Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Lost (serija)
Goto page 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 22.06.2005 13:20    Post subject: Lost (serija) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dal gledate? Kak vam se čini?

Meni dobra, iako će vjerovatno netko reć da mu idu na živce ti beskonačni zapleti - koji uopce nisu realni, i tak...meni svejedno super.

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 22.06.2005 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledamo. meni se čini lijepa. ona evangeline lilly. a i napeto je ponekad :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 22.06.2005 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je to odlična serija!

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 22.06.2005 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije nisam gledo zbog Oza koji je bio u isto vrijeme,ali jučer sam pogledo epizodu i čini mi se u redu. Za sad mi je sve 5 Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 22.06.2005 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U pocetku sam pogledao nekoliko epizoda, pa sam zbog nekih razloga stao i bilo mi je zao, no znao bih uhvatiti kad-tad koju epizodu, a u zadnje vrijeme pratim sto vise mogu, sve je napetije i napetije Smile. Serija je izvrsna...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 22.06.2005 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja to opče ne kužim (nisam gledala od početka pa mi valjda to fali za potpuno razumijevanje), oni su imali plane crash i niko ih ne traži, nikom nije bilo čudno da avion nije sletio Question
I flashbackovi u njihove živote su mi malo zbunjujuči, kakve veze to ima s tim da su na otoku?
Al sve u svemu, može se serijom kratit vrijeme.
Back to top
View user's profile Send private message
forca



Joined: 29 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 22.06.2005 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledala od pocetka...bile ok prve 3 ali sad je postalo malo..hmm...mozda bude bolje:)

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 22.06.2005 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kae to die to?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.06.2005 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kae to die to?

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 22.06.2005 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kae to die to?

:) stvarno? ja inace ne gledam televiziju, ali imam par serija koje gledam - lost :), i naravno ove nove pokemone :] :)

http://www.tv.com/lost/show/24313/summary.html

drago mi je da se mnogima sviđa, a ne samo meni :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 23.06.2005 22:56    Post subject: Reply with quote

Dobra je ona ženska što je onaj lik zove prinkles ili tako nekako Smile E, i serija je kul.
Back to top
djipster
Guest





PostPosted: 24.06.2005 01:33    Post subject: Reply with quote

ja pogledo cijelu sezonu...iam na divx...
i totalno mi je ql serija...
jedino kaj mi ide na qrac je to kaj je zasad snimljena samo 1. sezona i moram cekat nastavak snimanja (navodno ce pocet s emitiranjem u USA tek na jesen Sad )
ugl...ima nerealnih i glupih stvari al mi je zaplet i radnja fakat super i zato cekam nastavak!
Back to top
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 24.06.2005 09:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
ja pogledo cijelu sezonu...iam na divx...

cek, ti ono zivis u velikoj gorici? Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 24.06.2005 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neurosis wrote:
Ja to opče ne kužim (nisam gledala od početka pa mi valjda to fali za potpuno razumijevanje), oni su imali plane crash i niko ih ne traži, nikom nije bilo čudno da avion nije sletio Question
I flashbackovi u njihove živote su mi malo zbunjujuči, kakve veze to ima s tim da su na otoku?
Al sve u svemu, može se serijom kratit vrijeme.


a ono, skrenuli su s originalnog kursa jedno 1600km pa nije ni cudo da ih nitko ne pronalazi... plus sto je serija prilicno misticna sama po sebi, ima puno nelogicnosti sto shvatis redovitim gledanjem Smile
e onda nastaju teorije da se oni nisu slucajno nasli na tom otoku nego su npr svi mrtvi i otok im je cistiliste i slicno.
serija je skroz uvrnuta i prezakon, zakon mi je sto su se i na netu potrudili da zaintrigiraju gledatelje.

ovo danas vidjeh na njuzima:

