Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PcChip

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 01.12.2003 23:38    Post subject: PcChip Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo moram ih pohvaliti za broj 103 - posebno za cd (tj. DVD).
mjuza je super, dybe:bolic distribucija je jako fora (sto se tice programa, minimalizam (graficki) je tu.. ipak nema KDE-a Smile)
super !
vase misljenje o PcChipu ?

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 01.12.2003 23:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odlican je, posebno mjuza. doduse, imam s dvd-om nekih problema (npr. kad pokusam instalirati zonealarm, sve blokira i... posaljem sve u..)
ali dobro, to su sve sitnice. nadam se da ce sljedeci broj biti jos bolji i da ce nastaviti s dvd-om (sad kad sam kupio drive Very Happy )

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 02.12.2003 00:57    Post subject: Re: PcChip Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:

vase misljenje o PcChipu ?


ja mislim da je zakon Cool

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.12.2003 01:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e. ja, iskreno, kupovao sam pc chip prije.. 4-5 godina.
sad nisam eto dugo jako, a bas bi tio da vidim, i redizajn je bio prije par mjeseci kolko ja znam.

p.s. NE ljutim se jer ste me odbili za posao, fakat :)
p.s2 NE se ljutit, al sajt se raspadne u mozilli

kupicu ga, evo zbog kolege borje. cheers!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
phactor



Joined: 26 Nov 2003
Posts: 30
Location: PH-System

PostPosted: 02.12.2003 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...odskache od svih drugih chasopisa IT tematike...orginalni su...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 02.12.2003 02:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa, moje je mišljenje da je PC Chip orjentiran na početnike ili advanced usere. BUG mi je najbolji i najstručniji. Barem se meni tako čini. A VIDI je odavno izgubio svoje mjesto pod suncem. Previše su se tražili a ništa nisu našli. VIDI je bi onajbolji prvih 15 brojeva, davne 1993-1995 dok je bio dvo mjesečnik i bavio se dizajnom, multimedijom, arhitekturom, 3D-om, fotografijom. Tih 15 brojeva još i danas čuvam i onda je to bio stvarno svjetski časopis.
Ova opaska o Chipu nek se neko ne na ljuti to je samo moje mišljenje. Ali tutoriali iz worda i excela... nuf said Smile
Back to top
View user's profile Send private message
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 02.12.2003 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
e. ja, iskreno, kupovao sam pc chip prije.. 4-5 godina.
sad nisam eto dugo jako, a bas bi tio da vidim, i redizajn je bio prije par mjeseci kolko ja znam.

p.s. NE ljutim se jer ste me odbili za posao, fakat Smile
p.s2 NE se ljutit, al sajt se raspadne u mozilli

kupicu ga, evo zbog kolege borje. cheers!


to sto smo tebe odbili ti samo govori koliki smo kreteni Very Happy site netso preuredjujemo inside pa se valjda nece raspadati, god damn it

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 02.12.2003 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@borja-
nesto sam se zagrijo sa Vj-ing Smile ako moze par provjerenih linkova Smile Very Happy
www.vjcentral.com iskljucen Very Happy
tenkz

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 03.12.2003 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
@borja-
nesto sam se zagrijo sa Vj-ing Smile ako moze par provjerenih linkova Smile Very Happy
www.vjcentral.com iskljucen Very Happy
tenkz


mislim da ce tu ereniah imati vise boljih informacija, pa cu je obavijestiti da djeluje!

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 03.12.2003 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
@borja-
nesto sam se zagrijo sa Vj-ing Smile ako moze par provjerenih linkova Smile Very Happy
www.vjcentral.com iskljucen Very Happy
tenkz


evo mene : )
nego. imas nesto linkova na VJe i organizacije/festivale na mom sajtu [http://eirenah.mi2.hr]
a ako te npr. zanimaju softveri onda ti je najbolje svratit na VJCentral -> Software reviews gdje imas i linkova. Isto vrijedi i za hardver. Ako imas bilo kakvo pitanje, odgovor se vjerojatno vec nalazi negdje u www.vjforums.com.

irena
Back to top
View user's profile Send private message
eirenah



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 38

PostPosted: 03.12.2003 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

borja wrote:
mislim da ce tu ereniah imati vise boljih informacija, pa cu je obavijestiti da djeluje!


ereniahSmileSmileSmile svasta sam cula, ali na ovaj mutant svog nicka jos nisam naletila moram ti priznat : ))
[ko neka spaljena indijanka zvuci ; )]
Back to top
View user's profile Send private message
borja



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 76
Location: hr

PostPosted: 03.12.2003 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eirenah wrote:
borja wrote:
mislim da ce tu ereniah imati vise boljih informacija, pa cu je obavijestiti da djeluje!


ereniahSmileSmileSmile svasta sam cula, ali na ovaj mutant svog nicka jos nisam naletila moram ti priznat : ))
[ko neka spaljena indijanka zvuci ; )]


ovako je lakse, erenajah Cool

_________________
-
boris.licina//borja
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 03.12.2003 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eirenah wrote:
_butch wrote:
@borja-
nesto sam se zagrijo sa Vj-ing Smile ako moze par provjerenih linkova Smile Very Happy
www.vjcentral.com iskljucen Very Happy
tenkz


evo mene : )
nego. imas nesto linkova na VJe i organizacije/festivale na mom sajtu [http://eirenah.mi2.hr]
a ako te npr. zanimaju softveri onda ti je najbolje svratit na VJCentral -> Software reviews gdje imas i linkova. Isto vrijedi i za hardver. Ako imas bilo kakvo pitanje, odgovor se vjerojatno vec nalazi negdje u www.vjforums.com.

irena

very much tenkz Very Happy

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group