Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
primila me 80's trash faza!!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 10:27    Post subject: primila me 80's trash faza!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ja obozavam filmove. Obozavam svakakve filmove ali najbolji su mi oni stari koje sam gledao kao klinac stalno, filmove koji su mi se nakon toliko gledanja, presnimavanja, posudjivanja i sl. jednostavno zagubili kroz godine. Konacno, uspomoc moderne tehnologije, vise sile, novih tenisica, McDonaldsa, mobitela, dildoa i tko zna cega sve ne, moze se doci do takvih filmova. Dobrih starih TRASH filmova.

***
Thrashin' (1986)

story goes:
Mladi reprezentativni skejter Corey Webster (Josh Brolin - da.. onaj lik koji glumi brata od lika iz Gooniesa i onaj lik koji glumi good guya u Hollow Man-u) dolazi u Californiu preko ljeta kako bi se druzio sa frendovima i prisustvovao na L.A. Massacreu. L.A. Massacre je jedan od najopasnijih spustova po kojem se ekipa spusta sa .. skejtevima. Smile Uglavnom, glavna nagrada je 1000$ i prijavi se tone ekipe. Uglavnom, prica je jos zacinjena sa malo romantike (tako se Corey zaljubi u sestru glavnog negativca Tommya), akcije (Tommy popizdi na Coreya jer je on "from the Valley" i odluci ga mlatit gdje god stigne) i happy enda (pogodite tko osvaja L.A. Massacre i djevojku). Smile
Final thought:
- Losa prica, u stilu modernog Fast and the Furious ali samo sto je u 80's-ima i sa skejtevima. - Film koji me naveo da kupim skate i glumim Corey Webstera po kvartu. (tj. film koji nas je sve natjerao da si kupimo skejteve - tadasnje "turbače").
- Super mjuza (da.. koliko god to zvucalo TRASHY od mene sto kazem ali muzika je cool, pase si uz film i cak ju ponekad sada slusam u autu ili nesto..).
- Skejtanje, brejkanje, bande i sve sto pozelite - to ima ovaj film.

***
BMX Bandits (1983)

story goes: Šesnaesto godisnja Nicole Kidman i jos neki (koje cete vjerovatno vidjet samo u ovom filmu i vise nigdje ne - osim.. lika kojeg sam skuzio po faci iz The Fifth Element, lik koji je ovdje glavni murjak glumi u petom elementu lika koji sjedi u policijskom autu koji je sparkiran pored McDonaldsa - dok prima hamburgere i kavu iz Drive In-a, Korben Dallas prodje pored njega sa svojim Taxyem i razlije kavu po njemu Smile ) glume u ovom sarolikom BMX australskom filmu nakon kojeg su valjda svi mlađi od 18 odmah potrcali do roditelja i silovali im nogu kako bi im kupili brand new BMX. Dva frajera i jedna cura (Kidman) slucajno pronadju kutiju sa Walkie-Talki-ima i odluce ih prodavat kako bi si doveli BMX-eve u red tj. kupili djelove i sl. Bad guyevi ih vide kako im kradu Walkie Talkie i tu pocinje zaplet.
Ovi ih love cijelo vrijeme a BMX bandits bjeze na BMX-ima pred njima u "vratolomnoj" avanturi po Syndeyu. Najbolja scena mi je kada Kidmanicu tj. Judy ulove ti bad guyevi i pitaju ju gdje su Walkie-Talkiji a ona kaze; "Your walkie-talkies have gone... Walkies". Smile Najludje.
Final thought:
- Film vrijedi pogledati jer je trash, Nicole Kidman je super u filmu, mlada je i totalno dobro glumi za razliku od ostalih mladih glumaca u ovom ostvarenju.
- BMX "vratolomije" su za danasnji pojam .. NIKAKVE. No tada to je bilo dostignuce i vrhunac.
- Tipicna prica, good guys in trouble, bad guys after them, good guys win at the end .. ali oke je za pogledat.

***
Fast Times at Ridgemont High (1982)

story goes: da ne duljim, LIGHT verzija Americke Pite (ajmo tako nazvat). Sean Penn (ruzan ko pas u ovom filmu moram priznat.. ) i ostala mlađarija izvode gluposti u ovom filmu koji je napravila Amy Heckerling (Clueless) a napisao Cameron Crowe (Jerry Maguire, Vanilla Sky). Film koji je za tadasnje vrijeme bio pojam kontroverze - sada je samo smijurija, trash smijurija.
Final thought:
- a smjesno je, kaj da kazem... smjesno je. pogledat.

