uzela ju je jedna cura iz pet centra u heinzelovoj :)

ovdje ima par slika koga zanima (slikano prije nego je otisla:) - http://che.unpljugged.com/maca/

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 22.05.2005 20:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://che.unpljugged.com/maca/IMG_0326.jpg

Awww Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 23.05.2005 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
http://che.unpljugged.com/maca/IMG_0326.jpg

Awww :)


pussy licking doggy style :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 23.05.2005 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

EEE hvala Bogu super da ju je netko uzeo ,sad mi je pao kamen sa srca... Smile .......slike su fantastične ....baš sam si sejvao onu s psom........... Smile
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 23.05.2005 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://che.unpljugged.com/maca/IMG_0342.jpg

bolesna slika. šta ste mu radili jadnom tamo? :) onak...kao da se mu gura duda na silu i tip se guši i onda umre.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group