Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
thepinkfridge.com Potreban komentar za stranicu
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 27.06.2005 15:49    Post subject: thepinkfridge.com Potreban komentar za stranicu Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav. Prije par dana samo završili jedan online portfolio za jednu našu prijateljicu Ipek Eris. To je jedna mlada dizajnerica koja se bavi ilustracijama i grafičkim dizajnom. Rođena je u Turskoj a završila akademiju u Londonu 2004. godine. Iza sebe ima dosta radova oz ovih oblasti. Pošto je u potrazi sa poslom, mislila je da je najbolje da kreira Online portfolio. stranica je rađena u Flash-u a kompletan dizajn i ilustracije je radila sama.

Naš posao je bio samo da to animiramo.
stranica je www.thepinkfridge.com

Zamolio bih da stranicu i njene radove okomentirate. Svaki komentar je dobrodošao (dobar ili negativan).

Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve je super osim onog backgrounda!
na indexu ga uopce ne bih stavio a kasnije na glavnoj stranici bih ga definitivno posvjetlio...il bar malo ga neprimjetnijim ucinio

al fakat - osim toga, stranica je prejebna Wink
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 27.06.2005 16:33    Post subject: Znam Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam o tome smo i razmišljali dali da ga stavimo ili da ga ublažimo još pastelnijom bojom.

Vidjećemo šta kažu drugi, večina odlučuje.

Hvala za komentar.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Eric



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 248
Location: Rijeka on rails

PostPosted: 27.06.2005 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stranica super,ideja originalna...Ali slažem se da background ne paše,stavi nešto drugo i to brzo !!! Twisted Evil

_________________
I WRITE BEAUTIFULL CODE, NO MORE, NO LESS.
http://del.icio.us/jardas
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 27.06.2005 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Site je super, a prijateljica vam ima super radove Wink.
Slazem se sa dotTOMom, mozda da posvijetlis background.
A glazba je tak-tak, OK je, no loop nije dobro pogodjen.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 27.06.2005 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve 5 osim backgrounda!!! Maknite to meni se to uopce ne uklapa!
Cura hebeno crta! Hebeni radovi!

Stranica je odlicna, dobre animacije! Two thumbs up! Applause

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 27.06.2005 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mraq, predobri radovi, predobar site, cura jos bolja Wink
ma backgroung paše uz stil, samo taj loop malo promijeni i to je to....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 27.06.2005 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je, loop promjeni, on nepase. Back mi je stajlish :>

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 27.06.2005 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve je super.......samo muzika mi je malo u banani i popravite loop jer se svaki put refresha kad se mjenja content......
pozdrav Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 27.06.2005 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ocjena 5/5
pozadina štima, neznam o čemu vi ljudi pričate..

EDIT: font linkova je malo nečitak, sve ostalo 5
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni tu jos ima dosta mjesta za napredak, evo par stvari
- rolloveri (hit area) su cudno definirani, znaci, na gornjoj polovici piceka isto gledam illustrations + stvari regiraju na podrucje naslova, a trebali bi samo na malo vece od podrucja predmeta
- kod radova ne postoji preloader, cak se ni ne pojavi taj zasebni okvir za rad svaki (okviri od thumbova ostaju)
- 01 | 02 | n - se nerijetko zbrejka. pa kliknem na 2 pa sve netane, ukljucujuci text, itd.

eto. sve pohvale za radove, al stranica mi se malo nedoradjena cini.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dodax
Guest





PostPosted: 28.06.2005 20:30    Post subject: Reply with quote

Dobra za 5, samo background bi bilo dobro ublažiti, svjetlo sivo tek tolko da se zarlikuje od bjele boje
Back to top
les



Joined: 25 Oct 2004
Posts: 370

PostPosted: 28.06.2005 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se baš sviđa! Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 28.06.2005 23:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni backg dobar, nije da je to neka lejmerska fora...to je napravljeno namjerno, jel, i dobro paše - imo

inace sve kul Smile + ovo kaj je bduke reko... + npr. typo kod loading progr. mi je nekak tj nije mi nekak

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 29.06.2005 07:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je bekgraund cist okej. Stranica je fakat dobra, i like it. Ima neki svoj štih Smile

I da ne ispadne da nemam primjedbi, evo jedne više logičke naravi - onaj odsjaj koji se kreće rubom kante za smeće mi ne štima, nisam još ni jednu kantu za smeće vidio koja bi bila dovoljno uglancana za to Smile Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
I-one



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2005 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemrem otvorit stranicu... Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
I-one



