Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
[problem]: Dialup

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 18.06.2005 19:37    Post subject: [problem]: Dialup Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mali problemcic imam cini mi se... al je nevjerojatno iritantan Mad

Ubo sam novi stroj - fakat fini (ali PC - zadnji - obecajem Very Happy)
Amd64 Venice, DFI LanParty, giga Corsair + stari ISDN adapter (iz starog kompa - radi kak spada ziher)

Ono sto me muci - konektiram se normalno na CarNet i spoji se ali nista u Win ne reagira kak spada, ni IE ni FF, cak mi ni ping u commandu ne radi. Ne kuzim u cemu je caka, probao sam gro puta uninstall/install adaptera i svaki put mi mijenja naziv - nadje ga kak spada ali doda na kraju #05 tipa "ISDN PCI Adapter #05" - sljedeci put ce bit #06 i tak u nedogled...

A fakat sam gro sistema do sad slozio i nikada niti slican problem nisam vidio... Question

EDIT: Tek sutra cu vidjet replyeve tak da slobodno nekoliko rjesenja ponudite LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 21.06.2005 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trenutno sam na PCI ISDN adapter #11...

Zar nitko ne zna Sad
Back to top
View user's profile Send private message
nitta



Joined: 11 Nov 2004
Posts: 51
Location: zg

PostPosted: 21.06.2005 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne mogu ti pomoci, ali kako ti komp radi? Smile

koje corsair i koju DFI?
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 22.06.2005 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nitta wrote:
ne mogu ti pomoci, ali kako ti komp radi? Smile

koje corsair i koju DFI?


A cuj - ne radi Sad

Al sto se tice ostalog leti mi, jos si misim raptora uzet za sistemski i to je to sljedecih godinu i pol (kada Apple predje na Intel) bar tako planiram...

DFI LanParty Ultra-D
Corsair Value select 1gb kit (2x512)
a proc je 64 Venice (predobra jezgra -mogu klokat +35%! sa boxanim ventom Very Happy)

BTW: Jedino neugodno (hardversko) iznenadjenje sam dozivio maloprije. Riknula ploca u firmi kod starog (ASUS 64 - neka fina) i dofuram ja svoj od doma da sredim nekakvo plotanje veliko... Sve pospajam i skuzim da PLOCA NEMA PARALELNI PORT (niti serijski for that matter) s vanjske strane a ne dobijes onu plocicu za PCI - to je jedino fakat trulo...
Back to top
View user's profile Send private message
nitta



Joined: 11 Nov 2004
Posts: 51
Location: zg

PostPosted: 23.06.2005 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa onda super jer si i ja mislim sada ubost nesto vrlo slicno tome...

have fun...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Hardver All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group