Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ajde da se predstavim... fromagefrancais.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 24.11.2003 23:04    Post subject: ajde da se predstavim... fromagefrancais.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo nova sam, webdesigner. radim u francuskoj.
vec dugo trazim neki dobar forum na hrvatskom (inace brijem po talijanskim ili english forumima) i cini mi se da sam vas napokon nasla... site jako fino izgleda. Wink

za pocetak vam dajem moj zadnji posao (u principu radimo uvijek ja i programer).
based on oscommerce (opensource).
www.fromagefrancais.com
prodaja pocinje telk 1.12 (zbog tehnickih problema s bankom).

bilo je brdo testiranja al uvijek nesto fali i ne valja. pa dodajte i vi ono sta vam nije ok ili sta ne funkcionira. kritike su uvijek dobrodosle. Cool

hvala unaprijed,

keye

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.11.2003 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako, bicu iskren.
nije mi bas sjelo.

1. nisam pobornik sajtova na %, nikad
2. nisam pobornik beka u boji, al ono slike zamucene ko tu

i tak. to dvoje mi dosta upada.
stranica nema grafike puno...pa onak.
bilo bi zgodno cvoknut sve na neku laganu varijantu beza (ne da je inace jak bez al ono), naci promijenit color shemu
ova 'difoltna' plava za linkoe mi nije isto sjela.

eto :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.11.2003 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uh da opet sam zaboravila... Laughing

boje francuske zastave su bile MUST Confused , kad klijent placa klijent odlucuje.
ne zamjeram ti sto ti plavo nije sjelo, i meni je dugo trebalo. Confused
a zamuceni background koji tip tako obozava upravo sam izbljedila. (sto se mene tice ne bi ga ni bilo, al necu da se svadjam)

sajtovi % su kompromis.
u ovom slucaju radi se o e-commercu i ja moram napraviti funkionalan sajt prije svega.
grafika "insesistente" jer je sve podredjeno textu zbog referenciranja.
no buttons.

ja ne znam da li ti vec radis ali vjeruj mi, dok radis sajt za gust jedna je spika al kad netko placa, onda masu toga moras pojest Rolling Eyes

ono sto mene zanima.. je li sajt lagan, jeli sve ok, dali card funkcionira, da li je opis proizvoda dobar, dali su fotke dovoljno dobro obradjene da ti predstave proizvod kako treba..... i na kraju... da volis francuske sireve.. da li bi kupio na ovom sajtu??? Laughing Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 25.11.2003 01:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ono sto mene zanima.. je li sajt lagan, jeli sve ok, dali card funkcionira, da li je opis proizvoda dobar, dali su fotke dovoljno dobro obradjene da ti predstave proizvod kako treba..... i na kraju... da volis francuske sireve.. da li bi kupio na ovom sajtu??? Laughing Wink


layout mi je sterilan, pogotovo za francuske sireve. a oni su mi sami po sebi predobri. atomesfera koja mi uz njih ide je vise nekak friendly, domaca, opustenija. boje francuske zastave se valjda mogu i na neki drugi nacin ostvarit.

sure, razumijem te, s klijentima je nekad (cesto) tesko al opet Smile

dalje, pojavljuje se vodoravni scroll na 800x600 rezi.

premalo informacija o proizvodima na naslovnici, volio bi vidjeti neki prijedlog dana/tjedna, izdvojeni proizvod, nesto osim suhog uvodnog teksta sto ce me povuci da kupim ili barem da klikam dalje. ovako mi je trebalo malo vremena da skuzim da se nista novo nece pojaviti i da trebam upiknuti izbornik gore lijevo (btw tamo sam ocekivao neku kategorijzaciju). a ono, kliknem na cheeses i dobijem listu od 60ak sireva, sve na jednoj stranici. samo nazivi i slikice, bez nekog barem uvoda. treba mi taj uvod, sigurno i nekom drugom tko ne zna raspoznati sve te sireve iskljucivo po nazivu. mislim, svi su dobri, slikice su isto okej, ali sve je to slicno ako ne znas tocno sto trazis. uz to svaka slikica cca 6K = cca 360K samo slikice. no-no Smile

prijedlog, uvesti kategorije, mozda i kategorizaciju po vise kriterija (ako ima smisla i oscommerce to podrzava). izdvojiti (barem random) neke sireve na naslovnicu.