***
Rain Man (1988)

story goes: Charlie (Tom Cruise) je business man, dila s brzim i skupim automobilima, umire mu otac s kojim si nije bio u najboljim odnosima - nakon sprovoda Charlie sazna kako ima brata Raymonda koji je autist (totalno nema kontrolu tj. poimanje realnog svijeta oko sebe - on je genije, racuna gotovo nemoguce kalkulacije brojeva u svojoj glavi, no ne zna kako upaliti TV ili promjeniti WC papir u toaletu). Njihov otac je Charlieu ostavio svoj automobil a Raymondu ostavio veliku sumu novaca. Pohlepni Charlie odluci se zbliziti sa autisticnim bratom (kojeg po prvi puta vidi) samo zbog novca no ispadne kako se on zapravo zblizi s njim puno vise nego samo zbog novca. Avantura pocinje kada Charlie otme Raymonda iz bolnice tj. doma.

Final thought:
- ahh man. Imao sam ovaj Soundtrack kad sam bio klinac i stalno sam slusao "Iko Iko", "Dry Bones" i onu glavnu temu od Howard Shorea.. (tan ta dan tan tan tan ta dan dan - tan ta dan tan tan tan dan tan). i tako.. Smile
- Hoffman kao super glumac - izvrsni performance.

***

License to Drive (1988)

Story goes: Corey Haim i Corey Feldman skupa u filmu. CAN THIS BE POSSIBLE? Da, moze jer su skupa glumili valjda u jos 5 filmova! Anyhow, Corey Haim tj. Les dobiva vozacku tj. ne dobiva ju ali je pao na testu vec par puta i kaze da ju ima. Nagovara starce da mu daju auto da ide van a njegov frend Corey Feldman tj. Dean je spreman na sranja kao i obicno. Podjebava ga i nagovara na gluposti preko kojih se uvale u govna, ispostavi se da su klinci, nemaju vozacku, ne znaju kaj rade i jos su napaljeni na jednu zensku tj. Mercedes (mladu Heather Graham).

Final thought:
- Ok teen komedija za pogledat. Smile

---

..more soon, kad mi se ruka odmori. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.07.2005 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja trazim jedan iz 80-ih, neka vrst mjuzikla/parodije na bruce lee ja...ime je nesto sa dragon...
...uglavnom glavni lik je crnac koji se zove bruce leeroy, u filmu glumi i vanity (bivsa od Princa) ...taj film sam kao mulac gledao jedno 5--6 puta u kinu, i volio bih ga opet pogledati...pa ako se netko sjeti...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
kakarinac



Joined: 16 Feb 2005
Posts: 1978
Location: Rijeka

PostPosted: 14.07.2005 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel' mozda: Last Dragon?
Klik

_________________
[ when the going gets weird, the weird turn pro.] ♫ [ kaks on dA ]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.07.2005 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakarinac wrote:
Jel' mozda: Last Dragon?
Klik


reko bi da je... Embarassed

sad s ovolikim odmakom neznam jel totalni trash il nije,a l bi ga volio pogledati...

jel ima netko na divixu ili tako nesto?

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 14.07.2005 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehehehe...

jučer sam dobio divx "gosti iz galaksije"

hehe...


btw, philatz, dobio sam dvd rain mana, a obzirom da iskreno prezirem taj film, ako ga želiš - tvoj je.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
hehehehe...
jučer sam dobio divx "gosti iz galaksije"
hehe...
btw, philatz, dobio sam dvd rain mana, a obzirom da iskreno prezirem taj film, ako ga želiš - tvoj je.

MOZE! Very Happy

@grzzi: gle.. glavni glumac u filmu se zove KAJMAK! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 14.07.2005 11:31    Post subject: Reply with quote

Talkin' bout trash, si ikad gledo onaj film di su oni klinci ninđe? Taj mi je predobar:)
Back to top
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 14.07.2005 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
dunga wrote:
hehehehe...
jučer sam dobio divx "gosti iz galaksije"
hehe...
btw, philatz, dobio sam dvd rain mana, a obzirom da iskreno prezirem taj film, ako ga želiš - tvoj je.

MOZE! Very Happy

@grzzi: gle.. glavni glumac u filmu se zove KAJMAK! Laughing


definitivno ga ne pustaju u EU Smile)
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 11:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

andrej` wrote:
Talkin' bout trash, si ikad gledo onaj film di su oni klinci ninđe? Taj mi je predobar:)

hehe da. ima kojih. tri djela jelda?
meni je super kad onak.. ti klinci oblace kimono i odjednom postanu full jaci od likova koji su stariji od njih po 20 godina. mislim, u realnom svijetu, taj bad guy lik bi mu polomio kicmu da mu se postavi. a pogotovo onaj debeljuskasti klinjo-ninja. uf, njega bi ja mlatio! Smile

al taj film je.. fakat trash! to mi se uopce ne da nabavljat. to i hulk hogan! ono kad glumi dadilju! UF! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 14.07.2005 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahaha hulk :))) meni je bio super onaj film di imaju onaj crni gliser koji te sprzi ak si nepozvani gost na njemu, lol :))) thunder.... nesto se zvao :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.07.2005 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



supreme ninja trash Wink
the one & only michael dudikoff
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
hahaha hulk Smile)) meni je bio super onaj film di imaju onaj crni gliser koji te sprzi ak si nepozvani gost na njemu, lol Smile)) thunder.... nesto se zvao Smile

