Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Batman, the pocetak

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2005 18:37    Post subject: Batman, the pocetak Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo jucer sam ga pogledao..
znam da philatz jos iscekuje ako nije dosao u zagrebacka kina haha..
ali svakako must see.
mislim da su dobrog glumca odabrali, iako mi se zbog amerckog psiha pokazao kao bad guy haha!! inace, ostali glumci su ok.pogotovo moj idol morgan freeman, katie holmes ahhh,,enivej gud muvi

inace, preksutra stize spielbergov 'rat svjetova' to ce biti dobro ja se nadam!! a ubrzo i Fantastic4, to bi tebalo biti dobro
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
malena



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 42
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pih, u zgu bio vec prosli tj.
fora, al sin city je bolji Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 27.06.2005 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malena wrote:
pih, u zgu bio vec prosli tj.
fora, al sin city je bolji Smile


niti govora, betmen je film godine... sin city uopce nije *tako* dobar kak se o njemu prica..

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
malena



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 42
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da se ukusi ne razlikuju, bilo bi nam dosadno Smile

batman mi previse odstupa od prijasnjih,
i cak me smeta promjena dijela price

al priznat cu mu c.balea, on je taman za takve uloge



sin city-ovisi o ocekivanjima, 20ljudi izaslo iz kina, ja jos ne kuzim zasto
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 27.06.2005 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

haj!
da istina,, i meni smeta malo odstupanje price kod batmana, ali nije strasno..
dobar mi je auto!!! kada je pitao 'imas li u crnoj verziji hahaha'}2""" lol

enivej, sincity je snimam tako da se niti jedan glumac nije vidio, dok nisu dosli na premijeru i to. ako niste znali, svi su posebno snimani i montirani,, tako sam citao.. al nisam jos pogledao,, ali hocu,, ima dobru glumicu gljgljgljljljljljlj

hehe

sad cekamo philatza sa detaljnim opisom karaktera i puno misljenje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 27.06.2005 21:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malena wrote:
sin city-ovisi o ocekivanjima, 20ljudi izaslo iz kina, ja jos ne kuzim zasto


sigurno zbog "nasilja" u filmu... Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 27.06.2005 21:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
malena wrote:
sin city-ovisi o ocekivanjima, 20ljudi izaslo iz kina, ja jos ne kuzim zasto


sigurno zbog "nasilja" u filmu... :)


mozda im dosadan bio, i have such a friend (koji je doduse izbacio dvd, al ono, slicno)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
malena



Joined: 05 Jul 2004
Posts: 42
Location: Zagreb

PostPosted: 28.06.2005 02:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
malena wrote:
sin city-ovisi o ocekivanjima, 20ljudi izaslo iz kina, ja jos ne kuzim zasto


sigurno zbog "nasilja" u filmu... Smile


ma previse golih zena, to zna smetati _P
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
WiCkED



Joined: 20 Mar 2005
Posts: 95
Location: Varaždin

PostPosted: 28.06.2005 07:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledo batmana, najbolji mi do sada. A ocito cu morati i sin city...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 28.06.2005 07:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
mozda im dosadan bio, i have such a friend (koji je doduse izbacio dvd, al ono, slicno)


sumnjam da je bas tolikom broju ljudi bio dosadan, kad sam gledala matrix revolutions nitko nije izisao iz kina... Smile

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sideffect



Joined: 06 Oct 2003
Posts: 6
Location: Tu

PostPosted: 28.06.2005 09:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Batman je loš film. Likovi su nedorađeni, priča je debelo nategnuta s uzetim dijelovima iz Millerovog stripa Batman Year One ali u potpunosti neobrađeni. A negativac? Jadno. Cijeli film je nekakv pokušaj mainstream dramatiziranja, pomiješanog s jeftinom holivudskim instant filozofiranjem. Osim toga, Nolan se uopće nije snašao u režiranju akcijskih scena. Jedino što vrijedi su Bale i Liam.

