Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kategorija: eksperimentalna fotografija
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.07.2005 08:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
BTW, malo sam pregleda lomo kategoriju i mogu reć da se ne sićam da mi je upala ijedna lomo fotka u oči Sad


bilo ih je većinom od jaypeg-ige al se ona izgleda pokupila s mi3-a zajedno s njenim radovima, ne znam zašto (vjerojatno neke tenzije s nekim ostalim mi3-evcima), ona je i bila glavna zagovornica uvođenja lomo kategorije na mi3-u

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
dablbabl



Joined: 05 Jul 2005
Posts: 118

PostPosted: 06.07.2005 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
BTW, malo sam pregleda lomo kategoriju i mogu reć da se ne sićam da mi je upala ijedna lomo fotka u oči Sad


mislim.....ono!!!



http://www.mi3dot.org/gallery/work/8844/



.
Back to top
View user's profile Send private message
Emian



Joined: 04 Jul 2005
Posts: 27

PostPosted: 06.07.2005 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
miniml wrote:
BTW, malo sam pregleda lomo kategoriju i mogu reć da se ne sićam da mi je upala ijedna lomo fotka u oči Sad


mislim.....ono!!!



http://www.mi3dot.org/gallery/work/8844/


Grijeh je reći da ovakva fotografija nije upala u oči!!!
Ja sam zabezeknut!
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.07.2005 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dablbabl wrote:
miniml wrote:
BTW, malo sam pregleda lomo kategoriju i mogu reć da se ne sićam da mi je upala ijedna lomo fotka u oči Sad


mislim.....ono!!!



http://www.mi3dot.org/gallery/work/8844/
.


Eto baš radi ovakvih fotografija treba otvoriti kategoriju eksperimentalna fotografija. Ova fotka je sjajna al je više eksperimentalna nego lomografija. Barem po onome što sam ja od lomografije dosad vidjela

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Emian



Joined: 04 Jul 2005
Posts: 27

PostPosted: 06.07.2005 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Onda je hoću kategoriju EROTSKA FOTOGRAFIJA

Ili EROTSKA EXPERIMENTALNA FOTOGRAFIJA

Molim lijepo
Back to top
View user's profile Send private message
borko



Joined: 30 Aug 2004
Posts: 133
Location: Beograd / Thessaloniki

PostPosted: 06.07.2005 13:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja hoću kategoriju 'fotke zelenih drvenih olovaka na plavoj pozadini' Laughing


ne kapiram zašto bi delili fotografiju.... te eksperimentalne fotke sa double exposure, zoom during exposure, čudno osvetljenje i ostalim navedenim stvarima su i dalje fotografije. mislim da bi ih trebalo kačiti baš pod kategorijom 'fotografija' jer mogu da izgledaju odlično, a u kategoriji 'eksperimentalna fotografija' bi bila oooooogromna gomila takvih neuspelih eksperimenata. mislim da bi kačenje takvih fotki u fotografiju čak primerima pomoglo ljudima da skapiraju da pravila treba kršiti, ali samo sa razlogom i kad se zna kako se krše. otvaranje nove kategorije bi ih samo ohrabrilo da škljocaju bezveze pod izgovorom da je to nekakav eksperiment. dakle, suwi, ako imaš neke lepe eksperimente slobodno ih bacaj pod fotografiju!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
suwi



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 22

PostPosted: 07.07.2005 06:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borko wrote:
mislim da bi kačenje takvih fotki u fotografiju čak primerima pomoglo ljudima da skapiraju da pravila treba kršiti, ali samo sa razlogom i kad se zna kako se krše. otvaranje nove kategorije bi ih samo ohrabrilo da škljocaju bezveze pod izgovorom da je to nekakav eksperiment.!


ima i ta mjesta, a i meni je lakše da ne upadnem u dilemu da li je nešto što sam napravio nešto novo ili ne...

neka bude tako, barem što se mene tiče
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group