Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Osobni blog, coastaldisturbance.com
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 26.07.2005 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šime, šime. Od svih članaka, najbolja lekcija koju si mogao nekome dati:

viči na sva usta da radiš hrvatski web magazin, vamo tamo, i onda kad dođeš u neke čitanije novine, onda pretvori u blog. ili sajt za promociju osobnih ideala. Cool Laughing Laughing

just kidding.

Nego, dizajn mi je malo pre minimalistički, nezanimljivo mi djeluje, ono, ne vuče mi oči da istražuju okolo. Iako, to je možda, samo meni.

Al bi svakako centrirao taj sajt, jer na 1600/1200 meni je jednostavno nezgodno čitati stvari ovako, iskrivljujući glavu. Još je malen kut na mom lcd-u. Dakle, neću čitat slike, pardon, članke, dok ne centriraš.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 27.07.2005 13:44    Post subject: Reply with quote

Adrian wrote:
Dakle, neću čitat slike, pardon, članke, dok ne centriraš.


Ajde ajde, priznaj da ti se sviđaju sličkice :)

Adrian wrote:


Odvalia na smajli :)
Back to top
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 27.07.2005 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Krenuo sam ih gledati, i došao do šik naočala, (vjerujem da si zbog naočala i stavio slike, jel Laughing ), kad sam shvatio da je sajt još uvijek komunistički ulijevo. NEću dalje.

P.S. da ne bude zabune, nisam antikomunista, samo dešnjak.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 27.07.2005 20:11    Post subject: Reply with quote

Adrian wrote:
Krenuo sam ih gledati, i došao do šik naočala, (vjerujem da si zbog naočala i stavio slike, jel Laughing )


Još pič.. em, sličkic.. em slika! Fun!
http://coastaldisturbance.com/2005/07/feet-first

Adrian wrote:
kad sam shvatio da je sajt još uvijek komunistički ulijevo. NEću dalje


Dugo ti je trebalo da opet shvatiš da je ulijevo Smile Ehm, valjda su te slike omele Wink
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 04.08.2005 23:03    Post subject: Reply with quote

Evo ekipa kao neka nova verzija. Ovo nikog ne zanima: radi mi utf8 u bazi.

Bizaran problem: U Firefoxu mi sidebar nekad ode livo pri učitavanju stranice. Kad se refresha, bude ok opet kao. Ne kužim. U Operi i IE-u (!) je sve ok više manje valjda. Inače, ova verzija se najbolje prikazuje u Operi. Any ideas? Sulien? :)

Od ostalih novosti, osim layouta, par izbrisanih postova i ostalih sitnica, tu je nova nijansa roze!111
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 04.08.2005 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam isto imao problema sa sidebarom nedavno, rješilo se kad sam iz njega maknuo marginama centriran block element ispod navigacije, ali ti toga nemaš, čak nisi ni linkove displayao kao block

to je jedan od malo gecko bugova
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 05.08.2005 09:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

di ode kontakt forma? Very Happy

je, ljepse sad ovako!

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 05.08.2005 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:


je, ljepse sad ovako!

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sime
Guest





PostPosted: 06.08.2005 20:58    Post subject: Reply with quote

Thnx ljudi.
Na žalost nekih vratio sam single column dizajn zbog jednostavnosti kôda te Firefox buga. @buda: otišla uz moju viziju jednostavnosti uporabe i minimalizma :)

Ima li ko ko bi bia voljan samnom razvijati dalje ovaj weblog sistem koji pogoni moj blog?

Edit: Ja bi diga poddomenu za njega i bia bi opensource.
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 08.08.2005 00:39    Post subject: Reply with quote

Niko? Damn. Zva bi se postajprika ili postajbrale Slobodno predložite novo ime :)
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 08.08.2005 12:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

miniml wrote:
Ja bi diga poddomenu za njega i bia bi opensource.

good luck, priko Smile

kraj ovih postojećih, imash muda
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 08.08.2005 13:04    Post subject: Reply with quote

Zašto? Pa baš obrnuto. Ima dobru bazu, jednostavan je, ultra mega brz (ozbiljno, a da se to i još ubrzati ako si PHP guru) i dosta ljudi voli minimalan sistem, tj. WordPress, MovableType i sl. su prekomplicirani i imaju previše opcija. Ovaj sistem je namjenjen upravo onome što i treba omogućiti korisniku -- da piše blog...
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 08.08.2005 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dobro, ima i u tome nešto Smile

ali mislim da svaki komad software-a, pa i najjednostavniji, mora imati neku mogućnost proširivanja pluginovima, tako da bi i o tome trebao razmislit... kad već ide u javnost
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group