Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
HT vs VIP reklame

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.09.2003 14:33    Post subject: HT vs VIP reklame Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pusite li sto od toga?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne.. imam mob, imam prepaid, ne planiram nista kupovat, mijenjat uslugu, ne koristim pizdarije i utjecaj reklama na meni je nikakav... bzeze
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ova zadnja hateova s njujorkom je pretty scary... :) Da, al fakat na sto oni ciljaju sad s tim reklamama ziljun ljudi ima mobitel (od kojih valjda pola ziljuna ima 2, i kronet i vip) sumnjam da ce dobit gr0 novih korisnika s nekakvim nagradnim natjecajem...

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.09.2003 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije cilj toliko povecati broj novih korisnika, nego prodat sto vise novih usluga (koje se, jel, naplacuju).

enivej, zanimala me vasa usporedba reklama jednih i drugih, sto vam je ok, sto je odvratno, i sl. Smile)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

simpa nula devet osam - pogodi tko sam. ovo ne promice caller id hidden nego samo simpu.. kaj tam ne pise broj ko te zove :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 10.09.2003 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
enivej, zanimala me vasa usporedba reklama jednih i drugih, sto vam je ok, sto je odvratno, i sl. Smile)

cuj ht mi suxa jer nemrem biti objektivan, krvavo peru po dzepu i sere mi se od njihovih reklama, pogotovo ona s debosom u officu koji cijeli dan satro repa s onim fake reperom...
ma uzas...koje se pare bacaju na stupidne reklame ?!? bolje da ufuraju flatrate i oraspoloze cijelokupnu internet naciju od 2% :p

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 10.09.2003 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dosta subjektivno misljenje,ali kako mrzim sve vidove monopolizma,svidjaju mi se vise Vip-ove Laughing,mada je Ht-ova kampanja sa onom obitelji pun pogodak za vecinu korisnika fixne telefonije srednje i vise zivotne dob(koji narafski odlucuju o telefonu u kuci)i!Samo se pitam za sto im sluzi,kad nemaju konkurencije Smile))

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 15:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da.... ona mala kaj pije sokic i papa sladoled je dooooobra.... vodila je prije djecju emisiju, cuo sam da je na pravu sada?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 10.09.2003 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, šećer je malena.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
mamulian



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 32
Location: Ma tu sam. Sto?

PostPosted: 10.09.2003 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HT ove reklame su "deblizam i renesansa".. mislim ona "plasticna" porodica sa starim debilom i ljubicastim zidovima je mamac za teen generaciju i "eu-orijentisane" starce.
Ono s reperom je fakat jadno (ona tri debila u parku nisu vrijedna spomena Smile sve u svemu cista komercijala bez trunke duha...
Iako su veoma slicne VIPove reklame ponekad znaju i licit na nesto al u prinicipu su preslicne HTovim pa se covjek treba pravo "zagledat" da vidi cija je reklma.
-Ne sjecam se tacno cija je al ona reklama sa Janicom (cini mi se da traje +5 min!!) je vrhunac kretenizma, mislim ljudi pokazuju neke potpuno nepovezne kadrove koje na kraju pokusavaju da spoje idiotski sloganom.
eto Wink

_________________
zlatko:mujanovic
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 10.09.2003 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ne sjecam se tacno cija je al ona reklama sa Janicom (cini mi se da traje +5 min!!) je vrhunac kretenizma, mislim ljudi pokazuju neke potpuno nepovezne kadrove koje na kraju pokusavaju da spoje idiotski sloganom.


To ti je od Najka reklama.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 10.09.2003 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ops... naglo sam zaboravio kako se editira pa saljem ispravak ovdje...

Ova s Janicom je HTmobile - "Zaljubljeni u kretanje". Ona sa Lindsay Davenport je od Nike-a. Liče mi ove sportašice, pa se čoek lako zajebe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Ops... naglo sam zaboravio kako se editira pa saljem ispravak ovdje...

Ova s Janicom je HTmobile - "Zaljubljeni u kretanje". Ona sa Lindsay Davenport je od Nike-a. Liče mi ove sportašice, pa se čoek lako zajebe.

ne znam kako si mogao, kad su skroz različite Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.09.2003 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vipove reklame su in general produkcijski kompletnije i overall bolje, i to ponajprije zbog toga jer ih snimaju strane ekipe snimatelja (i scenarista i ostalog sto ide u produkcijski posao) i jer je budget veći...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 10.09.2003 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na na q mi idu oba operatora, vise lajkam vip jer kod njim mogu na net preko onog kioska.. Very Happy free.. ht - shrot..
iam mob samo da ga iam..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Garfield



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 82
Location: Bjelovar

PostPosted: 10.09.2003 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa konkretno mi je zeludac isto reagirao na obadvije firme i njihove reklame.
Pogotovo ona vipova kada onaj leek baca frizbi, pa se pretvara u loptu i statijaznam da lje Smile

Prije su mi bile dobvre one reklame sa eskimima kada je vip pocinjao, ali sada je sve to ista bagra, iste pare kradu Smile

