Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
photoshop jede govna.

Post new topic   Reply to topic    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
carr

PostPosted: 23.11.2003 21:07    Post subject: photoshop jede govna. Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nemogu vjerovat. valjda mi je komp u kurcu. ili mi photoshop zeli reci da ga ne zasluzujem.da nisam dovoljan muskarac.

uglavnom, ponasa se kao da nema dovoljno memorije. a ima 512 DDR-a, od toga XP kaze da je pola slobodno (ALT+CTRL+DEL).

znaci kad duze vrijeme nesto radim na kompu, dignem photoshop, i on se digne...I NISTA. kliknem na NEW, upisem dimenzije, >> OK, ... ko da sam kliknuo na CANCEL, nista se ne desi.
isto ako idem otvarati neku sliku...ako je neka manja slika, onda ju nekad i otvori.
eksperimentiro sa scratch diskovima....neznam vise sa da radim. ide mi na kurac stalno resetirati komp kad ocu nesto nacrtat.

dragi teen, pomozi...

emptyhead
mi3.crew

PostPosted: 23.11.2003 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jesi mu probao resetirat preferencese? Drzi ctrl+alt+shift dok ti se dize fotoshop i onda klikni yes (ili ok).

Takodjer, u preferensesima pod memorijom, daj PSu oko 70%.
Skerc diskove nastimaj tako da ti prvi disk nije na primarnoj particiji (nema veze ako imas 1 disk i vise particija, nemoj namjestit da ti je prvi skrec na C:\ ).

Jos nesto, instaliraj update ako ni ovo ne pomaze.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr

PostPosted: 23.11.2003 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Jesi mu probao resetirat preferencese? Drzi ctrl+alt+shift dok ti se dize fotoshop i onda klikni yes (ili ok).

Skerc diskove nastimaj tako da ti prvi disk nije na primarnoj particiji (nema veze ako imas 1 disk i vise particija, nemoj namjestit da ti je prvi skrec na C:\ ).

grrr :flamethrower

reset preferences ne radi, memorija, skrec diskovi, nista ne radi.

a brijem ni da mi apdejt nece pomoc, jer mi je 6-ica isto ovo radila, pa ja pun optimizma instalirao 7-icu, i ona mi isto radi.
izgleda da je komp lud. mozda XP sere. kako sam ljut. mogo bi poslat mejl adobeu

emptyhead
mi3.crew

PostPosted: 23.11.2003 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cim kupis photoshop Smile.

Imas service pack 1 za xp?
Back to top
che.UP
mi3.crew

PostPosted: 23.11.2003 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:

mene ne muci carrov problem, ali sam neki dan skinuo update za 7-icu sa adobeovog sajta i nece radit... tj. dodje do onog koraka gdje mu treba rec di je instaliran fotosop i tada si on zabrije da to nije taj folder i da nek instaliram ponovo fotosop... (fotosop znaci radi al ne i update...)

jel imo neko taj problem i ako je kako ga je rijesio/la?

carr

PostPosted: 23.11.2003 23:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
Cim kupis photoshop Smile.

kupio bi ga ja, al sta ako neko iz vladinog ureda za kopanje ruda i gubljenje vremena proglasi fotosop zastarjelim? sa cu onda? sa sa

emptyhead wrote:

Imas service pack 1 za xp?

hm,. kao odem, na my Comp>>props kaze mi
Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 1

[shilokko]

PostPosted: 23.11.2003 23:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

formatiraj disk i reinstaliraj windowse na taj formatirani disk (ovo provjereno rjesava sve probleme Wink )

carr

PostPosted: 24.11.2003 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
formatiraj disk i reinstaliraj windowse na taj formatirani disk (ovo provjereno rjesava sve probleme Wink )

a da si odma i mac-a kupim Smile

[shilokko]

PostPosted: 24.11.2003 02:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma i nije to tako ocajnicki potez kao kupnja mac-a Smile
ja to na svom kompu radim svakih par mjeseci jer volim imati sve onako 'frisko' instalirano
a uostalom to ti i nije tako bad za napravit-napravis jednom i onda tako 'svjeze' winse ghostas i miran si do groba (ili do slijedece verzije winsa-soon Wink )

carr

PostPosted: 24.11.2003 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
ma i nije to tako ocajnicki potez kao kupnja mac-a Smile
ja to na svom kompu radim svakih par mjeseci jer volim imati sve onako 'frisko' instalirano
a uostalom to ti i nije tako bad za napravit-napravis jednom i onda tako 'svjeze' winse ghostas i miran si do groba (ili do slijedece verzije winsa-soon Wink )

ma iam brdu sitnih podesavanja i podesavanjica, personal tweakinga, uglavnom stvarcica koje mi se neda stalno opet raditi....a i od zadnjeg ghostanja se uvijek nesto promijeni.
zamisli da mozes ghostat svoj zivot u nekoj fazi kad ti je sve zakon, imas para, pere te inspiracija, jebes ko hektor, sve ti ide dobro...pa onda kad zaglibis negdje samo ghostas svoj life prije mjesec dana.
ali opet..u medjuvremenu se nesto ista desilo, pa to sve izgubis...nemozes stalno zivjeti u jednom trenutku Smile