meni je super kak Hulk ima one male zute majicice bez rukava koje su.. tanje od jebene salvete i onda svaki put to strga sa sebe u svom svojem gnjevu!!!!
aha. ko je faca. ko ima žute popišane brkove?
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja bi, prolazim neki dan kroz liku i vidim birc Winetu, e to bi ja zna li itko tko bi to mogao opce imati, ili znate li opce o cemu pricam Smile)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

supreme ninja trash Wink
the one & only michael dudikoff

eh da. ovo sam cuvao za drugi dio svoje epohe sa trashevima.
toliko mi je falio ovaj film i kad sam ga nabavio.. ne znam koji mi je KC toliko falio! Smile
ima toliko nepovezanih radnji u ovom filmu da je afera Brajsa totalna pisurija prema ovom! Smile
al dobro.. Dudikoff je zakon! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
a ja bi, prolazim neki dan kroz liku i vidim birc Winetu, e to bi ja zna li itko tko bi to mogao opce imati, ili znate li opce o cemu pricam Smile)

mislis Winnetou koji je sniman u Yugi? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 11:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
keder wrote:
a ja bi, prolazim neki dan kroz liku i vidim birc Winetu, e to bi ja zna li itko tko bi to mogao opce imati, ili znate li opce o cemu pricam Smile)

mislis Winnetou koji je sniman u Yugi? Very Happy


E bas taj, sniman na Plitvicama i okolica, cini mi se da su to Njemci snimali
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keder wrote:
Philatz wrote:
keder wrote:
a ja bi, prolazim neki dan kroz liku i vidim birc Winetu, e to bi ja zna li itko tko bi to mogao opce imati, ili znate li opce o cemu pricam Smile)

mislis Winnetou koji je sniman u Yugi? Very Happy

E bas taj, sniman na Plitvicama i okolica, cini mi se da su to Njemci snimali

aha..
to brijem da mozes potrazit u filmskoj arhivi negdje. cisto sumnjam da to ima gdje za naruciti.
al to je malo drugaciji trash od ovoga o cemu pricamo! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.07.2005 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

eh da. ovo sam cuvao za drugi dio svoje epohe sa trashevima.
toliko mi je falio ovaj film i kad sam ga nabavio.. ne znam koji mi je KC toliko falio! Smile

njega čuvati ?! Shocked
jedini veći trash od ovoga je azijski bond/ninja u 9 deaths of the ninja.
(Tagline: The Ninja Master... is now The Ninja Avenger )
http://www.imdb.com/title/tt0089689/

cool movie trivia kviz

Last edited by tRC on 14.07.2005 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.07.2005 12:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
Philatz wrote:

eh da. ovo sam cuvao za drugi dio svoje epohe sa trashevima.
toliko mi je falio ovaj film i kad sam ga nabavio.. ne znam koji mi je KC toliko falio! Smile

njega čuvati ?! Shocked
jedini veći trash od ovoga je azijski bond/ninja u 9 deaths of the ninja.
(Tagline: The Ninja Master... is now The Ninja Avenger )
http://www.imdb.com/title/tt0089689/

a Karate Kid?!??!?!

c'mon Mr. Miyagi!! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
keder wrote:
Philatz wrote:
keder wrote:
a ja bi, prolazim neki dan kroz liku i vidim birc Winetu, e to bi ja zna li itko tko bi to mogao opce imati, ili znate li opce o cemu pricam Smile)

mislis Winnetou koji je sniman u Yugi? Very Happy

E bas taj, sniman na Plitvicama i okolica, cini mi se da su to Njemci snimali

aha..
to brijem da mozes potrazit u filmskoj arhivi negdje. cisto sumnjam da to ima gdje za naruciti.
al to je malo drugaciji trash od ovoga o cemu pricamo! Smile


oki sorry sto sam se ubacio na drugo podrucje Smile samo sam se prisjetio i priupitao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 14.07.2005 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:

a Karate Kid?!??!?!


fućkaš trash koji radi lovu na box officeu Wink
vjeruj mi 9 deaths of a ninja nitko nije pogledao ..
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 14.07.2005 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:


supreme ninja trash Wink
the one & only michael dudikoff


Uf uf! Legendarno Smile Joj što je to bilo dobro. Nekad. Davno. Smile

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
I.G.



Joined: 09 Jul 2005
Posts: 41
Location: Ivanic Grad

PostPosted: 14.07.2005 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije film,i brijem da nije iz 80-ih,ali meni nema jaceg od Walker-Teksaskog rendzera Laughing
nema akcijskog glumca do Chuck Norisa Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 14.07.2005 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I.G. wrote:
nije film,i brijem da nije iz 80-ih,ali meni nema jaceg od Walker-Teksaskog rendzera Laughing
nema akcijskog glumca do Chuck Norisa Very Happy


Chuck Noris 10 bodova Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 14.07.2005 13:21    Post subject: Reply with quote

ČAK NORIS!111 Legenda :)
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group