Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
najbizarnija stvar koja vam se dogodila?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 22.06.2005 13:24    Post subject: najbizarnija stvar koja vam se dogodila? Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo meni se jucer dogodilo da sam u gracijaniju platila biljeznicu koja kosta 1,50kn (rijecima: kunu i po') - karticom.

dodjem na kasu i neugodno mi, ali sam se zurila na ispit pa nisam stigla do bankomata. i zena kaze ali ovo je kunu i pol. ja kazem, nemam bas nista u keshu. ona kaze "a dobro, svasta ima danas..."
eto Rolling Eyes

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 22.06.2005 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol, svaka čast nel`chee! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
andrej`
Guest





PostPosted: 22.06.2005 19:13    Post subject: Reply with quote

sjedim u bircu i dolaze mi 2 bivše i pozdravljaju "ćao bivši" u isti glas.... ja popizdio.... Very Happy
Back to top
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 22.06.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u wc-u u kaficu povukla sam vodu, a nisam skuzila da je cijev koja spaja vodokotlic i skoljku odsutna..bila sam mokra do koljena:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 22.06.2005 21:16    Post subject: Re: najbizarnija stvar koja vam se dogodila? Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
evo meni se jucer dogodilo da sam u gracijaniju platila biljeznicu koja kosta 1,50kn (rijecima: kunu i po') - karticom.

dodjem na kasu i neugodno mi, ali sam se zurila na ispit pa nisam stigla do bankomata. i zena kaze ali ovo je kunu i pol. ja kazem, nemam bas nista u keshu. ona kaze "a dobro, svasta ima danas..."
eto Rolling Eyes


Ne mogu se sad sjetit ali ova tvoja mi je predobra...
Zakoooon 1.50 na karticu, najmanji iznos koji sam ja imala bio je 15 kn

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
F@NTOM



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 592
Location: Dubrovnik

PostPosted: 23.06.2005 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
u wc-u u kaficu povukla sam vodu, a nisam skuzila da je cijev koja spaja vodokotlic i skoljku odsutna..bila sam mokra do koljena:)


LOL Smile

_________________
These pretzels are making me thirsty!
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 23.06.2005 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo se nije meni dogodilo ali je ljudima oko mene, vodovod mislim je slao uplatnice za neki zaostatak na kraju godine i to masi ljudi. uplata je bila mislim 12 lipa ili tako nešto a za uplatiti to na pošti treba dati nekih 5 kuna ili sl. u hrvata je sve moguće Wink

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 23.06.2005 14:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
u wc-u u kaficu povukla sam vodu, a nisam skuzila da je cijev koja spaja vodokotlic i skoljku odsutna..bila sam mokra do koljena:)


heh, ima dole kod žičare već godinama legendarni WC zvani Lassie koji krene za čovjekom kad proba otić... malo je prejako naštiman mlaz na čučavcu pa treba bit brz i primjenit znanja iz filmova katastrofe... ono kad se očajničkim skokom junak spasi od lave koja trenutak nakon toga sprži tunel kroz koji trči, xexe...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
djuk17



Joined: 06 Oct 2004
Posts: 45
Location: Nepoznata :-)

PostPosted: 23.06.2005 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam igrao nogomet jednooo 7-8 godina (drzao sam se kosarke) preksinoc ili u utorak nevecer oko 23:nesto, nagovore me frendovi da malo bacimomo nogomet. 10 min kasnije imam šansu da dam i gol, umjesto toga zavsrim na traumatologiji i sada imam koljeno u gipsu.

Bad luck

_________________
LUV 4 DA GAME
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 23.06.2005 15:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nAhSud wrote:
Nisam igrao nogomet jednooo 7-8 godina (drzao sam se kosarke) preksinoc ili u utorak nevecer oko 23:nesto, nagovore me frendovi da malo bacimomo nogomet. 10 min kasnije imam šansu da dam i gol, umjesto toga zavsrim na traumatologiji i sada imam koljeno u gipsu.

