Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
natjecaj za izradu loga ecs
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
loureed



Joined: 10 May 2005
Posts: 2

PostPosted: 12.05.2005 07:44    Post subject: natjecaj za izradu loga ecs Add user to your forum ignore list Reply with quote

U jucerasnjem vecernjem listu objavljen je natjecaj firme koja se bavi (valjda) prodajom i održavanjem komp. sistema. Firma se zove eurocomputer systems, adresa im je www.ecs.hr, ali je ne uspjevam otvoriti. Prva nagrada je mislim 17,000 Kn, postoje i druga i treca nagrada

sretno!
Back to top
View user's profile Send private message
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 12.05.2005 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.ecs.hr/ecs/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 12.05.2005 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.ecs.hr
stavio si zarez na kraju linka, meni otvara....

svaki autor moze sudjelovati s najvise 3 rada
-

rok predaje do 28.5.2005. (salje se u papirnatom obliku)

I nagrada 17.000 kn
II nagrada 11.000 kn
III nagrada 7.000 kn

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.05.2005 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je sadašnji odličan.
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 12.05.2005 10:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

može se i bolje!

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 12.05.2005 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
meni je sadašnji odličan.


Meni je odvratan

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
loureed



Joined: 10 May 2005
Posts: 2

PostPosted: 12.05.2005 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jucer jedno vrijeme nisu bili na mrezi. Na stranici se moze skinuti dokumentacija na 8 str. u pdf-u.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 12.05.2005 17:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tommy wrote:
tRC wrote:
meni je sadašnji odličan.


Meni je odvratan


ne znam koliko možeš shvatiti, ali taj dizajn je osmišljen kada si ti imao 4 godine
on je svoju funkciju ispunio savršeno, nadajmo se da će novi isto tako trajan biti..
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 12.05.2005 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jo. evo mene da upadnem... kakav je to "slijepi tisak" ili kak pise u propozicijama, "simulacija slijepog tiska"?
thx
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 12.05.2005 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.iC wrote:
jo. evo mene da upadnem... kakav je to "slijepi tisak" ili kak pise u propozicijama, "simulacija slijepog tiska"?
thx


to ti je ono kao embossed, utisnuto u površinu papira tao da se oblik (slova ili bilo što drugo) malo izdigne...kao recimo "plitki reljef" ...

ne idu me riječi danas...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
2borg



Joined: 12 May 2005
Posts: 1

PostPosted: 12.05.2005 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
Tommy wrote:
tRC wrote:
meni je sadašnji odličan.


Meni je odvratan


ne znam koliko možeš shvatiti, ali taj dizajn je osmišljen kada si ti imao 4 godine
on je svoju funkciju ispunio savršeno, nadajmo se da će novi isto tako trajan biti..

tRC, Correct Me If I'm Wrong, al nije dizajn nastao prije 10 godina, pa ovo sto pricas IMHO nije bas opravdano Sad
al mozda ti mislis na dizajn weba?
Back to top
View user's profile Send private message
.iC



Joined: 04 Nov 2003
Posts: 109
Location: vz

PostPosted: 12.05.2005 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@grzzi : thx
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 13.05.2005 07:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2borg wrote:
tRC wrote:
Tommy wrote:
tRC wrote:
meni je sadašnji odličan.


Meni je odvratan


ne znam koliko možeš shvatiti, ali taj dizajn je osmišljen kada si ti imao 4 godine
on je svoju funkciju ispunio savršeno, nadajmo se da će novi isto tako trajan biti..

tRC, Correct Me If I'm Wrong, al nije dizajn nastao prije 10 godina, pa ovo sto pricas IMHO nije bas opravdano Sad
al mozda ti mislis na dizajn weba?

istina, nastao je prije 14 godina. i od onda je bilo promjena ali vise manje nebitnih.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 13.05.2005 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja moram priznat da je meni logo ok, po postovima bi zakljucio da se radi o uratku MC Poseidona Very Happy (gdje je taj lik?) al fakat mi se cini ok.
Mozda malo ne pase nameline ispod ali ok.
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 05.06.2005 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jeli mozda netko zna rezultateza ECS,trebali su izac danas ili jucer u vecernjem listu?