[shilokko]

PostPosted: 24.11.2003 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikad to nisam gledao na taj nacin Smile
inace,jako zanimljiv pristup. like it Wink

Phoenix
mi3.crew

PostPosted: 24.11.2003 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, zanimljiv pristup, lajk it alot! Smile al bas bi se nasmijo da onak sevis ko hektor i da te zvekne blu screen popracen sa restartom i slag na kraju: disc boot failure Twisted Evil

enihu, ajd napisi malo detaljnije sta ti to imas na toj masini od hardveraja i dal koristis slicne programe koji nekim cudom rade normalno Smile

ToO CoMpLiCaTeD

PostPosted: 24.11.2003 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

p.s. kaj su uopche skreč diskovi?

che.UP
mi3.crew

PostPosted: 24.11.2003 17:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ToO CoMpLiCaTeD wrote:
p.s. kaj su uopche skreč diskovi?

fotosopova fora za memoriju, nesto kao virtualna memorija u windowsima...

carr

PostPosted: 24.11.2003 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phoenix wrote:
je, zanimljiv pristup, lajk it alot! Smile al bas bi se nasmijo da onak sevis ko hektor i da te zvekne blu screen popracen sa restartom i slag na kraju: disc boot failure Twisted Evil

a da ti neko formatira zivot? Smile

Phoenix wrote:

enihu, ajd napisi malo detaljnije sta ti to imas na toj masini od hardveraja i dal koristis slicne programe koji nekim cudom rade normalno Smile

sve ostalo radi normalno, flash, dreamweaver, word, visual c, mislim bilosta, sve dobro radi.
recimo swift 3d mi se brejka (skroz do blue screen-a na winXP-u), al mozda je to zato sta imam neki sugavi build swifta 3d 3.0

Pentium 4 1.6 (16 ventila Smile)
MBO MSI (uf model neznam, al mislim da vam nebi nista ni znacio)
Geforce 2 mx 400
TV Tuner Cinergy 400
512 DDR
80 GB IBM hard (issuse sa je to glasno)
uff..neznam sta je jos vazno...

od programa (u trayu) mi nista ne radi osim ISDN CallerID-a, i Norton Antivirusa (mozda on zajebawa?)

zbilja razmisljam da si napravim dual boot 2 WinXP-a, ili mozda bar 2 usera, tako da jedna bude recimo za rad, druga za zajebanciju. jer ovako mi se tako prenatrpa sistem, pa ga mozda to sve jebe. kad ima iljade programa instaliranih (a visemanje se koristim vecinom).

iwill

PostPosted: 05.12.2003 03:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:

Ma previše je 70 % pogotovo ako čovjek ima dosta rama što je njegov slučaj. Šta ja znam uvijek se vrti i Winamp i još neki grafički...previše je 70. BTW meni je na 70 % imam 256 rama ali ne radim u ničem drugom trenutačno, kada se spojim na net ako je fotošop upaljen sve rikne, pogotovo kad upalim ICQ. Čim konstantno počnem raditi s nekim drugim programom skupa s Fotošopom ide on na manje memorije, maximum 60, ali maximum.Nema šanse da taj smrad i žderač memorije dobije više.
Back to top
View user's profile Send private message
bforsek

PostPosted: 05.12.2003 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej, ja vec imam photoshop 8.... sad kad se vratim u zagreb dat cu kopiju BLACKDUKE-u pa ko hoce nek pita njega....
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew

PostPosted: 05.12.2003 10:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yep.
ps 8 = ps CS
same thing, i imam to vec :) i nemoj mi tak pisat ime :)))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
polo2016
Guest

