Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Komentirajte molim :) apartmani-husic.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 30.06.2005 19:55    Post subject: Komentirajte molim :) apartmani-husic.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dugo nisam nista postao pa evo prvi nakon dugo vremena Smile

http://www.apartmani-husic.com

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 01.07.2005 08:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđa mi se koncept stranice,samo fali detalja.Npr,mislim da si trebao napraviti veću razliku u boji između backgrounda i sadržaja stranice i kad si već počeo raditi s bevelom bilo bi super da si malo taj layout "izdignuo" od backgrounda.........
Evo ima tu još par malih detalja za koje se treba pobrinuti jer ovako mi stranica nekako izgleda nedovršeno...............to malo uredi i biti će super! Smile
Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 01.07.2005 09:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se ne bi složio s Matijom... još mnogo rada te čeka do 'super' stranice. Djeluje neuredno, razbacano. Grafika je IMO vrlo loša i vrlo 'teška' za ono što nudi. Ispod haube ni neću...

Moj savjet bi bio -- keep it simple.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Matija



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 571

PostPosted: 01.07.2005 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ja se ne bi složio s Matijom... još mnogo rada te čeka do 'super' stranice. Djeluje neuredno, razbacano. Grafika je IMO vrlo loša i vrlo 'teška' za ono što nudi. Ispod haube ni neću...

Moj savjet bi bio -- keep it simple.


Red prijatelju.....pod "super" sam mislio na ovu klasu stranice koju on radi(znači više informativnu) , a ne stranicu vrhunske kvalitete(2Advanced,FI,Pixelranger.....id).I mislim da sam mu napomenu koje stvari treba ispraviti,a ako to poboljša stranice će izgledati "super"! Very Happy
I osim toga treba ga malo ohrabriti....kaj ne? Wink
pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2005 17:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Matija wrote:
Quote:
Ja se ne bi složio s Matijom... još mnogo rada te čeka do 'super' stranice. Djeluje neuredno, razbacano. Grafika je IMO vrlo loša i vrlo 'teška' za ono što nudi. Ispod haube ni neću...

Moj savjet bi bio -- keep it simple.


Red prijatelju.....pod "super" sam mislio na ovu klasu stranice koju on radi(znači više informativnu) , a ne stranicu vrhunske kvalitete(2Advanced,FI,Pixelranger.....id).I mislim da sam mu napomenu koje stvari treba ispraviti,a ako to poboljša stranice će izgledati "super"! Very Happy
I osim toga treba ga malo ohrabriti....kaj ne? Wink
pozdrav


ohrabrivanje i iskrivljavanje realnosti nisu iste stvari, ako nekog zelis ohrabrit navedi mu stvari koje mu ne leze na stranici i pokusaj mu rec koje premjene da napravi, da bude bolji rad.....

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 01.07.2005 17:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

slazem se sa astolitu-om .... kritika je najbolji nacin da se nekome ukaze na neke pogreske koje radi...

no malo u svoju obranu.... slike koje sam dobio su bile relativno loshe i od 40 slika ovo kaj je u galeriji je donekle ok (unatoc wc-ovima:))) no nista dizajnerski upotrebljivo....

i da ovo je drugi prijedlog ... prvi nije prihvacen a definitivno je bio bolji .....
i nakon sto sam napravio sa slikom sa sxc-a jasno da mi je receno da bash mora biti slika sa njihovog balkona..... i da nisam ja slikao nego samo obradio slike........

boje su im u redu ovakve ... bilo je tamnije ovo sa strane trazili svjetlije....

red... ispod haube.... da jasno mi je da na w3c-u ne prolazi.... cak brijem i da u mozilli nebi radilo .... i'll do my best to fix it.....

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 01.07.2005 17:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a evo primjer informativne stranice http://www.scubadventures.com/ koje je daleko od 2advanced-a, mada neznam zasto se 2advanced cesto uzima za primjer kad ima boljih stranica

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.07.2005 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hiper wrote:
red... ispod haube.... da jasno mi je da na w3c-u ne prolazi.... cak brijem i da u mozilli nebi radilo .... i'll do my best to fix it.....


Ako misliš na Firefox, ne raspada se ništa, valjda.

Ovaj forum je pun korisnih savjeta, linkova, a i konkretnih rješenja, pa ako imaš volju, prođi malo client-side dio.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 02.07.2005 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

astolitu wrote:
a evo primjer informativne stranice http://www.scubadventures.com/ koje je daleko od 2advanced-a, mada neznam zasto se 2advanced cesto uzima za primjer kad ima boljih stranica


Offtopic, 2adv (i slične) nema veze s mojim pojmom dobre web stranice. Možda izgleda lijepo, ali that's pretty much it. U vezi commenta na 'informativne' stranice -- nije li svim stranicama cilj prenijeti infomaciju?

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Hiper



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 34

PostPosted: 04.07.2005 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

red:

nevolim client side Smile server side mi je puno drazi Smile))

makar ga ovdje nema .... previse....

_________________
**************************************
Knowledge is a key to success
but inteligence boost it up
**************************************
www.ostrc.hr/hiper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 04.07.2005 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hiper wrote:
red:

nevolim client side Smile server side mi je puno drazi Smile))

makar ga ovdje nema .... previse....


Mislio sam na tvoje probleme i greške u kôdu, pošto si rekao da ćeš se potruditi i fixat ih.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bacic



Joined: 14 Apr 2005
Posts: 56

PostPosted: 12.07.2005 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nekako bode oci nije mi bas neko cviče Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group