Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Studij dizajna????
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Treselle



Joined: 28 May 2005
Posts: 1
Location: Slavonski brod

PostPosted: 28.05.2005 18:33    Post subject: Studij dizajna???? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Confused
Hej...ja sam maturantica i od kada znam za sebe želim studirati na studiju dizajna i stvorena sam za to,jedini problem je taj što ne mogu naći nikoga tko studira taj fax.
Zanima me kakve radove treba predati u mapi i kako teče sam prijemni..
Ako ima ovdje netko tko studira taj fax,molim da mi se javi!!!!! Embarassed
Question
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 28.05.2005 18:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

browsaj malo na ovom forumu (search) ima dosta toga na ovu temu.
ako ti je to malo, na forumu na http://www.studijdizajna.com imas puno ljudi koji ce vjerojatno pomoci... kad je meni tribalo, oni su mi dosta pomogli...

poz

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Klara



Joined: 02 Nov 2005
Posts: 2

PostPosted: 02.11.2005 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo,za početak puno pozdrava iz Splita!Zanima me,s obzirom da se nikada nisam bavila ničim sličnim,a najmanje informatkom i kompjuterima...a,zanimaju me oblici,boje,kompozicija...da li ima nade da ako krenem na tečaj grafičkog dizajna od mene nešto ibude???Ono,čisto me zanima vaše mišljenje... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
modovun



Joined: 17 Aug 2005
Posts: 152
Location: New York

PostPosted: 03.11.2005 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

složi nešto što si napravila u neku mapicu, pa okolo.....ovako, bez da se vidi što radiš, teško je savjetovati.
Za početak, možeš postati ovdje nešto što si napravila.....budi aktivna,....to sigurno pomaže.
sretno,
d
Back to top
View user's profile Send private message
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 04.11.2005 11:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma kakvi, upisi ekonomiju vise je kul
Back to top
View user's profile Send private message
daki



Joined: 08 Dec 2005
Posts: 24

PostPosted: 12.12.2005 14:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/dev/null wrote:
Ma kakvi, upisi ekonomiju vise je kul


Bolje poslovnu skolu 2 god, to je tako IN Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 12.12.2005 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@klara..
e da uskoro :) dovrsavan www.vizualne.com pa bi tu trebala nac sve informacije vezane za umj. akademiju u splitu. al do tada.pitaj odi sta te tocno zanima? mozda pomognemo :)

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
daki



Joined: 08 Dec 2005
Posts: 24

PostPosted: 12.12.2005 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eh kao rezultat ovog posta registrova se ja na 4 foruma jos, u potrazi za informacijama.
Dakle mene konkretno zanima dali ima i gdje, Graficki dizajn. Koji su uslovi upisivanja, sta se trazi, koliko kosta ( to manje vise).
Dali neko vec studira, i gdje.. A pregledao sam dosta stranica, tako da me bas interesuje odgovor iz prve ruke Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 12.12.2005 16:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da i mene zanima. što je nabolje. informatički dizajn, grafički fajultet ili studij dizajna Smile.
iako ću se pokušat upisat na sva tri pa izabrat jednog.
Koliko vas ovdje studira na Studjiu dizajna koliko na Grafičkom koliko na Informatičkom dizajnu a koliko na Vizualnim komunikacijama?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 12.12.2005 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ti samo znam da se na grafickom neces bas usreciti Sad

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 12.12.2005 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajmo argumenti. borite se za svoj faks pridobite kolegu Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 12.12.2005 21:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm... da se borimo? Zasto?
Ovisi sta trazis, trebas vidit sta ti koi fax nudi. Graficki mi je prika bija, nije odusevljen previse. Studij dizajna je (no offense to ppl there, pliz, nije flejm, nista, moje personalno misljenje) previse razvikan, ostale prljave detalje koje sam cuo od nekih ljudi su mene totalno odbili od tog faxa, i kao moj osobni izbor, kao najbolji za nove medije ostaje na akademiji u ST, vizualne komunikacije... najblize onome sta MENE zanima, a to su web i grafika...
Dakle, slozi si koncepciju, sto tocno zelis... znam da je Studij dizajna jaci u podrucju produkt dizajna... ali za nove medije je akademija u ST po meni osobno najbolji izbor... a za cistu grafiku, a mislim da je jedino graficki tu neka opcija...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 12.12.2005 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odi na forum grf-a pa citaj, meni se ne da pisati Twisted Evil

http://student.grf.hr/forum/index.php

_________________
-----------------
www.simeb.net
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 12.12.2005 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Informatički dizajn na Tehinčkom Sveleučilištu? Zanima me baš, kako je neko pametan reka i eat,i breath and i shit design Very Happy Laughing . Naša sam nešto što volim raditi (konačno)... Sad samo odabir ostaje. Iako mi vizualne komunikacije sve više postaju primamljivije...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2005 21:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na kojem faksu je taj studij dizajna
Back to top
View user's profile Send private message
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 12.12.2005 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Arhitektonskom mislim?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 12.12.2005 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vizualne - to je onaj studij gdje ih primaju 15 na godinu?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 12.12.2005 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kaj ima tam smjer moda?
Back to top
View user's profile Send private message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 12.12.2005 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
vizualne - to je onaj studij gdje ih primaju 15 na godinu?


9

s time da su ove godine upisali samo nas 7

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
garden



Joined: 26 May 2005
Posts: 1122
Location: Zadar / Split

PostPosted: 12.12.2005 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e jebeno će biti... Sad prijatelji,frendovi i prilike u Zagrebu na Studiju dizajna i INformatičkom i Grafičkom probat ili u Split za boljim radom praksom ali izgleda sam... Sad Sad ajme krepat ću....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
daki



Joined: 08 Dec 2005
Posts: 24

PostPosted: 12.12.2005 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E fucckkk Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.12.2005 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

informaticki ti je bezveze, ne ucis nista pametno, sto nemozes doma solo naucit, dakle ucis milion i jedan program koristit od worda i ostalih office stvari do ps-a i flasha preko freehanda, Laughing Laughing al s tim da nijedan taj program ne ucis neke advanced stvari, o samom dizajniranju nema bas puno tog.... ne znam ovo mi je reko profesor informatike koji je to zavrsio, a i frendu sam pomago oko nekih seminara pa znam za sta je dobio 5.... uostalom sta ja tu raspravljam ja sam ferdžija.... Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 13.12.2005 02:14    Post subject: Reply with quote

burne wrote:
Hmmm... da se borimo? Zasto?
Ovisi sta trazis, trebas vidit sta ti koi fax nudi. Graficki mi je prika bija, nije odusevljen previse. Studij dizajna je (no offense to ppl there, pliz, nije flejm, nista, moje personalno misljenje) previse razvikan, ostale prljave detalje koje sam cuo od nekih ljudi su mene totalno odbili od tog faxa, i kao moj osobni izbor, kao najbolji za nove medije ostaje na akademiji u ST, vizualne komunikacije... najblize onome sta MENE zanima, a to su web i grafika...
Dakle, slozi si koncepciju, sto tocno zelis... znam da je Studij dizajna jaci u podrucju produkt dizajna... ali za nove medije je akademija u ST po meni osobno najbolji izbor... a za cistu grafiku, a mislim da je jedino graficki tu neka opcija...



svugdje se slazemo osim :" a za cistu grafiku, a mislim da je jedino graficki tu neka opcija..."
Back to top
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.12.2005 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
a kaj ima tam smjer moda?

ja još uvijek brijem da je modni dekor u pitanju. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 13.12.2005 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U la la... ko ima vezu na tom da me upiše
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group