Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pokretanje hr online magazina
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 08.06.2005 01:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kul!

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 02:10    Post subject: Reply with quote

Thnx.

Evo stavia sam sIFR za glavnu navigaciju, radi mi, ali nikako da prokužim kako da malo smanjim padding, da ono malo zbijem? Proba sam svakako...

Lako zaminiti headere, samo pukneš h1, h2 ili neki drugi, css i gotovo, ali ova navigacija me jebe u mozak, pa padding, pa linkovi, pa koji ću selektor, bjež. Pa ako ko može pomoći da se to malo zbije da bolje izgleda pa da nastavim sa headerima?
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.06.2005 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cemu tolka velicina fonta za navigaciju?!

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 10:37    Post subject: Reply with quote

che.UP wrote:
cemu tolka velicina fonta za navigaciju?!

Zato jer sam je ja toliku stavia Smile

Nego, reci ti meni, kako da taj sIFR padding riješim da mi je manji razmak od jednog do drugog?
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 10:40    Post subject: Reply with quote

Evo, smanjia sam malo, još da padding riješim, bilo bi super...
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.06.2005 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej meni super pogotovo ovaj veliki meni Very Happy




ps. osobno ima jedna zamjerka: zasto hrvatski on line magazin ima engleski naslov? sve je to kul ali bi mozda ipak trebali biti dosljednihrvatskoj verziji. steta. Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 11:29    Post subject: Reply with quote

Ma kužim te, ali ovo je magazin, lifestyle, kako bi to nazva na hrvatskom? A ovo ime mi je ful kul. OK, da otvaram hotel u dalmaciji ili apartmane, da bi mu neko dalmatinsko ime, ne volim ni ja kad stave ime hotela na nekom otoku "Hollywood" ili slične gluposti dok ima tako lipih domaćih imena...
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.06.2005 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lifestyle: zivotni stil Smile

ma kuzim i ja lijep je naslov i sve al kao ono, pokrece se on line HR magazin pa eto Wink

ma nije bitno, to je cisto moj trip Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 12:06    Post subject: Reply with quote

A što ćeš, ja patim na ta egzotična imena, to je utjecaj bambi molestersa :) Tako im se jedna pisma zove. Tribaš im vidit druga imena, šou :)

Novi font za menu, CTRL + F5
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 14:19    Post subject: Reply with quote

Još preinaka.

Nemam pojma kako se to sve vidi u Operi i na Mac-u pa ako ima ko da mi usporedi sa Firefoxom.

I ne znam kako da zaminim h2 sa sIFR-om, uvik dobijem desno padding, prelazi mi preko ruba dammit.
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 08.06.2005 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

If I were you, napravio bi clean neki header, a ne ovako, grungy. Sve ostalo je čisto, pa mi se slika u headeru sa takvim stilom ne uklapa.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.06.2005 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve kul.

imam pitanje: da li na sajt idu i pod fotografiju ili trendy recimo fancy izlozi i ono, neka moda? i to se odnosi sam na hr?
jerbo radim kraj najvecih robnih kuca u parizu i svaki dan pordjem kraj njih, super je kad vetrine za printemps radi christian lacroix il kad imaju nove ogromne fashion-jumbo-plakate. i stalno neki "rat" sa vetrinama izmedju printempsa i lafayette Smile
sad su nedavno svi izlozi bili u brasil-style jer je ovo godina Brazila u Parizu i tako ima nekih zanimljivih stvari pa bih mogla fotic drzati u torbi malo cesce Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 14:37    Post subject: Reply with quote

Pa ne znam, meni je ful ok header, i čist mi je. Nije to sad neki grungy ful, nego je jednostavan.

