Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tcom i Kellys

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nitta



Joined: 11 Nov 2004
Posts: 51
Location: zg

PostPosted: 30.06.2005 14:46    Post subject: Tcom i Kellys Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jucer sam vidio reklamu od T-a sa onim tipom koji hoda ulicom, izbjegava prepreke, hvata pigeon shit, itd... i minutu poslije vrti se reklama za Kellys chips gdje tip vrecicom chipsa spasava sebe i ljude oko sebe....ideja mi je totalno ista...mozda su obje reklame bile vremenski preblizu pa mi se ucinilo ali evo ako ste ih vidjeli razmislite/prosudite...
Back to top
View user's profile Send private message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 30.06.2005 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

snimi! uplodaj! linkaj! pa bumo mi prosudili Smile)

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 30.06.2005 15:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To je i meni zepelo za oko. Osim toga zamjeram T Com reklami sljedeće: riječ je o običnoj "stock" reklami koje agencije snimaju za banana tržišta poput našeg i onda ih po potrebi sitnicama customiziraju. Možda je nekom fun na parkirani automobil zakeljiti ZG regu, ali ostatak reklame podnebljem i atmosferom puca u prazno. Tip šeće tipičnim američkim predgrađem, prolazi pored baseball igrališta, šeće parkom koji je..."američki".......zanima me gdje se u Zagrebu nalaze sve te lokacije !? Wink A možda zadnjih 28 godina koliko živim ZG nisam pohvatao sve kvartove i vizure, tko će ga znati....Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.06.2005 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je bas zapelo za oko da reklama uopce ne izgleda kao da je snimana kod nas, pogotovo kamera (a i okruzje).

a ideja je vec obradjena, samo neznam gdje sam vidio to (da li se radi o kellys ili necemu drugome)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.06.2005 16:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
To je i meni zepelo za oko. Osim toga zamjeram T Com reklami sljedeće: riječ je o običnoj "stock" reklami koje agencije snimaju za banana tržišta poput našeg i onda ih po potrebi sitnicama customiziraju. Možda je nekom fun na parkirani automobil zakeljiti ZG regu, ali ostatak reklame podnebljem i atmosferom puca u prazno. Tip šeće tipičnim američkim predgrađem, prolazi pored baseball igrališta, šeće parkom koji je..."američki".......zanima me gdje se u Zagrebu nalaze sve te lokacije !? Wink A možda zadnjih 28 godina koliko živim ZG nisam pohvatao sve kvartove i vizure, tko će ga znati....Smile

da kuzi se da nije Hrvatska al.. mislim da to nije bitno. Isto tako kuzi se da je STOCK reklama.. e to je mozda bitno. No anyway... Meni okolis (barem sa onom reklamom na kojoj je djevojka) nekako lici na skandinavsko podrucje.

Isto ovo sto nitta kaze za usporedbu te dvje reklame - meni isto zapelo za oko. Reklame su dosta slicne i dok gledas jednu podsjeca te nevjerovatno na drugu. Smile

a da je plagijat.. Don't think so, no way. opet se malo pretjeruje sa PLAGIJAT topicom.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 30.06.2005 16:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas sam neki dan govorio sestri dok smo gledali tv...
Philatz wrote:
a da je plagijat.. Don't think so, no way. opet se malo pretjeruje sa PLAGIJAT topicom.

ne to kaj phlz reko nego da su slicne :)

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 30.06.2005 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

HTova reklama mi je odlicna, ali jednostavno ne mogu progutati arhitekturu koja više priliči gradiću na američkom srednjem zapadu (Fargo Confused ) nego bilo kojem gradu u hrvatskoj!

Što se tiče Kelly i HT reklame, rekao bih da su SAMO SLIČNE.

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dotTOM



Joined: 02 Apr 2005
Posts: 340
Location: Zagreb

PostPosted: 30.06.2005 16:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kuzim kaj se tak cudite oko toga da je falsificirano da je reklama snimana kod nas...pa bilo ih je vec fakat puno takvih!
al ak razmislite to je namjenjeno nasem trzistu gdje je ljudima svejedno dal ce netko napraviti takvu reklamu ili nest skrpat u paintu!
o.t.: NI BLIZU!
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 30.06.2005 17:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vec neko vrijeme znam za to i sve mislim kako ce netko staviti to u plagijate Wink.
Da, slicne su, a ovo sto se tice T-HT reklama, gotovo svaka ima elemente koji ne dolaze iz nase drzave - ipak Deutsche Telekom ima utjecaja u 25 europskih zemalja (vise-manje), pa je moguce da dolaze iz tih nekih podrucja...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group