Bad luck

Nije bizarno ali se meni nesto slicno dogodilo - kako je u petak bio zadnji dan skole, navecer se isli ekipa i ja, kao i mnogi drugi provesti u grad. Malo sam vise popio i onda krenuo skakati. Slijedece sto sam znao je da sam nogu malo okrenuo a tri dana poslije ona je bila u gipsu Smile.

A sto se tice bizarnoga - nekad mi se zna dogoditi da ono sto sanjam dozivim i u stvarnom zivotu, ali to sigurno ne dozivljavam samo ja...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 23.06.2005 16:15    Post subject: Re: najbizarnija stvar koja vam se dogodila? Add user to your forum ignore list Reply with quote

nel`chee wrote:
evo meni se jucer dogodilo da sam u gracijaniju platila biljeznicu koja kosta 1,50kn (rijecima: kunu i po') - karticom.

dodjem na kasu i neugodno mi, ali sam se zurila na ispit pa nisam stigla do bankomata. i zena kaze ali ovo je kunu i pol. ja kazem, nemam bas nista u keshu. ona kaze "a dobro, svasta ima danas..."
eto Rolling Eyes



ja chesto te sitne rachune placam karticom, u prodavnicama polude.... Laughing a fora je da me nerviraju metalni novchici, a znam kad bi im dao novchanicu da bi mi vratili milion istih Very Happy zato lepo kartica, skine tacno kolko treba i kraj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 23.06.2005 18:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se često zna dogoditi da se ujutro probudim bez nekog djela pidjame (kak - pojma nemam)...
a veselo je dok npr. prespavam kod nekog ili odem s nekim na more...
Back to top
View user's profile Send private message
malena



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 42
Location: Zagreb

PostPosted: 23.06.2005 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neurosis wrote:
meni se često zna dogoditi da se ujutro probudim bez nekog djela pidjame (kak - pojma nemam)...
a veselo je dok npr. prespavam kod nekog ili odem s nekim na more...


haha
to ti dom asolo vjezbas bas za situacije kad odes na more s nekim
javno priznanje, podsvijest je premocna da bi se ignorirala Wink
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 23.06.2005 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neurosis wrote:
meni se često zna dogoditi da se ujutro probudim bez nekog djela pidjame (kak - pojma nemam)...
a veselo je dok npr. prespavam kod nekog ili odem s nekim na more...


hehehe..ovo me stvarno nasmijalo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 23.06.2005 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam jednom strgao žičaru na skjalištu na Bjelolasici ... 360 ljudi ostalo visjeti dok sam je ja strgo Smile

( bio sam klinac , jedno 10-11 godina ) ... vozio sam se žičarom i išo skakat s nje , žica se zatresla ispala iz koluta i stala, u tom trenutku je bilo 360 ljudi gore !

Ovo je daleko najveća glupost koju sam izveo i koja mi se ikad dogodila !

Rolling Eyes

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 23.06.2005 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

abeja wrote:
neurosis wrote:
meni se često zna dogoditi da se ujutro probudim bez nekog djela pidjame (kak - pojma nemam)...
a veselo je dok npr. prespavam kod nekog ili odem s nekim na more...


hehehe..ovo me stvarno nasmijalo Laughing


A bilo bi zabavno da to netko ima dokumentirano


Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
neurosis



Joined: 30 Dec 2004
Posts: 44
Location: Varaždin

PostPosted: 23.06.2005 20:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
abeja wrote:
neurosis wrote:
meni se često zna dogoditi da se ujutro probudim bez nekog djela pidjame (kak - pojma nemam)...
a veselo je dok npr. prespavam kod nekog ili odem s nekim na more...


hehehe..ovo me stvarno nasmijalo Laughing


A bilo bi zabavno da to netko ima dokumentirano


Laughing Laughing Laughing Laughing


usjeklo se u sječanje frendice i njenog brata kad prije par god spavah kod njih
uopče mi nije bilo zabavno Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 23.06.2005 20:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene su oteli alieni, mamu im! Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 23.06.2005 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1ONE wrote:
Ja sam jednom strgao žičaru na skjalištu na Bjelolasici ... 360 ljudi ostalo visjeti dok sam je ja strgo Smile

( bio sam klinac , jedno 10-11 godina ) ... vozio sam se žičarom i išo skakat s nje , žica se zatresla ispala iz koluta i stala, u tom trenutku je bilo 360 ljudi gore !