Više me brine sve ono ispod headera (osim navigacije). Mislim da to triba srediti i nekako poboljšati.
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 14:41    Post subject: Reply with quote

keye wrote:
sve kul.

imam pitanje: da li na sajt idu i pod fotografiju ili trendy recimo fancy izlozi i ono, neka moda? i to se odnosi sam na hr?
sad su nedavno svi izlozi bili u brasil-style jer je ovo godina Brazila u Parizu i tako ima nekih zanimljivih stvari pa bih mogla fotic drzati u torbi malo cesce Smile


Naravno, bilo bi super! Na sajt ide sve što spada pod te kategorije, samo umjetnici moraju biti iz hrvatske ili nekako povezani sa hrvatskom.

Ja ful volim te fashion jumbo plakate. Ima jedan dućan u zd sa plakatom velikim preko pola zida, neka fotka, kul je, ja bi tako i svoj stan uredia, kakve slike, staviš par takvih preko pola zida i super, samo fotka onda mora biti genijalna.
Back to top
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.06.2005 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ionako postoji neko urednistvo(npr. ti) koji kaze jel moze ili ne Wink
eh da, ali ja nisam nikakav umjetnik Confused al sam iz Hr Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 15:52    Post subject: Reply with quote

Tako je. Može bilo što, i bilo tko, ako mi se svidi, upada u magazin. Ja nemam nikakvih predrasuda prema nikome.
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.06.2005 16:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Nego, reci ti meni, kako da taj sIFR padding riješim da mi je manji razmak od jednog do drugog?


sredis margine u .sIFR-hasFlash ul#content li i ul#content li ?

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 16:45    Post subject: Reply with quote

Evo nešto sam uspia, hvala. Ali volia bi da je izbornik malo odvojeniji od headera i od onog doli... Sve je nered u css-u. Taj sIFR je malo messy kad treba implementirati u nekim kompliciranijim slučajevima.

A i ovi h2 me živciraju, nisam nikako uspia dobiti ovaj efekt koji je sada nego tek kad sam stavia display: inline što i nije baš pravo riješenje. Ako nema display:inline, onda mi je plava pozadina sve do kraja. Ima ko kakvu ideju da se to riješi bez "inline" a da izgleda ovako isto?
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 08.06.2005 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
A i ovi h2 me živciraju, nisam nikako uspia dobiti ovaj efekt koji je sada nego tek kad sam stavia display: inline što i nije baš pravo riješenje. Ako nema display:inline, onda mi je plava pozadina sve do kraja. Ima ko kakvu ideju da se to riješi bez "inline" a da izgleda ovako isto?


width: xxx; za h2? Confused

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 17:14    Post subject: Reply with quote

Ja ne vidim to za h2?

To je na h1 (header).
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 08.06.2005 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Veliš da oš za h2 bez inline da izgleda kako sada... Samo stavi u CSS-u width: (unesi vrijednost koju hoćeš); i to je to, aye?

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 17:22    Post subject: Reply with quote

red wrote:
Veliš da oš za h2 bez inline da izgleda kako sada... Samo stavi u CSS-u width: (unesi vrijednost koju hoćeš); i to je to, aye?

Ne želim width fiksni, nego desni pading od xxpx, ovisno o tekstu, da ne izgleda ravno svaka.
Back to top
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 08.06.2005 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super je, samo to treba popuniti sadrzajem Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 17:47    Post subject: Reply with quote

niksy wrote:
Super je, samo to treba popuniti sadrzajem 8)

Hvala.

Polako, bit će toga :)
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 08.06.2005 22:06    Post subject: Reply with quote

Ekipa ekipa, aj molim vas da sad malo više istestirate site, i da date što više komentara za što i kako triba poboljšati.

Sklepa sam nabrzinu forme za komentiranje pa vas molim da istestirate komentiranje. Moderacija je uključena za prvi puta.

Sutra me nema, vraćam se u petak popodne pa se ne čudite ako vam se komentari ne pojave, odobrit ću te kad stignem. Ovo je samo bezveze onako.

Malo prošvrljajte po siteu. E, i vidite jel vam rss i atom radi, ima li tu kakvih anomajlija...

Večeras bi trebala stići i prva recenzija, yay!
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group