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 85
Location: Zagreb

PostPosted: 04.07.2005 12:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto upijeh otvorit sajt.... ajme... komentara ću se suzdržat do srijede
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 04.07.2005 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
meni tu jos ima dosta mjesta za napredak, evo par stvari
- rolloveri (hit area) su cudno definirani, znaci, na gornjoj polovici piceka isto gledam illustrations

meni ne , u sva tri browsera koja koristim radi kak spada , jedino možda nisi skopčao driping cheese foru..
blackduke wrote:

+ stvari regiraju na podrucje naslova, a trebali bi samo na malo vece od podrucja predmeta

ma da ? a otkad je tako ? neki novi standard ? tko ga je postavio ? - meni je ovako logično i intuitivno za korištenje.
blackduke wrote:

- kod radova ne postoji preloader, cak se ni ne pojavi taj zasebni okvir za rad svaki (okviri od thumbova ostaju)
- 01 | 02 | n - se nerijetko zbrejka. pa kliknem na 2 pa sve netane, ukljucujuci text, itd.

again , grasp this as someone's design concept.
što se brejkanja tiče meni sve radi - možda da reinstaliraš flash ? opako ti nešto brejka Wink
blackduke wrote:

eto. sve pohvale za radove, al stranica mi se malo nedoradjena cini.


btw wxyzrusmir welcome 2 mi3 Wink
site je sasvim ok


Last edited by tRC on 07.07.2005 14:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 04.07.2005 13:57    Post subject: hvala na komentarima Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala svima na dobrim i lošim komentarima. u svakom slučaju svaki komentar je dobro došao i uvažen je sa moje strane.

Hvala na svemu kao i sa strane moje prijateljice
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 07.07.2005 12:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je totalno super site, sve fino ukomponirano Applause . Zakonski mi je kad na back pas lane Wink

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2005 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
blackduke wrote:
meni tu jos ima dosta mjesta za napredak, evo par stvari
- rolloveri (hit area) su cudno definirani, znaci, na gornjoj polovici piceka isto gledam illustrations

meni ne , u sva tri browsera koja koristim radi kak spada , jedino možda nisi skopčao driping cheese foru..


drago mi je da si krenuo u raspravu samnom oko nece tudje stranice (?!), al u tih dva tjedna je promijenjeno ovo sa rollover stvarima tako da ocito nisi skopcao.

tRC wrote:
blackduke wrote:

+ stvari regiraju na podrucje naslova, a trebali bi samo na malo vece od podrucja predmeta

ma da ? a otkad je tako ? neki novi standard ? tko ga je postavio ? - meni je ovako logično i intuitivno za korištenje.

super. meni nije. vidim da jos nisi shvatio princip gdje svaki daje SVOJE komentar a onda covjek koji je trazio prosudi validira i na temelju toga radi ili ne radi promjene.
oprosti, jos uvijek mi nije logicno da je rollover area nesto sto nije vidljivo odmah. mis reagira na nesto sto ne postoji (u A stanju)

na kraju, nije mi ni zelja ni volja imati ikakve rasprave s tobom, dao sam autoru dobronamjeran komentar, a sa njim moze napraviti sto ga je volja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 07.07.2005 14:18    Post subject: nemoj te se svadzati Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj nemoj te se sada svadzati oko necijeg sajt. nije logicno. svako ima pravo da kaze sto mu se ne svidza, a nase je da promjenimo ako zelimo. mislim da sam u pravu.

najvaznije je da se nesto desava na kompletnoj sceni i da svako zapaza ono sto misli da treba. sto se tice rollover dijelova. sve je napravljeno kako treba ali sami dugmici to rade sto ne treba.

gresku ne mogu da nadjem tako da je necu ni mijenjati. ako vlasniku ne smeta onda ne treba ni ostalim.

zato nemoj te puno raspravljati oko nekih nesuglasica i gluposti.
Very Happy Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 07.07.2005 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
al u tih dva tjedna je promijenjeno ovo sa rollover stvarima tako da ocito nisi skopcao.


wxyzrusmir wrote:
sto se tice rollover dijelova. sve je napravljeno kako treba ali sami dugmici to rade sto ne treba.

gresku ne mogu da nadjem tako da je necu ni mijenjati. ako vlasniku ne smeta onda ne treba ni ostalim.


sori gazda, čovjek kaže da nije niš mjenjao
sve super,nhf pijemo dalje..
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.07.2005 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mjenjano jest sigurno, ali trenutnu 'gresku' nemoze naci covjek.
al tak svejedno, cheers.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bacic



Joined: 14 Apr 2005
Posts: 56

PostPosted: 11.07.2005 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ful coooooll Applause welcome back, he's an anomaly...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group