stranica odabranog proizvoda. premala mi je slikica. ja bi vecu bez da moras kliknut na enlarge. mozda ne tolko veliku al sirina bar 300 umjesto 200.
na toj stranici s proizvodom ne bi bilo lose dodati i neke similar sireve (nije problem ako se uvede kategorizacija). mozda i varijanta 'korisnici koji su kupili ovaj sir kupili su i: x, y, z'. okej, to je mozda van trenutnog opsega projekta ali moze se ponuditi klijentu kao nadogradnja at a later stage

kosarica: dashed borderi mi nisu dobri. osim toga, na vecoj rezi (1280) se ta kosarica jako razvuce, i lose izgleda (prazno). mozda probati klijentu objasniti da nista ne dobijaju sa 100% scalingom sitea jer contenta po sirini ionako ne moze biti vise od 800 sirine. a sve sto je vece samo stvara nepredvidljive praznine.

kolko vidim to je standardni oscommerce featureset, out of the box layout, raspored boxova. moglo bi se vizualno bolje prepakirat Smile definitivno stvoriti neku prisniju (ruzna rijec) atmosferu.

ostatak funkcionalnosti je okej, sajt funkcionira korektno. s te strane nema problema.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 25.11.2003 01:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

welcome Smile

pa ovako,.. na prvi pogled DEFINITIVNO ti fali impressum ( ILI ga barem ja nemogu naci)da bi ljudi uopce znali sa kime imaju posla kad vec kupuju,..na shopping_cart ti fali background color kao i na a_la carte koliko se sjecam,..ljudi koji nemaju defoltno bijelu pozadinu vide SIVO ili nesto trece,..
one male gifove "natrag/ u korb/" bi trebala promjenit font jer su slabo citljivi,.. mozda banner od headera upotpunit sa nekom "jacom" slikom onaj trokutic desno je mozda malo preslab uza header,..slike su dobro obradjene za tu svrhu,. pozadina je ok - mislim ona izbljedjena slika,
mislim da je prednnost sterilnog layouta u tome da se ljudi konzentriraju na sir a ne na layout, osim toga daje mi neki higijesnki ugodjaj,.. sto nije za zanemariti,..mislim na prvi opgled da bi definitivno kupila,, , ..jer je sve skupa fino sredjeno,..nema previse caka - eto na prvi pogled toliko,... ne pada mi sad vise nista na pamet..

Smile
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 25.11.2003 02:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

manje vise se slazem sa svim dosadasnjim kritikama. no, stvar je svakoga od nas ponaosob sto voli tako da ja imam jos nekoliko zamjerki.

pod ''information'', ''about us'' stoji usred nićega i ne radi link.
mislim da bi kompletan ''information'' trebalo prebaci na vrh.
svaka stranica koja se otvori iz ''informationa'' na kraju ima gumb ''cointinue''. zasto ako me to prebaci na pocetak stranice od kuda sam i krenuo? nije mi jasno sta taj link nastavlja.
ta je sekcija totalno sjebana.

dalje...
kliknem ja na cheeses i otvori se, kao sto je vec spomenuto, popis sireva sa pripadajucom fotografijom za svaki od njih. dobro, to mi nije neki problem. nesto i znam o sirevima. no, nakon sto sam pogledao jubilarni trinaesti sir, moram se isto tako jubilarno trinaesti put vratiti na predhodnu stranicu jer nema nikakvog podizbornika ili barem ''previous'' i ''next'' a da ne pricam o tome da vise ne znam koji sam pogledao a koji nisam od onih sezdesetak sireva.
znaci...definitivno je potrebna ona nesto prije spomenuta kategorizacija sireva. uostalom, zasto je napravljen podmeni za ''extras'' a za ''cheeses'' nije?

e, optimizacija fotgrafija za web. tu je rupa takodjer. surfam na ISDNu sa dve lajne. lose.

ne mogu vise. tocno je 02:35. a sad sam i ogladnio a u fizideru samo hrenovke.

mislim da je cijela konstrukcija i navigacija na stranici lose odradjena. pogotovo njezina preglednost.

zelim vam laku noc!

