Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
garage script

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 21.05.2005 14:15    Post subject: garage script Add user to your forum ignore list Reply with quote

možda je mallo silly, no moram pitati prije nego što krenem u izradu.

daklem, dali netko zna ili posjeduje doma skriptu koja podržava dodavanje novih autiju, slika i podataka o tim autima.
radim jedan sajtić pa da ne dodajem ručno svaki put novi auto za novog člana, pa linkam, pa...

znaci ono dodam par slikica, neke podatke i gotovo Very Happy
eh, kad bi sve bilo tako jednostavno..
hvala

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 21.05.2005 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa napravi si, to bar nije problem napraviti.
a ako ne zelis / neda ti se / neznas / nemas vremena moze ti posluziti i bilo kakva Image galerija, uploadas sliku auta, i u opis stavis podatke o njemu i to je to.
mozda nije bas najsretnije rjesenje, ali moze posluziti.
Back to top
View user's profile Send private message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 21.05.2005 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

t3r0 wrote:
Pa napravi si, to bar nije problem napraviti.
a ako ne zelis / neda ti se / neznas / nemas vremena moze ti posluziti i bilo kakva Image galerija, uploadas sliku auta, i u opis stavis podatke o njemu i to je to.
mozda nije bas najsretnije rjesenje, ali moze posluziti.


[quote="my self] no moram pitati prije nego što krenem u izradu. [/quote]

to sam i mislio, no još nisam našao galeriju koja radi bez baze, cita slike iz foldera i ima pop-upove Smile

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 23.05.2005 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pekx wrote:
t3r0 wrote:
Pa napravi si, to bar nije problem napraviti.
a ako ne zelis / neda ti se / neznas / nemas vremena moze ti posluziti i bilo kakva Image galerija, uploadas sliku auta, i u opis stavis podatke o njemu i to je to.
mozda nije bas najsretnije rjesenje, ali moze posluziti.


[quote="my self] no moram pitati prije nego što krenem u izradu.


to sam i mislio, no još nisam našao galeriju koja radi bez baze, cita slike iz foldera i ima pop-upove Smile[/quote]
a di ce se spremiti podatci o autima(slikama)?
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 24.05.2005 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PsychoPod wrote:

a di ce se spremiti podatci o autima(slikama)?

??
pa u txt fileove...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 24.05.2005 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
PsychoPod wrote:

a di ce se spremiti podatci o autima(slikama)?

??
pa u txt fileove...


pa zar txt fileovi nisu baze?!!1
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 24.05.2005 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
pa zar txt fileovi nisu baze?!!1

mogli bi filozofirati o tome, ali kad ljudi kazu "ja bi skriptu koja ne koristi bazu podataka" (jer ne znaju radit s njom, kao sto ja ranije nisam pa sam sve pisala u txt fileove) obicno misle na SQL i slicno..

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 24.05.2005 14:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
pa zar txt fileovi nisu baze?!!1

e, ak ces tako filozofirat, onda ti je filesystem baza, a fileovi recordi Twisted Evil

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
t3r0



Joined: 08 Jun 2004
Posts: 107

PostPosted: 24.05.2005 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aj kad svi filozofiraju, moram i ja malo Smile

txt fajlovi ugrubo jesu baza podataka, ako se u njih spremaju međusobno ovisni (povezani - relacije) podaci koje koristis. I obicna kartoteka je "baza podataka".
Ali prava baza podataka nije samo hrpa povezanih podataka, ona mora imati sustav za upravljanje bazom podataka sa kojim mozes izvrsavati operacije nad bazom i podacima, u kojem mora biti puno toga (upravljanje operacijama, transakcijama, zastita podataka, bla, bla ...)

znaci txt fajlovi jesu al zapravo nisu baza podataka Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 24.05.2005 22:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pod "baza" sam mislio na mysql bazu

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group