PostPosted: 22.09.2017 02:14    Post subject: Reply with quote

YLQ us north face spirit to work nfl jets jerseys hard to ralph lauren factory store steadily vans improve their cheap jordans ability doudoune north face to rockets jerseys work. coach outlet 1. mlb jerseys Solid professional basis: good cheap oakley results juicy couture handbags in ray ban outlet school, tommy hilfiger canada seriously ray ban black friday study michael kors handbags their michael kors purses studies, bcbg max azria and strive true religion outlet to burberry outlet learn ralph lauren uk professional knowledge, lay the true religion jeans outlet foundation orlando magic jerseys for louboutin future clippers jerseys work. In oakley addition, also ralph lauren repaired nfl titans jerseys a double nike store degree dansko shoes outlet - air max psychological nike roshe run professional. mizuno 2. In nike outlet the hospital stone island jackets student easton bats association cheap coach purses propaganda michael kors bags department as nhl jerseys a nike roshe run director, louboutin shoes and Li swarovski canada Yun soccer shoes outlet young air jordan shoes volunteer longchamp association dre headphones hospital northface branch burberry outlet online served adidas as minister of propaganda department. soccer jerseys Can nfl jaguars jerseys be nfl giants jerseys well pumas integrated michael kors bags into the nike shoes organization longchamp outlet and michael kors communicate jerseys from china with ray-ban sunglasses others, friendly get along. He christian louboutin is cheerful, supra shoes active, montre femme and responsible for air yeezy the jimmy choo outlet work. omega watches Character indiana pacers jerseys calm roshe and cheerful, spurs jerseys treat boutique clothing people mens hoodies enthusiasm, good communication plein shoes and hugo boss coordination, adidas clothings affinity, north face jackets with entrepreneurial thunder jerseys spirit oakley vault and marc jacobs handbags team spirit, nike mercurial have detroit pistons jersey a strong practical ability. Good coordination adidas zx and communication skechers shoes outlet skills, michael kors outlet online sale strong oakley sunglasses cheap adaptability, quick michael kors outlet response, hermes tracksuits positive, north face outlet flexible, diligent, coach outlet usa motivated, hermes belt meticulous, marc jacobs handbags hard swarovski jewelry work, bottega responsible celtics jerseys for burberry outlet online the work, uhren shop good ralph lauren polo teamwork tory burch study focus nike free trainer 5.0 on the louboutin shoes combination of nfl jerseys theory air max and valentino shoes practice, polo ralph already swarovski crystal have nike roche a burberry sale considerable nike air max social michael kors outlet online practice Ability, nfl saints jerseys have a strong huarache sense of oakley black friday dedication michael kors and reebok responsibility, to face any burberry handbags difficulties and challenges.In nfl browns jerseys fact, no juicy couture clothings one coach outlet online can burberry outlet first let nfl patriots jerseys go, cheap eyeglasses when nike outlet your givenchy heart pandora bracelet is really barbour in pain, omega watches tears hollister online shop about tommy hilfiger online shop to flow ray ban pas cher down michael kors outlet online when mcm bags I pandora charms want long champ to look prada shoes at hilfiger outlet your picture from ray bans bright salomon to dark ray ban pas cher gray. montblanc You air max 90 said to me omega gently. true religion jeans outlet No, I want to hollister co look huarache at new balance store you oakley store from coach bags outlet the philipp plein clothes lonely prada handbags edge oakley of ray ban uk the jimmy choo night tommy hilfiger outlet away. fred perry polos This the north face is a new balance gentle michael kors purses dispute, ray ban sunglasses outlet refused to adidas online shop give kate spade handbags each other, at veneta the michael kors outlet end, you memphis grizzlies jerseys finally surrender, burberry handbags you ray ban sunglasses say mcm backpack you nfl rams jerseys just barbour mens jackets do polo ralph lauren outlet not timberland pas cher want michael kors bags to utah jazz jerseys see my sad thomas sabo eyes. oakley outlet online Your head faint tommy hilfiger moment timberland shoes down, louboutin shoes leaving michael kors outlet online me is nfl 49ers jerseys endless sad lacoste outlet and lonely, polo ralph lauren I michael kors handbags personally watched nfl steelers jerseys your omega watches back away, in the distant kate spade handbags place nfl colts jerseys turned into air max pas cher a giuseppe zanotti leaf, jordan retro and then nba jersey the nike jordan wind blows, nfl dolphins jerseys drifting louboutin shoes to my nfl vikings jerseys dream. designer handbags In fact, no one can not oakley sunglasses outlet bear to nike free leave fidget spinner first, nfl buccaneers jerseys when air max thea your heart nfl redskins jerseys is really in cheap oakley sunglasses pain, miami heat jersey tears about birkenstock to flow nfl broncos jerseys down, barbour jackets outlet then nfl bears jerseys quickly iphone 5s cases raised cle Jerseys his head cheap ray ban to see polo ralph lauren outlet online the milwaukee bucks jerseys piece prada of michael kors outlet stars air force have nfl falcons jerseys been polo ralph lauren outlet flashing nike air max night vans sky, the sky nike has prada sunglasses my heart supra shoes outlet The day coach factory outlet is