Quote:
1. Otidjete na sluzbene stranice Oceanic Airlinesa
(http://www.oceanic-air.com)
2. U donjem dielu ispod "Travellers" sekcije upisite Hurleyeve dobitne
brojeve: 4, 8, 15, 16, 23, 42.
3. Kliknite "Find"
4. Na shemi aviona redom kliknite brojeve redova sa tim istim brojevima.
5. Gledati...


i onda jos :
Quote:

Na samoj stranici se nalazi jedna skrivena poruka i jedna roza cedulja koju
možete pronaci na desnoj strani.


ugl, serija je prepreprezakon Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 24.06.2005 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad je to?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 24.06.2005 10:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super mi je to s brojevima sto su uveli u seriju. Ima neke povezanosti kada pogledas kakav je Hurleyev zivot bio prije pada aviona.
A i ona glazba je creepy kada najavljuju sto ce biti u slijedecoj epizodi Twisted Evil ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 24.06.2005 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kad je to?

Svakog utorka oko 21:30 (poslije Po ure torture).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 07.09.2005 23:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gledam puno tv, ali do twin peaks-a nisam gledao ovako dobu seriju! Šteta što ćemo morati tako dugo čekati na novu sezonu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 07.09.2005 23:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Berko wrote:
Šteta što ćemo morati tako dugo čekati na novu sezonu.


imas mozda podatak kolko dugo? naime, ja sam slao mail u novu i naravno da mi nisu odgovorili... :/

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 08.09.2005 02:46    Post subject: Reply with quote

oko 25.9 pocinje emitiranje u SAD.u dakle kod nas oko nove godine hope so!
Back to top
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.09.2005 06:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
oko 25.9 pocinje emitiranje u SAD.u dakle kod nas oko nove godine hope so!

sipak, rekose tek na proljece.
u SADu starta 21.9. btw

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.09.2005 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mi ne kasnimo toliko puno s emitiranjem.. frend mi u IT gleda serije koje su nama debelo počele.. tako da se i ja nadam početku jako brzo.. popizdija sam kako je završilo zadnji put.. imam neki filing da će se svi vratit na otok i sve iz početka.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 08.09.2005 14:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa s popularnim serijama prilicno brzo idemo, recimo Prijatelje smo emitirali uvijek prvi u Europi ako se ne varam... ali opcenito se u Europi stvari s dosta zakasnjenja emitiraju...
inace mislim da smo prvi nakon Amera emitirali npr Kucanice...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 13.09.2005 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nadam se samo da se neće ponoviti situacija kao što je bilo sa Dark Angel. Odlična serija koju sam redovito pratio, a onda su potrošili sve otkupljene nastavke, a na nove smo čekali toliko dugo da sam uopšte zaboravio na ntu seriju, tako da nove nastavke nisam ni pogledao. Izgubljene neću tako olako zaboraviti jer je serija prejebena!!!

Jel ima tko kakvu teoriju kaj se događa na tom otoku? Čital sam na službenom forumu nekoliko teorija (još ništa službeno nije procurilo, što je za pohvalu), od one da je taj otok zapravo čistilište i da su svi oni mrtvi, a onaj koji umre na otoku ide u pakao, do one u kojoj se na oroku isprepliću tri vremena; prošlost (ljudi i stvri koje se ukazuju izgubljenima), sadašnjost (izgubljeni) i budućnost (drugi=others su prema teoriji ovi izgubljeni samo ostarjeli, iz budućnosti). Pogledajte na forumu, ima dobrih stvari. http://forums.go.com/abc/oceanic/index

E, ste skužili na stranici od Oceanic-a onu sliku/baner na vrhu stranice?! Slika plaže sa brodom na ljevoj strani? Taj brod je brod splav koju su napravili na otoku a na desnoj strani slke se vidi i crni dim...baš su puknuti, a dobra im je fora sa rasporedom sjedala....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 13.09.2005 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima channel 4 fora stranicu sa lost tematikom, untold dio...
http://www.channel4.com/entertainment/tv/microsites/L/lost/

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Next
Page 1 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group