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 05.06.2005 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i mene zanima..?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 05.06.2005 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, ja imam dokumentaciju od natjecaja tu pred sobom, ali nigdje ne pise da je trebalo biti objavljeno danas ili jucer... ?

Otkud informacija?
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 05.06.2005 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

corea wrote:
Hm, ja imam dokumentaciju od natjecaja tu pred sobom, ali nigdje ne pise da je trebalo biti objavljeno danas ili jucer... ?

Otkud informacija?


nemam dokumentaciju ispred sebe ali koliko se sjecam receno je da ce rezultati biti objavljeni
7 ili 8 dana od zakljucenja natjecaja,a natjecaj je bio zakljucen 28.5.05

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.06.2005 18:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
corea wrote:
Otkud informacija?
...natjecaj je bio zakljucen 28.5.05


Kriva informacija Smile

Do 4.06. je bio natjecaj - produzili su ga zbog produzenog vikenda na kojeg nisu raunali...
Back to top
View user's profile Send private message
corea



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 133
Location: zg

PostPosted: 05.06.2005 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
corea wrote:
Hm, ja imam dokumentaciju od natjecaja tu pred sobom, ali nigdje ne pise da je trebalo biti objavljeno danas ili jucer... ?

Otkud informacija?


nemam dokumentaciju ispred sebe ali koliko se sjecam receno je da ce rezultati biti objavljeni
7 ili 8 dana od zakljucenja natjecaja,a natjecaj je bio zakljucen 28.5.05


A-a. Tjedan dana nakon "zavrsetka rada Ocjenjivacke komisije" ... a to moze bit kad oces Smile Uostalom, ako si poslao postom s recimo Palagruze Smile , tesko je tempirat da dodje tamo bas na deadline, ili prije... obicno tu vrijedi postanski zig kao dokaz da si poslao prije isteka roka.
Back to top
View user's profile Send private message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 06.06.2005 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znači, rezultati bi mogli biti 13.-og, u idući ponedjeljak...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.07.2005 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zna li netko jesu li objavljeni rezultati ?
jer web im izbacuije samo ovo,
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 09.07.2005 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
zna li netko jesu li objavljeni rezultati ?


Ne znam za rezultate ali natjecaj je gotov (from what I can tell)...

Receno mi je da su svi koji su ispali dobili obavijest, ja sam slao mail
jer nisam dugo dobio odgovor. Bila su 3 kruga odbacivanja i finalnih 5
- ja sam dosao u tih 5 ali popusio. Nisam vidio konacne rezultate ali
mislim da se radi o nijansama.

Bilo je dosta studija i agencija koji su slali rjesenja (sve skupa je bilo
60ak ponudjenih rjesenja) tako da sam i prilicno zadovoljan rezultatom
- a imao sam feeling da ce bit nagrada (kad mi je zena cestitala via mail
da sam u tih 5 ostao)...

Oh well, vise srece drugi put...
Back to top
View user's profile Send private message
sreca02



Joined: 22 Sep 2004
Posts: 34

PostPosted: 12.07.2005 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok, daj pokazi svoj prijedlog, bas me zanima. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Robart



Joined: 21 Aug 2004
Posts: 84
Location: Zagreb

PostPosted: 18.07.2005 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa stripe, nas dvojica imamo istu pricu, moj rad je takoder usao u tih pet izabranih, i takoder kao i ti sam popusio :(,

mogu napomenuti da je bilo u samom natjecaju propusta, kako od roka predaje radova, tako i oko datuma kada su nam javili rezultat (trebalo im je vise od 3 tjedna da odluce za 3 rada izmedu izabranih 5).

osobno, najvise mi se nije svidalo to sto natjecaj nije bio tajan sto znaci da je na neciji sud moglo utjecati ime studija ili agencije koje su sudjelovale na natjecaju jer nekima je vazniji potpis nego li izgled.

no, mozda samo iz mene izlazi frustracija sto od izabranih 5 ja nisam bio medu 3 nagradena.

jos bi najbolja fora bila kad bi se javio i treci ovdje koji ima istu pricu kao stripe i ja, hahahaha :))))
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group