Sin City je pak nešto drugo. Taj je film doslovna kopija Millerovog stripa (što je u redu), ali oni koji su čitali strip nisu dobili ništa novo. To je isključivo vizualni experiment. Tko voli filmove zbog toga, dobio je što je platio.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 28.06.2005 10:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel neko gledao rat svjetova ?

ono po fošpanima što me užasno živcira (a pogledao sam ih sve svih verzija za sva tržišta) je okretanje filma za 180stupnjeva,
dakle to je priča o moći medija i manipulacijom medija do masovne histerije, bez ikakvih ejlijena
dok koliko se da nagovjestiti, ovo je još samo jedan u nizu filmova katastrofe i uništenja ..
nadam se da sam u krivu..
Confused
Back to top
View user's profile Send private message
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 28.06.2005 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam se ponadao da je rijec o nekim ejlienima.. jer volim takve filmove tipa 'Dan Nezavisnosti'.
kad ono rat svjetova nest bez ejliena.. steta Sad

btw, betmen se upravo downloada Very Happy

_________________
//crunatus.net__
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kF



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 28
Location: Everything in it's right place

PostPosted: 28.06.2005 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sideffect wrote:
Batman je loš film. Likovi su nedorađeni, priča je debelo nategnuta itd.


Ti si ziher sjeo u krivu dvoranu Very Happy

_________________
ISMELLURINE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hooligan



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 53
Location: cakovec

PostPosted: 28.06.2005 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...ma ima praf.
ali na drugog betmena misli. valjda onoga s svajcenegerom.
ili ima koji posle? ima onaj s umom, ma sigurno na te misli...

_________________
...now every mother can choose the colour, of her child,
...no that´s not natures way.....
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 28.06.2005 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
niti govora, betmen je film godine... sin city uopce nije *tako* dobar kak se o njemu prica..

istina, bolji je!
do you feel lucky, punk?

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.06.2005 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
jel neko gledao rat svjetova ?
Confused


sutra je premijera u bogoti, nadam se da cu stici uzet karte.
ak ne onda preksutra Smile

ali tu jeee
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 29.06.2005 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

deity wrote:
ja sam se ponadao da je rijec o nekim ejlienima.. jer volim takve filmove tipa 'Dan Nezavisnosti'.
kad ono rat svjetova nest bez ejliena.. steta Sad

dakle vrlo vjerovatno ćeš biti zadovoljan filmom..
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 29.06.2005 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
spilja wrote:
niti govora, betmen je film godine... sin city uopce nije *tako* dobar kak se o njemu prica..

istina, bolji je!
do you feel lucky, punk?


Potpisujem! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 03.07.2005 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo me iz kina, upravo pogledala Batmana.
Dobra atmosfera, Bale je em dobar kao B. em mljac
Odabir glumaca je odlican osim one balave Katie, ona mi ide na jetra oduvijek

Malo me iritira sta su jokera stavili na kraj i sta se nije bar zeru drzao Burtonove verzije. Ipak je Tim kralj Batmana. Respect

Sutra idem gledat Sin, zivo me zanima.

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
Corto



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 31

PostPosted: 03.07.2005 22:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:


Malo me iritira sta su jokera stavili na kraj i sta se nije bar zeru drzao Burtonove verzije. Ipak je Tim kralj Batmana. Respect

Sutra idem gledat Sin, zivo me zanima.


Šta se ima drzat Burtona? Drzao se Millera. Smile Oduvjek mi je išlo na qrc kad filmasi uzmu neki strip, pa ga izmasakriraju. O.K. , nije to isti medij, treba radit neke prilagodbe, ali mijenjati neke postulate junaka je, bar za mene, no-no.

Sin City mi je odličan.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andrej`
Guest





PostPosted: 03.07.2005 23:47    Post subject: Reply with quote

betmen saks. dobra mu je ona cura. nego previše su ga izmjenili, al fora je što sad ima onaj bagi... ali nije sličan starom dobrom komiku Batman. Very Happy
Back to top
žabac



Joined: 22 Aug 2005
Posts: 11
Location: zg

PostPosted: 11.10.2005 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je definitivno najbojli batman dosad.kada sam ga počeo gledat sam mislio da če biti loš ali sam ubrzo shvatio da je namjerno napravljen da odstupa od batmanovske teme i totlno je više stripovski od ostalih djelova što je najkul!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group