Ovo je daleko najveća glupost koju sam izveo i koja mi se ikad dogodila !

Rolling Eyes


LOL

ne znam kako, ne znam zasto, al tvoj post me podsjetio na nesto sto sam ja napravio ko klinac... stara mi je to ponavljala valjda 10 puta do sad

zaprudje, standard konfekcija. ja tak negdje oko 10 godina. stara me valjda cesto vodila u shopping (a to dan danas mrzim iz dna duse ic sa zenskim osobama u kupovinu, to je beeeeeeeeeeskrajno gubljenje vremena) i tak sam ja valjda iz dosade brijao okolo i istrazivao iznutra i izvana kaj ima, i nekaj se motao oko full staklenih vrata. u jednom trenutku sam ih zalupio i sasio sva stakla sa ulaza (dupla vrata)... u paramparcad! Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
bad.habit



Joined: 05 Feb 2005
Posts: 27

PostPosted: 23.06.2005 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:

zaprudje, standard konfekcija. ja tak negdje oko 10 godina. stara me valjda cesto vodila u shopping (a to dan danas mrzim iz dna duse ic sa zenskim osobama u kupovinu, to je beeeeeeeeeeskrajno gubljenje vremena


Heeeeej tu te podrzavam... nemami nist gore neg s zenskom populacijom ici u kakav nedaj boze veci trgovački centar..... sve se MORA pogledati, a bogami i PROBATI.... aaaaaa,a sto je jos gore, obicno ne smijem zapalit cigaretu unutar objekta, onda tabla NO SMOKING mi visi iznad glave ko damaklov mač..... ma za popizdit

_________________
/bad.habit - we all have one...
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 24.06.2005 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

{bizarno} probudio sam se jedno jutro i nisam mogao otvoriti usta Laughing

osteoskleroza desnog čeljusnog zgloba - djeco, nemojte trenirati borilačke sportove :]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 25.06.2005 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nije ikad, al jucer se ja fino vozim skejtom okolo i fino se zaletim preko ulice i mokar je bio plocnik svjeze opran i shvatih to malo prekasno i 3l krvi i 3 šava i štajaznampotresmozga. bezveze Smile. al tolko krvi u zivotu nisam vidio Very Happy

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pas



Joined: 25 Apr 2005
Posts: 85
Location: Split

PostPosted: 25.06.2005 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mile me podsjetio na ovo - budim se a ne mogu otvorit oči... panika jesam li osljepio, šta je bilo, put do wc-a padajući i rušeći sve živo po kući...
- kako i zašto - noć prije pomaga priki u garaži pri varenju bez maske i ponekad gledao dok vari (je znam da nisam smija ali...) + x piva (koje su pridonjele jutarnjoj panici) - uglavnom valjda dok sam spava kako su me bolile oči su suzile i stvorili su su extra veliki krmelji i "zaljepili" kapke toliko jako da se nisu mogli otvorit... 5 min pranja u toploj vodi i opet sam progledao... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address
zokky



Joined: 10 Feb 2005
Posts: 78
Location: Zgb

PostPosted: 26.06.2005 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam u 8 razredu slomio ruku u finalnoj nogometnoj utakmici i nakon toga san ima ruku u gipsu mjesec dana, a taman pocelo lito. Na dan kad sam skinuo gips sa ruke vozio sam se cili dan na motoru i u zadnjem điru, predvecer, preletim preblizu zida i posuljam nogom (bio sam u japankama) po njemu. Slomio 3 prsta na nozi i sutra dan opet gips na mjesec dana! Ovaj put na nozi! Sad

Peh nad pehovima!

_________________
lunatico
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 26.06.2005 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Do tada nisam nikad slomio ništa... Na redovitom nogometu s ekipom, najbolji frend me ruši, padam iz punog trka cijelim tijelom na ruku. Rezultat? Smrskane obje kosti u podlaktici, operacija, 22 šava, 2 pločice, 14 šrafića.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group