Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Threadless T-shirts?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
idraganj



Joined: 24 Oct 2003
Posts: 40
Location: Karlovac

PostPosted: 09.05.2005 13:42    Post subject: Threadless T-shirts? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel ko od vas naručio od njih. Kako to ide? jel onda još platiš poštarinu ili Question

www.threadless.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 09.05.2005 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kliknes, narucis Smile
Postarina za jednu majcu ti je $8, za dvije $11 itd.
Uglavnom, to jos sve vidis prije nego li platis.

Ja svako malo narucujem, imam ih vec jedno desetak. Fascinira me kak uspiju stic za 3-4 dana Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
idraganj



Joined: 24 Oct 2003
Posts: 40
Location: Karlovac

PostPosted: 09.05.2005 14:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Kliknes, narucis Smile
Postarina za jednu majcu ti je $8, za dvije $11 itd.
Uglavnom, to jos sve vidis prije nego li platis.

Ja svako malo narucujem, imam ih vec jedno desetak. Fascinira me kak uspiju stic za 3-4 dana Smile


Znači tak.Hvala.
A koju veličinu uzmeš. Kojih si dimenzija da otprilike mogu procijenit veličinu za sebe Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 09.05.2005 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

idraganj wrote:
lekke wrote:
Kliknes, narucis Smile
Postarina za jednu majcu ti je $8, za dvije $11 itd.
Uglavnom, to jos sve vidis prije nego li platis.

Ja svako malo narucujem, imam ih vec jedno desetak. Fascinira me kak uspiju stic za 3-4 dana Smile


Znači tak.Hvala.
A koju veličinu uzmeš. Kojih si dimenzija da otprilike mogu procijenit veličinu za sebe Smile


27 godina, smedje oci i crna kosa - dakle, uzimam XL Smile

ma velicine su ti otprilike tu negdje kao i kod nas. nije ono ko da narucis Firefox logo majcu sa mozilla.org, uzmes XXL i dobijes majcu napravljenu od 25 metara kvadratnih materijala... ta bi i na full hokejaskoj opremi bila covjeku do koljena

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
idraganj



Joined: 24 Oct 2003
Posts: 40
Location: Karlovac

PostPosted: 09.05.2005 16:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:


ma velicine su ti otprilike tu negdje kao i kod nas. nije ono ko da narucis Firefox logo majcu sa mozilla.org, uzmes XXL i dobijes majcu napravljenu od 25 metara kvadratnih materijala... ta bi i na full hokejaskoj opremi bila covjeku do koljena


Znam da te davim al šta je s onih preko 20 baksa kojih bi mogo platit zbog carine?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 09.05.2005 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa, ja ne znam nikoga tko je jos platio carinu na threadless majce, a imam drugara koji je i po 3 odjednom narucivao

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 09.05.2005 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uzimo, brzo stiglo, carinu nikad platio...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
*leja*



Joined: 08 Apr 2004
Posts: 27

PostPosted: 11.05.2005 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi si isto nest narucila ali me malo brine sigurnost tih on-line transakcija... a i koga god pitam svi su nekako skepticni prema takvoj vrsti shoppinga Sad

pa bi me zanimalo kolko je to sigurno? vidim dosta vas je vec uzimalo majce...jel kupujete jos sta osim majca? i jel tko ikad imao loshih iskustava? ili znate za nekog ko je...

Confused

plizzz
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 11.05.2005 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja vise kupujem po netu nego po gradu Smile
U zadnjih 5 godina vjerujem da imam preko 500 online transakcija.

Nevjerojatno puno ljudi se boji kupovine online, s izgovorom "ukrast ce mi broj kreditne" i sl. Pa sto da i ukradu. Credit card fraud je jedan od najgorih zlocina i dovoljno je da pravi vlasnik kartice kaze "ja to nisam narucio i ja to necu platit" pa da se pokrene istraga i nadje krivac, koji ce itekako biti sankcioniran. A od zloupotrebe necije kreditne se ne mozes sakriti.