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.11.2003 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo hvala svima na vasem vremenu jer ste se stvarno portudili.
ima dosta dobrih kritika koje cu upotrijebiti u slijedecoj verziji koja ce biti bolje placena pa ce i vremena za rad biti vise Wink
sad bih samo htjela razjasnitineke stvari koje mozda nisam skuzila.

njava wrote:


layout mi je sterilan, pogotovo za francuske sireve. a oni su mi sami po sebi predobri. atomesfera koja mi uz njih ide je vise nekak friendly, domaca, opustenija. boje francuske zastave se valjda mogu i na neki drugi nacin ostvarit.


a vjerovatno moze;. al kolko para toliko muzike Confused
priznajem da se nisam potrudila i klijent zna da ja bas nisam odusevljena sajtom. oo sto me svaki put iznenadi je da ga ljudi hvale. al' oni su "ljudi" a ne dizajneri Laughing





Quote:
premalo informacija o proizvodima na naslovnici, volio bi vidjeti neki prijedlog dana/tjedna, izdvojeni proizvod, nesto osim suhog uvodnog teksta sto ce me povuci da kupim ili barem da klikam dalje. ovako mi je trebalo malo vremena da skuzim da se nista novo nece pojaviti i da trebam upiknuti izbornik gore lijevo (btw tamo sam ocekivao neku kategorijzaciju). a ono, kliknem na cheeses i dobijem listu od 60ak sireva, sve na jednoj stranici. samo nazivi i slikice, bez nekog barem uvoda. treba mi taj uvod, sigurno i nekom drugom tko ne zna raspoznati sve te sireve iskljucivo po nazivu. mislim, svi su dobri, slikice su isto okej, ali sve je to slicno ako ne znas tocno sto trazis. uz to svaka slikica cca 6K = cca 360K samo slikice. no-no Smile


yes. totalno si u pravu.
ono sto je tip izgubio iz vida (kontaj da non sto meni ne ide dolje je bas ono sto se tipu svidja il sto je on odlucio) je to da potpuno izgubio iz vida jedan tip klijentele. on samo misli na svoje klijente koji ga znaju i koji toco znaju sta ce kupiti i vec je fromage sa slicicama moja borba (tekstove daju oni) incae bi ostalo samo "a la carte" pa se ti misli Confused

Quote:
prijedlog, uvesti kategorije, mozda i kategorizaciju po vise kriterija (ako ima smisla i oscommerce to podrzava). izdvojiti (barem random) neke sireve na naslovnicu.

cool! Wink

Quote:
stranica odabranog proizvoda. premala mi je slikica. ja bi vecu bez da moras kliknut na enlarge. mozda ne tolko veliku al sirina bar 300 umjesto 200.

sad je kasno ali pridrzavat cu se te ideje za slijedecu verziju.

Quote:
na toj stranici s proizvodom ne bi bilo lose dodati i neke similar sireve (nije problem ako se uvede kategorizacija). mozda i varijanta 'korisnici koji su kupili ovaj sir kupili su i: x, y, z'. okej, to je mozda van trenutnog opsega projekta ali moze se ponuditi klijentu kao nadogradnja at a later stage

ah ta opcija postoji!!!
samo sto se aktivira samo sa onim kupljenima; a buduci da jos nitko nije kupio ne funkcionira. uglavnom, kad smo isprobavali sve je funkcioniralo Smile

Quote:
kosarica: dashed borderi mi nisu dobri. osim toga, na vecoj rezi (1280) se ta kosarica jako razvuce, i lose izgleda (prazno). mozda probati klijentu objasniti da nista ne dobijaju sa 100% scalingom sitea jer contenta po sirini ionako ne moze biti vise od 800 sirine. a sve sto je vece samo stvara nepredvidljive praznine
.
ok!

Quote:
kolko vidim to je standardni oscommerce featureset, out of the box layout, raspored boxova. moglo bi se vizualno bolje prepakirat Smile definitivno stvoriti neku prisniju (ruzna rijec) atmosferu.

i tu se slazem Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.11.2003 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tina wrote:
welcome Smile

pa ovako,.. na prvi pogled DEFINITIVNO ti fali impressum ( ILI ga barem ja nemogu naci)da bi ljudi uopce znali sa kime imaju posla kad vec kupuju,..na shopping_cart ti fali background color kao i na a_la carte koliko se sjecam,..ljudi koji nemaju defoltno bijelu pozadinu vide SIVO ili nesto trece,..

ooops... to mi je pobjeglo Confused ispravit cu odmah.

Quote:
one male gifove "natrag/ u korb/" bi trebala promjenit font jer su slabo citljivi,..

ok

Quote:
mislim da je prednnost sterilnog layouta u tome da se ljudi konzentriraju na sir a ne na layout, osim toga daje mi neki higijesnki ugodjaj,.. sto nije za zanemariti,..mislim na prvi opgled da bi definitivno kupila,, , ..jer je sve skupa fino sredjeno,..nema previse caka - eto na prvi pogled toliko,... ne pada mi sad vise nista na pamet..


hvala Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.11.2003 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo jos i zadnji komentar (nadam se da vam ne smeta sto odgovaram na svaki zasebno, ovako bar i ja bolje razlucim oono sto ste rekli Smile )

ska wrote:


pod ''information'', ''about us'' stoji usred nićega i ne radi link.
mislim da bi kompletan ''information'' trebalo prebaci na vrh.

information nije link nego ime sekcije. about us bi trebao funkciionirati Confused

Quote:
svaka stranica koja se otvori iz ''informationa'' na kraju ima gumb ''cointinue''. zasto ako me to prebaci na pocetak stranice od kuda sam i krenuo? nije mi jasno sta taj link nastavlja.
ta je sekcija totalno sjebana.

porprilicno se slazem.
a da se button zove back?? je li bilo bolje??? Confused


Quote:
kliknem ja na cheeses i otvori se, kao sto je vec spomenuto, popis sireva sa pripadajucom fotografijom za svaki od njih. dobro, to mi nije neki problem. nesto i znam o sirevima. no, nakon sto sam pogledao jubilarni trinaesti sir, moram se isto tako jubilarno trinaesti put vratiti na predhodnu stranicu jer nema nikakvog podizbornika ili barem ''previous'' i ''next'' a da ne pricam o tome da vise ne znam koji sam pogledao a koji nisam od onih sezdesetak sireva.
znaci...definitivno je potrebna ona nesto prije spomenuta kategorizacija sireva.

popricat cu o tome sa tipom. problem je bas taj sto je njemu tako dobro i on razmislja o svojim klijentima ili francuzima koji znaju sta traze (on bi bio ostavio samo "a la carte"!!).
a uopce ne razmislja o ljudima koji dolaze sa strane... a to se vidi i po tekstovima Confused

Quote:
uostalom, zasto je napravljen podmeni za ''extras'' a za ''cheeses'' nije?

zato jer sirevi nemaju podmeni.. a extras su vec podijeljeni na kavijar i maslac i poslije ce doci vino i ostale stvari.
ali imas pravo uopce nije funkcionalno.

Quote:
e, optimizacija fotgrafija za web. tu je rupa takodjer. surfam na ISDNu sa dve lajne. lose.

tu te bas ne kuzim.
fotke su full lagane i svatko hvali bas lakocu sajta. ja imam adsl i obicno svi imaju adsl, ne kuzim koja je frka u fotki od 4 kb za male , 13 za srrednje i maximum 60 za velike Shocked
na sta si tocno mislio???

thanx a lot Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 25.11.2003 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
e, optimizacija fotgrafija za web. tu je rupa takodjer. surfam na ISDNu sa dve lajne. lose.

tu te bas ne kuzim.
fotke su full lagane i svatko hvali bas lakocu sajta. ja imam adsl i obicno svi imaju adsl, ne kuzim koja je frka u fotki od 4 kb za male , 13 za srrednje i maximum 60 za velike Shocked
na sta si tocno mislio???


meni nista od toga nije problem. no kad imas 250 kb malih fotografija a surfas na 56 kb, onda to mjenja situaciju.

srednje se otvaraju svaka za sebe pa nije problem, no velike...
prosjek im je 75 kb. vecinu prostora na fotografiji zauzima kosarica a ne sir. kad vec ne moze biti manja tezina, bar da je onda taj sir malo veci.

kazem, meni nije problem sa ISDNom, ali neki na manjim brzinama to osjete ukoliko žele pogledati malo više i detaljnije.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.11.2003 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:



meni nista od toga nije problem. no kad imas 250 kb malih fotografija a surfas na 56 kb, onda to mjenja situaciju.

.


ah to, ma znam ali vjeruj ja vise ne mogu mislit na one koji surfaju sa 56K jer vec godinama imam adsl.
250 kb malih fotografija od svih surfera u italiji,i francuskoj i USA nitko jos nije definirao teskim, suprotno, svi kazu da su stranice lagane. usput, server je u USA jer ce tamo biti najvise klijenata za sad.
obicno radim sajt misleci na target surfera, a nas su target surferi sa malo jacim vezama.
moze zvucat glupo ali stvarno tako razmisljamo...

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 25.11.2003 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ah to, ma znam ali vjeruj ja vise ne mogu mislit na one koji surfaju sa 56K jer vec godinama imam adsl.
250 kb malih fotografija od svih surfera u italiji,i francuskoj i USA nitko jos nije definirao teskim, suprotno, svi kazu da su stranice lagane. usput, server je u USA jer ce tamo biti najvise klijenata za sad.
obicno radim sajt misleci na target surfera, a nas su target surferi sa malo jacim vezama.
moze zvucat glupo ali stvarno tako razmisljamo...


ima smisla. da cijela hrvacka ima adsl nebi niko od nas gledao velicinu slikica.
tehnologija ide dalje.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mirakuli



Joined: 06 Oct 2003
Posts: 7
Location: Croatia

PostPosted: 29.11.2003 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav!
Mislim da imas jos jednu veliku gresku u objasnjenjima...
"... ima dosta dobrih kritika koje cu upotrijebiti u slijedecoj verziji koja ce biti bolje placena(???) pa ce i vremena za rad biti vise sad bih samo htjela razjasniti neke stvari koje mozda nisam skuzila.???"

Ako nisi dobro placena znaci da ti neces dobro napravit to sto ti je klijent platio, ili neces dati sve od sebe. Ako te bolje platu ti ces to napravit bolje. Nazalost mislim da ti je to kriva varijanta jer mozes doci do povrsnosti...

Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.11.2003 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mirakuli wrote:
Pozdrav!
Mislim da imas jos jednu veliku gresku u objasnjenjima...
"... ima dosta dobrih kritika koje cu upotrijebiti u slijedecoj verziji koja ce biti bolje placena(???) pa ce i vremena za rad biti vise sad bih samo htjela razjasniti neke stvari koje mozda nisam skuzila.???"

Ako nisi dobro placena znaci da ti neces dobro napravit to sto ti je klijent platio, ili neces dati sve od sebe. Ako te bolje platu ti ces to napravit bolje. Nazalost mislim da ti je to kriva varijanta jer mozes doci do povrsnosti...

Smile


uh.. recimo ovako...
ovo je "zbrzana verzija" jer nije super placena a posla ima i s druge strane zato ima dosta gresaka i dizajna gotovo nema. istina moglo se bolje ali treba se od necega i zivjet ne?
npr: boje francuske zastave.
da bi smislila nesto bolje treba raditi brdo proba i izgubiti masu vremena. buduci da po meni nisma bila dovoljno placena ostala sam na prvoj stvari za koju je klijent rekao da mu je cool bez puno razmisljanja (sad mi je malo zao ali sigurno necu ispravljati sada nego sve te savjete drzim za novi projekt koji ce krenuti u sijecnju).

meni se ovo razmisljanje cini normalno.
koliko para toliko muzike.
kad bolje plati dobit ce bolje.
umjesto da studiram bolje njegov layout u medjuvremenu sam napravila jos jedan sajt.
koliko god to povrsno izgledalo.

ps. naravno kad se radi o programiranju nema muljanja. programer MORA to dobro napraviti ili sajt ne funkcionira. moj dio posla je uvijek malo diskutabilan Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 29.11.2003 21:26    Post subject: Re: ajde da se predstavim... fromagefrancais.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

za pocetak vam dajem moj zadnji posao (u principu radimo uvijek ja i programer).
based on oscommerce (opensource).
www.fromagefrancais.com


e palo mi na pamet, el ima sanse da osvane www.menagefrancais.com? Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 29.11.2003 21:42    Post subject: Re: ajde da se predstavim... fromagefrancais.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:


e palo mi na pamet, el ima sanse da osvane www.menagefrancais.com? Smile


u kom smislu?? Laughing
"menage a trois" ili "menage et repassage"??? Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 30.11.2003 13:29    Post subject: Re: ajde da se predstavim... fromagefrancais.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

u kom smislu?? Laughing
"menage a trois" ili "menage et repassage"??? Razz


cek, sta je ovaj drugi..JOS VISE ZENA? Smile

mislim daj, znam 3 rijeci francuskog, sta mislis u kojem smislu Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group