_________________
My software doesn`t have bugs, it just produces random features.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 11.09.2003 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ove sa familijom su mi guba... a kaj bus?

nego... HT-ova reklama koja me najvise izzivcirala je ona sa knjazom i "knjazovim deckima" koji fakat imaju potencijal napravit dobru stvar... i onda se (vjerujem ne njihovom krivnjom) sve svede na "a kom da posaljem" -> "pa posalji meni" spiku i to mi je jadno do kraja....

i jedna od bezveznijih (mislim, dobra je al poruka je bezveze) mi je ona vipova, sa onim starcem sto ima onu ciglu od mobitela, i na papiru ima brojeve jer nezna spremit u mob... uglavnom taj dida u nekom kamenjaru s babom nest kopa... i kao tesko mu, i ne vidi svoje... bla bla... i onda mu njegov sin, koji je neki, hot shot executive posalje iPac pa on ima videokonferenciju sa unukom... ma mos'h mislit!

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nick



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 7
Location: Cakovec

PostPosted: 11.09.2003 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, knjaz je luud.

dobre su mi bile reklame od nogometne tv. "cevapi for men", pa onda ona sa roznim autichem.... jao.

_________________
I am.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 11.09.2003 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
ove sa familijom su mi guba... a kaj bus?

i jedna od bezveznijih (mislim, dobra je al poruka je bezveze) mi je ona vipova, sa onim starcem sto ima onu ciglu od mobitela, i na papiru ima brojeve jer nezna spremit u mob... uglavnom taj dida u nekom kamenjaru s babom nest kopa... i kao tesko mu, i ne vidi svoje... bla bla... i onda mu njegov sin, koji je neki, hot shot executive posalje iPac pa on ima videokonferenciju sa unukom... ma mos'h mislit!


E tu sam reklamu prvi put gledau u kinu prije nekog filma. Ono kad stara dobije iPAC i vidi toboze svoju unuku, a mala iz iPACA vrišti "BABA!!!! BABA!! JEL ME VIDIŠ BABA???" Moš si mislit kak je u kinu na 450 decibela slušat vrišteći glas klinke od 5 godina. :)

Last edited by gRa on 11.09.2003 14:40; edited 1 time in total

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 11.09.2003 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne samo to kad se klinka dere... nego kaj prokleta reklama traje 10 faq'n minutosa a na kraju je tak glupava...

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 13.09.2003 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gRa wrote:

E tu sam reklamu prvi put gledau u kinu prije nekog filma. Ono kad stara dobije iPAC i vidi toboze svoju unuku, a mala iz iPACA vrišti "BABA!!!! BABA!! JEL ME VIDIŠ BABA???" Moš si mislit kak je u kinu na 450 decibela slušat vrišteći glas klinke od 5 godina. Smile


Ma loooooooool, e gRa sigurno ti je kokica uletila krivo, kad si cul malu kak se dere:"BABA; BABAAAAAA" i onda te je komad moral lupat po ledjima da ti to nebu zadnji film koji si gledal Wink

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.09.2003 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da .. sjecam se da kad sam vdio tu reklamu ..doslo da se usecem u Vip i zafitiljim im ajpak u glavu.. ili ih pristojno zamolit da mi setupiraju uredjaj za videokonferencije..
..dan danas papci nemaju umts, ni jedni ni drugi

vip uvijek brije u reklamama na zgodno mlado ljepo ..dok se ht uspio odmaknut od toga sa onom obitelji koja vozi golf jedinicu , stari u maskirnom prsluku malo na PTSP-u pjevuši u garaži i radi odljeve gipsanih vrazicaka .. a baka klikce po Hinteovom portalu ..

enivej jedni i drugi nisu tu da nam daju nesto besplatno neko prodaju uslugu ..
samo bilo bi ljepo kada bi znali kako zapakirati proizvod koji prodaju..
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 22.09.2003 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heheheh, bash tak Wiz :) I to ti uleti prije LOTR ako se ne varam. Nabrijavao sam se na film valjda tjedan dana i onda moram gledat vipovu 10 minutnu reklamu prije toga. Jedino dobro u toj reklami je sto u beku sviraju Kruder & Dorfmaister - Sofa surfers sofa rockers ako se dobro sjecam.

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 22.09.2003 10:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
enivej jedni i drugi nisu tu da nam daju nesto besplatno neko prodaju uslugu ..
samo bilo bi ljepo kada bi znali kako zapakirati proizvod koji prodaju..

Ja predmnijevam da bi onda vec bili u evropi, ne? Wink

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Frikec



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 83

PostPosted: 23.09.2003 02:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
simpa nula devet osam - pogodi tko sam. ovo ne promice caller id hidden nego samo simpu.. kaj tam ne pise broj ko te zove Smile

Gdje je nestao taj (inace na ovim podrucjima) omiljen momak?(fali onak :bonk smajli Very Happy)

Prije su mi vipove reklame jos bile donekle simapticne, a sada mi se sere i od jednih i od drugih.... Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group