Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
"Mediteran kakav je nekad bio"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cole



Joined: 19 May 2005
Posts: 1

PostPosted: 19.05.2005 14:23    Post subject: "Mediteran kakav je nekad bio" Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,
evo u glavu šta mi triba ... Very Happy

Pišem članak za Slobodnu Dalmaciju o očajnom stanju web stranica o Splitu.. službenih portala .. ne neovisnih portala! Kako san kontaktira iste i kažu mi kako je njima to super - molin vaše razmišljanje o istima - pa da mogu to spomenit u tekstu kao šta stručnjaci kažu o tome Smile


1. Službena stranica Split
www.split.hr (jedina ajde ima prolaznu ocjenu po meni - nebi je ni misio kritizirat. al urednica zahtjeva)!

2. Turistička zajednica grada Splita
www.visitsplit.com ( Laughing )

3. Turistička zajednica Županije Splitsko - dalmatinske
www.dalmatia-cen.com (kao iz 1995 Smile )


Članak će se kritički osvrnit na webove - pa da čujen vas - koje su kritike)!

Fala puno!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 19.05.2005 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL @ visitsplit
Back to top
View user's profile Send private message
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 19.05.2005 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je toliko uzasno.......,ma bilo kako bilo cini mi se da se Lalić osvrnia jednom na tu temu,
popljuva ih je ko zohare ali nista se nije promijenilo a bojim se da ce ikad to ic nabolje,
gradski oci nemaju bas sluha za takve stvari jer od toga nemaju osobe koristi.....bla, bla

pozdrav Wink

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 19.05.2005 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno grozno...onaj drugi je jos najbolji (ak moram uzet najmanje zlo)
al ovaj treci...pa to je jednostavno koma...uzas...
al sa toliko materijala tako se super stranice mogu napraviti...
a ovo ko da je radio moj buraz od 12 godina koji komp jedva da zna upalit...
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 19.05.2005 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.split.hr/

front nije losha, nepregledan web, al mapa nije losha...ovo drugo ne bih nesto komentirao too ugly...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 20.05.2005 08:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.split.hr/ ...je OK.
Ostale su zastarjele i definitivno im trebaju nove stranice.
Smile
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.05.2005 09:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad ce Ars, "tasku" pod ruku i idemo harat gradske oceve.
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 20.05.2005 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kakav Ars????.......... ja sam već kartu za Split kupio ,aivion mi kreće za ćuku i pol........ Laughing
pozdrav(Iz Splita) Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
agonyii



Joined: 02 Oct 2003
Posts: 153
Location: Croatia, Zagreb

PostPosted: 20.05.2005 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A da to ostavite Rooty-liciousu?! Njihov grad, njihov problem!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 20.05.2005 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja gledam - pa zasto svi govore za split.hr da je super...mislim, ideja je ok...i kao sto vec rekoh, najbolje je od tog troje. Ali kaj nitko nije primjetio da iako je u IE ok, u firefoxu je jedino menu, onaj gore lijevo, odmah uz rub...ostalo je sve pomaknuto za nekih desetak pixela u unutrasnjost!
a da ne pricam da se mis pretvori u crtu kad se prelazi prek menija!
i onda kad otvoris svaku stranicu sve je u times new romanu il nekom vec fuj fontu i naslovi imaju neki crni background...
meni je grozno...
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 24.05.2005 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo i jedne koju sam nasao ...
ne kuzim zasto nije u ponudi... pa isto je splitska...i moze se nazvat turisticka obzirom da se bavi nocnim zivotom splita... a i dizajn je super!
evo je
http://www.nighst.com/
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 24.05.2005 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... fala na reklami - LOL...ima i druga domena: www.split.com.hr Smile)

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 24.05.2005 18:10    Post subject: Reply with quote

Split.com.hr je najbolji. definitivno Wink
Back to top
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 24.05.2005 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
... fala na reklami - LOL...ima i druga domena: www.split.com.hr Smile)


:unsure: zasto hvala na reklami?!
pa samo sam surfao po netu i vidio tu stranicu...vidio da je super i sjetio se ovog posta!
i znam za drugu domenu...pa pise u headeru :drama: Wink

eeeeeeee...kad smo kod toga...jel itko zna dal ZAGREB ima takvu stranicu...
bez uvrede al nije ok da samo split ima fakat super stranicu za izlaske! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 25.05.2005 07:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa koliko ja znam imas Smile

www.spreha.net
www.kapaljka.com
www.tulumarka.com

Rolling Eyes

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 03.06.2005 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

isuse grozno...pa spreha.net je template s templatemonstersa...ak se dobro sjecam imali su tocno onu zensu i taj layout pod night clubovima....al no dobro
a ovi ostali --- Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 04.06.2005 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:
isuse grozno...pa spreha.net je template s templatemonstersa...ak se dobro sjecam imali su tocno onu zensu i taj layout pod night clubovima....al no dobro
a ovi ostali --- Rolling Eyes


jesi ti apsolutno siguran (moj site je spreha)? dizajn potpisuje 2312 iz crew404 i sumnjam da bi covjek krao ...
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 04.06.2005 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuj, nisam siguran...nemam vremena trazit po netu taj template...
al ono...ma zaboravi Wink necu da sad dodje do strke zbog toga jer fakat nisam siguran
Back to top
View user's profile Send private message
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 04.06.2005 10:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koliko me sjecanje sluzi natjecaj je postojao... mi smo cak bili i prijavili neznajuci u sta se upustamo... nakon toga je sve palo u zaborav jer je budzet bio primamljiv, a posto svako od gradskih oceva ima i gradskog sina zasto onda nebi gradski budzet ostao
u familiji Smile ...I tu nasa prica zavrsava ..mate iz opcine je dobio job i brza lova je u djepu , a split? Ima jedan dobar grafit " Split Resist It Selfe" mislim da to sve govori...
Imali smo mi jednu super ideju za turisticku zajednicu i za promidzbu ovog djavoljeg otoka (citaj Split) totalno jeftina baza, mi smo se cak ponudili napravit web for free, al je ta opcija zapela opet kod Mate i zasto besplatno kad moze mate opet uzet kintu za update osmrtnica.heh

P.S. Frend mi je tokom svog boravka u NYC pokushao pokazati na nekoj vecerici kako zivi u lijepom gradu, na vecerici sve sama kul ekipa, i mozete mislit sta je pokaza.... crvenija se svakim klikom Smile njegovom crvenilu nije bilo kraja ... jos uvik je crven al hoda po gradu di misle da je to od sunca.

Long Live Mate.

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 04.06.2005 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dotTOM wrote:
cuj, nisam siguran...nemam vremena trazit po netu taj template...
al ono...ma zaboravi Wink necu da sad dodje do strke zbog toga jer fakat nisam siguran


ma nema strke, ali daj molim te nemoj takve optuzbe bez da si siugran bacat. Mislim herz me copi kad cujem takvo nesto za svoj site Shocked Laughing a fakat sumnjam da bi 2312 ukrao dizajn, jer sam pratio razvoji proces dotičnog.... peace Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group