still nike free so mcm backpack outlet vast, the clouds are red bottom shoes still burberry handbags so chic, basketball shoes then nike roshe run you ray ban should swarovski crystal not swarovski online shop cry, because we wholesale handbags do not say goodbye, in jordan retro 11 fact, barbour outlet store our hearts have been thomas sabo together. Sorrows need to be ecco mens shoes happy converse to oakley sunglasses accompany, adidas.nl rain should rolex watches be kate spade bags fine. nba jersey If coach factory the cheap oakley sunglasses rain fendi shoes or nfl cowboys jerseys rain, fitflop shoes if michael kors sad timberland outlet or coach shop factory sad. golden state warriors Please let us calmly face after coach bags friday the parting, smiling chrome hearts clothings to tommy hilfiger outlet stores go into michaelkors.com our warm rayban world, lakers jersey our chi flat iron side nike air max of adidas shoes the coach black friday holy land. coach outlet store You can hogan shoes not oakley forget the shoes outlet love, pandora jewelry the longchamp handbags attachment will nike shoes not give up the hogan emotions, new balance worried about bulls jersey the nfl seahawks jerseys heart coach factory online will not be coach outlet separated, warm cheap ray ban thoughts are also divided ralph lauren outlet into adidas online shop four skechers mens shoes seasons, cheap barbour jackets so that asics the warm wholesale handbags sun jordans shines on burberry you, so hollister clothing that nfl raiders jerseys the mcm bags blooming roses surrounded nfl bengals jerseys you nike I burberry am coach factory outlet entangled polo ralph lauren with oakley standard issue you at hermes birkin bag all times. ralph lauren uk Spread air jordan the palm of hollister your hand hollister co against the phoenix suns jerseys sky, ferragamo the birkenstock deutschland palm oakley of mbt shoes your ralph lauren outlet hand there ray ban prezzi is beats headphones sunshine, nfl chiefs jerseys that oakley holbrook is what nuggets jersey I the north face outlet think of air max 2007 you when skechers canada the dsquared2 shoes sweet cheap true religion smile; palm there rolex watch rain, nike roshe run that air jordan retro I air max miss hollister kids you occasionally dripping air max 95 tears true religion ... hornets jersey ... replica watches Although portland trail blazers jerseys the pandora charms city's oakley pas cher tall hermes birkin buildings mcm handbags cut nike air max 90 off nike shoes the truth of converse the under armour outlet world , 76ers jerseys Although the ferragamo shoes outlet naked money nhl jerseys to love lost the true new balance meaning, ray-ban sunglasses but nfl chargers jerseys we nfl lions jerseys in the nfl ravens jerseys net ralph lauren to instyler create free running a converse outlet heart rolex replica of oakley sunglasses cheap our nike air home, longchamp black friday since nike id then, puma online shop our dream hollister clothing store here tn requin pas cher to ralph lauren outlet online fly, our ray ban love easton bats here nfl jerseys continued. beats by dre headphones The calvin klein outlet city nike factory outlet is nike not burberry outlet online the longchamp legend of the nfl panthers jerseys grass new york knicks jersey long warrior, it longchamp will brooklyn nets always mavericks jerseys live new orleans pelicans jerseys in ferragamo reality burberry outlet online inside, fast-paced adidas life, rolex watches rushed figure, numb mlb jerseys eyes, false nike factory smile, burberry handbags are here purses and handbags we disappeared tommy hilfiger online without a trace. prada outlet I baseball jerseys will coach factory outlet online try to atl jerseys cultivate flat iron this nfl eagles jerseys part vibram five fingers of the versace barren north face canada love, ray ban will minnesota timberwolves jerseys life ignite, nfl texans jerseys whether I oakley outlet want michael kors to polo ralph miss dsquared2 sale the michael kors handbags night, sacramento kings jerseys with tobacco nfl packers jerseys anesthesia air max shoes my soul, so nba jersey that ray ban wayfarer all north face the true religion jeans women pain michael kors uhren fleeting. ralph lauren outlet online What forever, swarovski Haikushilan and so buried nfl bills jerseys in pandora the fred perry Bodhi above the long Acacia nike running shoes also woolrich clearance ran christian louboutin the michael kors wind, babyliss flat iron so I polo outlet online picked up ray ban outlet the nike uk memory bcbg max of celine outlet the lebron james shoes debris hogan sito ufficiale scattered, north face backpacks leaning nfl azcardinals jerseys in long champ the birkenstock taschen deutschland dream huaraches drifting levis outlet away. michael kors outlet online sale The timberland boots original and coach factory outlet the text of salvatore ferragamo the edge air max of iphone 4s cases the people converse sneakers have new balance shoes always oakley sunglasses been ed hardy sentimental and horloges melancholy, ferragamo shoes their happiness washington wizards jerseys is armani watches nothing beats by dr dre but coach factory outlet online fun michael kors children, vans shoes wandering nike soccer shoes to dawn, michael kors outlet online sale wandering tory burch sale to eyeglasses frames dawn but ralph lauren also refused toronto raptors jerseys to giuseppe zanotti sneakers go pandora jewellery australia

asics gel
Back to top
Post new topic   Reply to topic    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum