Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
grad Slavonski Brod + parlament mladih

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 01.06.2005 19:24    Post subject: grad Slavonski Brod + parlament mladih Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slavonski Brod
za CSS layout zaslužan je vedran

Parlament mladih
još svježe, još uvijek wip - radi se na i na kodu i na sadržaju

izvolite kritizirati Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tommy



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 176
Location: Sarajevo

PostPosted: 01.06.2005 19:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam oba mi djeluju isto, imaju isti okvir i još neke sitnice.
I mislim da fali grafike.

_________________
Interficio, ergo sum!
TheWaver.net | Last.fm | Imdb
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Shuba



Joined: 04 May 2004
Posts: 472
Location: Rijeka

PostPosted: 01.06.2005 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za parlament mi je cool..
onaj prvi sajt je malo prehladan.
Mozda malo grafike u zaglavlje...

_________________
Prospekt.hr
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 01.06.2005 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. mal sterilan, ali oke...
2. ove 45° lines u bg mi bzveze...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 01.06.2005 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

parlament super, dosta bolji od s.b.-a

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 01.06.2005 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvi ne bih komentirao jer je bas los...uopce se nije pazilo na granice di ce sta ic i plava boja je premonotona!

za razliku od toga, parlament je super...za svaku pohvalu...
jedino sto bih mozda popravio jest to sto fali header...izgleda ko da nema nikakvog naslova gore...neka slika...bar druga boja mozda...
i ako bi se moglo ipak malo skuciti tekst da ne bude stranica tako dugacka...mislim da je to bespotrebno...
a one strafne pod 45stupnjevitim kutem ( Smile ) su suuuuper!
daju zanimljiviji izgled stranici!
leave it!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 02.06.2005 07:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobro izgledaju oba dva ,samo parlament produži jer na 1600x1200 je odrezan....sve ostalo je ok.Bravo bravissimo!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.06.2005 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Već sam počeo pisati komentar, pa sam stao kad sam uočio da je WIP. Ak je WIP, u krivom je forumu.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 02.06.2005 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Tommy&Shuba
znam da ima sličnosti. to nije namjerno. na grafici se namjerno štedjelo.

@budha
da, razmišljam o promjeni pozadine. ono, na rubu sam, trebam još samo jedno negativno mišljenje o pozadini Smile

@dotTOM
dobio sam oprečne reakcije zbog 'jednostavnosti dizajna' za gradske stranice. ocjene su od 'odlično' do 'amaterski', tako da shvaćam da ti se ne sviđa.. Embarassed

@red
stavio sam oba sajta zajedno da ne otvaram dva topica. komentiraj Wink

@unique&matija
hvala Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.06.2005 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
da, razmišljam o promjeni pozadine. ono, na rubu sam, trebam još samo jedno negativno mišljenje o pozadini Smile
...

@red
stavio sam oba sajta zajedno da ne otvaram dva topica. komentiraj Wink


Ne sviđa mi se bg! Very Happy Eto, to je to 'još jedno negativno mišljenje'. Mijenjaj Smile Jab stavio neki žućkasti/krem solid bg i to je to.

A kaj da komentiram, ne znam kolko ćete mijenjat još i tak to. Ak je sve na 60% posla, nema nekog smisla previše komentirat. Al ak je na 95%, to je već druga priča Smile

EDIT: uf, tek sad skužio da je SB završen. Jao, pa ja sam ćorav. So, SB:

Nekak mi djeluje čudno kaj nisu poravnati headeri u sva 3 columna, nego je lijevi najviši. Plus, nespretna su mi tri 'stupca', bez bordera ili nečeg i s tako malim razmakom između njih.

Sviđa mi se plavi bg na stranici, ali mi neader niak ne paše. Smetaju me borderi oko slika i grb koji je smješten lijevo.

Posjećeni i neposjećeni linkovi su, čini se, jednaki. Kak da se snađem, di sam bio, a di nisam?

Code:
<div class="ocisti"></div>
je korišten za clear, umjesto da se jednostavno clear doda sljedećem elementu.

Kod nisam puno gledao, way too messy da ga idem proučavat Sad

Eto, tolko, na brzinu. Cheerio!

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
andrej`
Guest





PostPosted: 03.06.2005 08:56    Post subject: Reply with quote

kad si povecavo ove crte u pozadini malo su se zamutile. ili si tako htio?

u "grad slavonski brod" u newsima imas zanimljive naslove, u flashu? si to sam ili preko neke skripte?

možeš još malo to zakomplicirat, prejednostavno je za gradski portal Razz
Back to top
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 03.06.2005 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
u "grad slavonski brod" u newsima imas zanimljive naslove, u flashu? si to sam ili preko neke skripte?


It's sIFR. http://www.mikeindustries.com/sifr/

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 03.06.2005 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvi nije uopce loš, samo što mu fali pristojan header. Drugi mi je puuno bolji, dobro je uhvatio duh mladih Razz Razz

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
andrej`
Guest





PostPosted: 03.06.2005 10:44    Post subject: Reply with quote

masovno se počeo siFR koristit jea jea
Back to top
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 03.06.2005 12:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, mijenjam pozadinu za parlament mladih Smile (andrej' čini ti se zamućeno jer su tonovi takvi, nisam povećavao)

za gradske stranice - to nije portal nego stranice gradske uprave, a sadržaj na njima mi nije nekako odgovarao za grafički bogat site. mislio sam da će ljudi cijeniti jednostavnost, brzo učitavanje i preglednost ali sam možda postigao kontraefekt Confused

sifr (flash naslove) nisam baš najbolje iskoristio jer su u arialu, ali opet bolje nego da su ostali bez aa-a Laughing

hvala na komentarima hensom pipol Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group