(usput, nikad nisam imao nikakvih problema)

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 11.05.2005 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja isto razmisljam da uzmem neku majicu, ali me zanima nacin placanja - jel' ja to placam kad mi donesu pred kucu ili kako? Sorry ako je debilno pitanje, doh Smile.

E da, moze netko staviti neke slicne linkove kao threadless, iskustva ako ste uzimali kod njih, brzina dostave, cijene, ...? Vidio sam dosta njih, ali neka se ovdje nadje na jednom mjestu Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 11.05.2005 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod threadlessa platis online, i stize ti postom u par do tjedan dana...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 18.05.2005 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol meni evo dosle 3 majice i lijepa svota od carine (: 330 kn majice a carina + pdv 200 kn.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 18.05.2005 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kako naruciti majicu sa sajta koji nema dostavu u hrvatsku ili sloveniju tipa www.defunker.com ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 26.05.2005 14:36    Post subject: Reply with quote

Jel tko naračivao sa stolen shirts? http://www.stolenshirts.com/

Strah me samo te poštarine i neam pojma za veličinu, dali će mi "L" biti malo ili "XL" veliko :(
Back to top
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 26.05.2005 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa pogledaj ne threadlessovoj stranici koliko su veličine za s,l,xl?
kaj nije to po stanardima?
btw: ja naručio sa threadlessa crvenu sa brojem 3 i smeđu sa nekim duhom u tijestu Very Happy
woo hoo, sve skupa 29 baksa, 9 baksa poštarina Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 26.05.2005 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:
crvenu sa brojem 3

Svi nest' imaju tu majicu Wink...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 26.05.2005 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:
btw: ja naručio sa threadlessa crvenu sa brojem 3 i smeđu sa nekim duhom u tijestu Very Happy


a nije ti to duh, nego obični čovječuljak

gingerbread se obično radi u tom obliku... kaj nisi gledao Shreka? Smile

to mi je osobno jedna od najoriginalnijih majci tamo...

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 27.05.2005 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Pekx wrote:
btw: ja naručio sa threadlessa crvenu sa brojem 3 i smeđu sa nekim duhom u tijestu Very Happy


a nije ti to duh, nego obični čovječuljak

gingerbread se obično radi u tom obliku... kaj nisi gledao Shreka? Smile

to mi je osobno jedna od najoriginalnijih majci tamo...


gle fakat, oni kolačići Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 27.05.2005 16:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cek ako majica dodje nekih 10$ kolko mi onda sve ukupno naplate? sto je uracunato u to?

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 27.05.2005 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pogledaj cca 5 postova iznaaad¨ (:

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 28.05.2005 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a, da...
thnx.

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
djipster
Guest





PostPosted: 30.05.2005 18:35    Post subject: Reply with quote

koji q?
pa sad mi stisnili carinu na 2 majice 180 kn Sad
anblivbl...
pa za te novce sam mogo otic tam po majicu u ameriku prvim razredom!!!
gaddemit...sveskupa racun 41$ + 180 kn carina Sad
issss....
brijem da je to kraj shoppinga za mene s neta...
bar kaj se majica tice...
Sad


jel postoji neki nacin da se izbjegne ta carina???
mislim pa to su obicne 2 majice Sad
svatio bi da se radio o autu ili monitoru il necem tak...
al 2 komada tkanine Sad
Back to top
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 30.05.2005 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djip... mozda ironicno, ali welcome to croatia Smile
stvar je u tome da ako nasi carinici vide kutiju 1x1x1m, naplatit ce je vise nego 10x10x10cm
iako je prva puna piljevine, a druga zlata Smile

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 30.05.2005 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
gaddemit...sveskupa racun 41$ + 180 kn carina Sad
issss....


to i meni digne zivac nekad!

Ali koji K? Pa 41$ nije preko 300kn - ne deru za to - meni su svaki put preko 300 oderali (a za knjige nikad - makar bilo 100+$)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.05.2005 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakva carina brate? btw. to ti je pdv. carina je 10kn.
ja sam narucio sa par ducana i nikad nisam placao porez. (ni na majce ni na knjige)

koi shop?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group